Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Cynik - realista (Ne, 7. 8. 2022 - 04:08)

A ještě zdvořilý dotaz - opravdu by nebylo možné opatřovat vkládané příspěvky nickem, nejlépe jediným, vlastním a neukradeným? Diskuse působí značně chaoticky, jestliže se Návštěvníci dohadují s Návštěvníky... jinými slovy, je to tu jak u blbých na dvorečku.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Za návštěvnickou trojhlavou saň vděčíme vypatlanému Baziliškovi-Bašibozukovi-Multinickovi, který nicky zneužívá nebývalou měrou a zesměšňuje jejich nositele. Proto se situace vyvinula, jak se vyvinula. Nemělo by to až tak vadit, protože bychom měli diskutovat o názorech, ne o jejich nositelích.

Cynik - realista (Ne, 7. 8. 2022 - 04:08)

Včerejší debata se mnoha příspěvky týkala stravování. Nabídnu zde odkaz na vcelku názorné instruktážní video, týkající se diety, najděte si chvilku… https://www.youtube.com/watch?v=mU2ACYp5MzU

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Nejlepší sport - káva a dort. (Nezahlédl jsem tam mezi holkami Barboru Hrzánovou alias Kulhavou mažoretku?)

nona (Ne, 7. 8. 2022 - 06:08)

No teda. Teď jsi mě šoknul. Ty a Dr Dray?? Cože? A ještě včerejší fungl čerstvé video?? A se slevovým kodem na Lily Silk? Cyniku, to nemáš ze své hlavy. A nezapomeň ani dnes na sun screen:)

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

Šokován jsem já. Jaký Dr Dray?? Jaký slevový kód na na Lily Silk? ----- Znovu vkládám odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=mU2ACYp5MzU, MÝDLO - Dieta 1983, ex. OK BAND. Mrkni na to, fakt boží...

nona (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

hahaha

Cynik - realista (Ne, 7. 8. 2022 - 04:08)

Pokud se Aeronetu týká (a samozřejmě nejen Aeronetu), obávám se, že nemálo jedinců podléhá škatulkování a propagandě. Nechci Aeronet nějak velebit a propagovat, koneckonců, ve svých textech se opírám o více zdrojů, a Aeronet mnou rozhodně není citován pokaždé, ani nejčastěji, nicméně… Není logičtější hodnotit fakta a případně je protiargumenty vyvracet, než šmahem odsuzovat informační zdroj? Pro někoho může být Aeronet nedůvěryhodným, dobrá tedy, pro mne je třeba dosti nedůvěryhodným zdrojem propagandistická ČT, či (ne vždy) Novinky, nebo Seznam Zprávy… a zejména tamější diskuse jsou výživné, tolik zfanatizovaných magorů pohromadě se jinde nevidí. ----- Takže, pokud zdejší jednoduchý vesnický chasník, vydávající se za „výborného analytika“, se po každé zmínce o Aeronetu nejprve zbožně pokřižuje a pak vyhrožuje, že půjde opisovat z tamějších článků, či diskusí (opisovat, nikoliv kopírovat, proboha!), je to jeho volba, nebo snad nezbytnost, daná propagandou totálně zpracované rozptýlené nervové soustavy dotyčného (velmi rozptýlené). Pro jedince, kteří mají, jak se říká, všech pět pohromadě, nebo alespoň čtyři, by však mělo platit, že smysl dává hodnocení informace, nikoliv dehonestace zdroje, i když je tato informace třeba podávána dryáčnickým stylem.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

Není logičtější hodnotit fakta a případně je protiargumenty vyvracet, než šmahem odsuzovat informační zdroj? Pro někoho může být Aeronet nedůvěryhodným, dobrá tedy, pro mne je třeba dosti nedůvěryhodným zdrojem propagandistická ČT, či (ne vždy) Novinky, nebo Seznam Zprávy… a zejména tamější diskuse jsou výživné, tolik zfanatizovaných magorů pohromadě se jinde nevidí. - ///// Souhlas

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 10:08)

Dobrá taktika a sport v ČR je "nikdy nesouhlasit s jakýmikoliv argumenty protistrany" tedy protistranu nejlépe vůbec neposlouchat co říká a rovnou řvát něco , cokoliv jakéhokoliv obsahu co vás napadne bó protistrana nesmí dostat žádnou relevantní informaci jen skřeky v neposlouchatelné tónině bez jakékoli informační hodnoty...

