Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Hynek (Po, 5. 6. 2023 - 14:06)

Mám 58 letou přítelkyní a myslím, že jsme stále mladí. Každý víken souložíme alespoň čtyřikrát. Aktivita je hlavně od přítelkyně, která nemusí mít již strach, že otěhotní.

Ro (Po, 5. 6. 2023 - 12:06)

Já sukal padesát tři letou vdanou paničku a mi bylo 41.Tak že to sice není velký rozdíl ale byla vdaná a celkem spokojená jak se starym tak i semnou.jen se tomu starymu divím že ji nekop do prdele když to prasklo.

Jan (Po, 5. 6. 2023 - 09:06)

Tuto zkušenost se starší ženou mělo asi více kluků, protože když někdo neměl tolik příležitostí s mladou holkou a chtěl si zašukat, tak bral i tu starší ženskou, která pokud byla sama, tak chtěla sex a navíc s mladíkem. Já chodil o prázdninách na střední škole na brigádu do jednoho sadu, kde jsem trhal třešně nebo i jahody a co různě potřebovali. Jednou sem se sprchoval a přišla tam majitelka sadu se také osprchovat, kdy mi původně nečekala až když se svlékla a přišla ke sprše tak jsem tam byl já nahatý. Já se trochu zastyděl, ale začal jsem na ni koukat. Ona na nic nečela a jen řekla již si měl ženu a já že ne. Hned se na mě přimáčkla a začala mi nasturbovat a vzala moji ruku, že ji musím prstem dráždit a začala mi líbat a pak chtěla abych ji líbal bradavky. Pak mi odvedla k ní do kanceláře, kde měla válendu na kterou si lehla a roztáhla a jen řekla tak se snaž. Já se snažil až jsem se do ní uděl. Jen chci podotknou, že mě v té době bylo osmnáct a jí bylo 58 roků. Nabídla mi, že pokud budu chtít, tak že mohu přijít. Byl jsem tam ještě jednou, ale mě to s otolik starší ženou moc nebavilo.

Arnošt (Čt, 17. 8. 2023 - 17:08)

Některé ano, ale co z toho, když muži v jejich věku jsou impotentní?

Leoš59 (Út, 6. 6. 2023 - 16:06)

Jako mladí jsme šukali tak jednou za týden, teď je nám po 60.letech a škali by jsme pořád.
Je to jako droga ve stáří! Pořád se máme rádi, používáme i pomůcky a praktiky jako mladí, ba i lepší!! Squirt za mlada nemyslitelný ,nyní pokaždé , orgasmus za mlada jednou do měsíce, nyní skoro každý sex, boulřlivý tak, že se ženě třepou nohy i 5 minut, musí ležet, nevstala-by!!

Tom (Čt, 8. 6. 2023 - 14:06)

NAPROSTO SOUHLASÍM JSEM SICE MLADSI O PAR LET A V MLÁDÍ BYL SEX TAK 3X DO TÝDNE,ALE JE TO PŘÍJEMNÁ DROGA.NEJDRIV ZENU POVOZIT A POTOM PŘEVÁLCOVAT.

MrDalbych (Út, 6. 6. 2023 - 05:06)

Nemám nic proti starším ženám, některé jsou v sexu dobré a chtějí ho. Mladý holky také jsou chtivé - jak tam někdo pindá že jen sex se starší ženou je to pravé, nebo že ji chce vystříkat jeskyňku. Kolik takových žen ale je? Nejčastěji se stává u starších,, děvčat" že jsou suché, musí se používat lubrikant. Pravda je že mladé holky se bojí otěhotnění, ale že by neměly rády sex? Kdo to tvrdí, neví o čem píše. Za deset minut vytáhnu holku z tanečku ven na sex, na svobodárně jsem se mohl upíchat k smrti, zachránilo mě že jsem se oženil, manželka mě odsemenila každý den 4x, někteří o sexu nemáte ani páru.

Libor (St, 10. 5. 2023 - 11:05)

Na chmelový brigádě jsem dělal u sušičky s jednou důchodkyní. Byla děsně prsatá a já jí pořád koukal do halenky. Věděla to a jednou na noční směně přišla. Řekla - furt jen čumíš, tak si sáhni! Dala si mou ruku do výstřihu a hned mi zajela rukou do kalhot. Jen mi tam chvilku šátrala, já při tom cítil v ruce jednu její kozu, ale za chvilku se začla smát a odešla. Pak jsem na to dlouho myslel při honění, ale strčit ho do ní bych asi nechtěl.

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 12:05)

Měli jsme takovou hrozně kozatou uklízečku. Taky důchodkyně. Chodila uklízet po pracovní době. Někdy jí ty kozy vypadly a mohla s nima v kleče vytírat podlahu. První co zjistila, že mám pod stolem semeno, protože jsem v práci taky onanoval. Hned se nabídla, že by mi s tím mohla pomoci. Tak jsem se od ní nechal vyhonit a vykouřit, ale to nebylo všechno. Jednou nás přistihla při souloži s vdanou kolegyní. Řekla, že to nikomu nepoví, když jí to udělám taky tak. Klekla si a já jí to dělal zezadu, dokud držela. Pak, většinou tak za deset minut, zaržála jako kobyla, zhroutila se na podlahu a my jsme s kolegyní pokračovali v započatém díle a uklízečka pokračovala v úklidu.

Dáša5 (Ne, 7. 5. 2023 - 15:05)

Je mě 60 let a sex se úplně pro mne změnil.Ráda dělám to, co jsem v mládí vždy odsuzovala.
Jenže muž už nemůže a hledám si mladšího, který má výdrž a pořádně do mě nastříká!
Nemusím nic řešit, ale najít mladého je problém? Stejně starého nechci ,vím co mám doma.Jsem nyní navyklá na to, že mě mladý milenec pořádně vyšoustá, jak se říká až nemůže!! Ale já nyní bych zvládla i dva mladé, ale najít je problém.Jak se dostanu do orgasmu , tak nevím co dělám,prý dovádím jako mladá a hlavně stříkám jak vodovod!

Default User Image
Novis (Út, 7. 11. 2023 - 11:11)

Dobrý den měl bych zájem se poznat mě je 43

Default User Image
Novis (Út, 7. 11. 2023 - 11:11)

Dobrý den měl bych zájem se poznat mě je 43

Default User Image
Michal (Čt, 2. 11. 2023 - 01:11)

Hezký krásný den Dášo , moc rád bych vás chtěl poznat a zeznamit se s vámi . Moc se mi líbí a přitahují mě starší ženy , je mi 48 a řekl bych že jsem trochu i k světu :-) . Budu se těšit Michal . [email protected]

Default User Image
Tee (Pá, 29. 9. 2023 - 13:09)

Dášo, rád ti ji vystříkám.Napiš

Návštěvník (Út, 9. 5. 2023 - 23:05)

Nikdo není stejný. Když mi bylo dvacet, měl jsem sedmdesátku a od té doby jsem se starším dámám nevyhýbal. Mám to tak dodnes a i když už jsou to vrstevnice, za mladé bych je nevyměnil. Dobře vím proč a šukám je jak za mlada.

Vojtěch (Út, 9. 5. 2023 - 23:05)

Jestli chceš tak můžeme je mi 16
739183678

Zdenek (Po, 8. 5. 2023 - 08:05)

To by se mi líbilo, fisting, do zadečku, lízání, stříkání, prostě vše na co si vzpomeneš, nemáš chuť???

Michal (Ne, 7. 5. 2023 - 16:05)

Zalezi jak ses na tom financne. Jestli dobre, poridit si mladyho milence na vydrzovani a sex je snazsi.

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 00:05)

Proč by za to měly platit? Jsou mládenci, které starší ženy vzrušují.

Michal (St, 10. 5. 2023 - 14:05)

Kdyz si prachata zena poridi mladyho milence, nejspis vysokoskolskyho studenta, mela by ho vydrzovat aby nemusel pri studiu pracovat. Krome bydleni zdarma by mu mela platit poradny kapesny a pak bude takovy vztah vyhodny pro obe strany. Lepsi nez mit sex s nejakym krovakem, ktery ma fetis na starsi zeny.

Reklama

Přidat komentář