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 16:08)

Pravda. U nás lidé mají nejvíce vlastní názor a nenechají si ho nikým vyvracet. Cizí názory jsou nežadoucí. A úroveň diskuse? Takové, že o diskusi vlastně nejde, jen o překřikování se vlastními názory.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 16:08)

Inteligentní to pochopí a stáhne se, já dost často situaci nevzdávám a holt to vypadá jako vrčení na dotěrného hravého psa, ale hotl mám své důvody.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 16:08)

Ale něco za něco, neříkám, že to nemá jen samé vady, není to pravda. Holt jaksi něco je vykoupeno něčím jiným, jsem jakýsi opak geroje. Ten má vlastně gerojství vykoupené dočasnou nesvobodou z vysokým rizikem smrti...

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 10:08)

Nevnímat, nebo umlčovat protistranu je cesta do pekel, s kterou se shledá i kdekterá vláda, nebo i režim. Tím je totiž porušován historií prověřený filosofický princip, že rozpor je podmínkou vývoje. Kdyby komunisté diskutovali s chartisty a vzali si od nich ponaučení, mohlo být vše jinak a lépe. Takových příkladů by bylo hafo. Ostatně i dnes žjeme v době utlumování opozice a tlak vyvolává protitlak i ve společnosti. Tak uvidíme jak to dopadne.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 16:08)

No tos nás moc nepoučil, když jen rekapituluješ. Proč aspoň nedodáš Masarykovo: Tak demokracii máme. Teď by to chtělo nějaké demokraty.

Cynik - realista (Ne, 7. 8. 2022 - 04:08)

„chlebík a rohlíček upečený na israelském,abebo americkém plynu je lepší jak chlebík a rohlík upečený na ruském plynu!“ ----- A což teprve americké hovno, to je pro tebe mimořádná lahůdka, viď? Dáváš si ta hovna na talířek z kvalitního porcelánu, určený jen pro slavnostní příležitosti, nebo je sežereš rovnou z chodníku, a místečko navíc dočista vylížeš?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

americké hovno je samozřejmě lepší jak ruské hovno...k tomu,aby bylo kvalitní hovno musí býti i kvalitní strava a tu v USA samozřejmě maj a v Rusku ne.A nyní You Tube:IMPOSIBLE 13 LB TEXAS BBQ CHALENGE (15,000 Calories) /...no....a nyní Seznam Zprávy :Objevily se nové fotografie z Ukrajiny.Prý ukazují ruskou brutalitu...záběry z obsazeného města Popasna na východě Ukrajiny ukazují hlavu ukrajinského válečného zajatce připevněnou ke kůlu a ležící části jeho těla.Hlava muže naražená na kůlu před domem ve východoukrajinském městě Popasna.Na kovových hrotech plotu trčí useknuté ruce.A před domem je vidět i tělo muže oblečeného ve vojenské uniformě bez rukou a hlavy...hhhmmm....je to jasné!Národy Sibiře !Hrdlořezové a napichovači,východo asijské mongolské hordy kanibalů a kastrovačů....jo,jo...ale že jsem o tom mluvil již z jara a nikdo mě nebral vážne,že?

Rozverná (Ne, 7. 8. 2022 - 10:08)

Pane Jahodo, a je americké hovno lepší, než olbřímí, pětikilový macek, který jste před časem za mocného řevu, hekání a porodních kontrakcí vypudil z vašeho těla, a nezapomněl se jím na Doktorce pochlubit? A vůbec – dnes je neděle jistě jste byl v Chrámu Páně, zkontroloval jste váš zmíněný tělesný produkt, který je uložen v kostele ve vitrínce, jak zde bylo v diskuzi uváděno? Není příliš oschlý? Neměl byste ho nahradit novým modelem, i kdyby nebyl lepší, než americký?

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

"americké hovno je samozřejmě lepší jak ruské hovno..." vložil ShabbaTot-Jahoda //////// Jo tak toho jsou plné novinky a idnes.

Cynik - realista (Ne, 7. 8. 2022 - 04:08)

„Který hororový film se dá skutečně srovnat s věčným utrpením hříšné duše v Pakle,plamenech pakelných,ohni žárovém a horku které se ani vypověděti nedá?Hříšná duše tam úpí ve věčném zatracení děsuplných muk ,tom díle satana .hoří v ohni věčném a trpí mučivými bolestmi ohněžáru pakelného oceánu nekonečného kde duše zatracenců poletují vyhozeny do výšky a jak jiskry padnuvše zpět do ohně !Hrozní démoni ve tvaru neznámých a děsivých zvířat mučí odsouzence ,škrábou je,koušou,žerou a zvracejí a toto pořád dokola a dokola,není úniku!? ( ShabbaTot-Jahoda (anonym), 6. Srpen 2022 – 6:31) ---------- Tuze pěkné, „výborný analytiku“, jsi ty ale zábavný panáček… To jsi vymyslel sám, nebo opsal z textu jiného, tobě podobného náboženského pomatence, či pomatenkyně, když jsi opisovaný text převedl do své oblíbené hotentotštiny?

Reklama

Přidat komentář