Reklama

Lechtání

Ludva (Po, 9. 1. 2023 - 07:01)

Jaké dědky v 28?
Co to meleš za nesmysly??
To ve 40 jsou pak pradědci nebo co?
Jako jít si užít v 35 se 17-18 letou holkou je všude běžné, kdy je každá druhá na starší a každý druhý na mladší..

Já bych se holce 17-18 let rozhodně nebránil a mohla by mě zlechtat, jak by chtěla, akorát bych jí to pak chtěl vrátit i s úroky 8-)

Joska (Po, 9. 1. 2023 - 11:01)

Jsem správcem, údržbářem v hotelaku kde do půlky čtvrtý ho poschodí je intr. A je to tak že děvčata mají za staré chlapi necelé třicátníky. Říkají o nich, že to je starej vagón. Asi proto že to je učiliště dráhy. Já mám 45 a tak to tak beru. Ale jinak sou to dobrý holky fakt ta velká část z nich je dobrá. Když jsem doma řek manželce že jsem starej vagon,,tak se tomu smála. Tak to jen že jsem taky chtěl k tomu něco říct

Lechtač (Po, 9. 1. 2023 - 09:01)

Taky bych si s takovou mladou kočičkou užil. Ale né, že by lechtala mě, ale jednom já ji. Dal bych ji tak do těla, že se to ani nedá vyslovit jak. U ní by byla nejlepší kombinace lechtání, všude po těle a, jak má ráda bolest, tak mučení. Třeba ty válečky, to je něco, nebo pořádně ji stiskat prstama stehna. Ta by si užila!

Berkys (Po, 9. 1. 2023 - 10:01)

A hlavně nezapomenout na ten její rozkrok. Tyto sedmnáctky jsou v jednom kuse nadrženy a tak ji to tam pořádně probrat, zlechtat ju tam, že nebude vědět čí je a co se s ní děje. A ty válečky sou taky dobrý to je bolest jak sv.ňa.

Berkys (Po, 9. 1. 2023 - 08:01)

Pro šestnáctky, osmnáctky jsou kluci nad pětadvacet dědci. Prostě tak je mnoho z nich označuje, takový je jejich slovník.

Ticker (Ne, 8. 1. 2023 - 10:01)

No ať je to jak chce, já bych té, jak píšeš, holčince, dal tomu jejímu tělíčku pořádně zabrat. Byla by úplně v tranzu, v extázi z toho lechtání. Ta by si užila mučenìčka.

Pražák (St, 17. 8. 2022 - 08:08)

Jsem z Prahy ale já radši hladím než lehtám

PETR (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

akdo chce lechtat mě?Napiš.

Ondra (Út, 9. 8. 2022 - 07:08)

Já sem málo lechtivý

Martin (Po, 1. 8. 2022 - 17:08)

Prosím, poraďte mi nějaké místo na svazování a lechtání tady v Teplicích, kde nechodí moc lidí. Děkuji

Honza (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

A máš někoho na svazování a lechtaní? Míst je hodně a kolik ti je?

Martin (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

Je mi 24. A někdo by se našel.

Martin (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

A chtěl bych aby spíše někdo zlechtal mě. Hlavně na chodidlech. Mám je hodně lechtivý

Honza (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

A máš někoho na svazování a lechtaní? Míst je hodně a kolik ti je?

PETR (Čt, 28. 7. 2022 - 19:07)

kocourek hledá kočičku na pěkné lechtání.Napiš.

-PETR (Út, 26. 7. 2022 - 17:07)

vím tady v Říčanech máme ú[email protected]

Markétička (Čt, 21. 7. 2022 - 17:07)

Ahoj nevíte kde najdu utulek pro kočky

Jarka (Čt, 21. 7. 2022 - 09:07)

Ahoj dneska jsem strašně zlechtali mojí sestru nikolu kluci byli u nás doma a nikola se do nás pořád zrala a provokovala tak jsme jí odtáhli do naší malí koupelny bylo nám jásné že pořadný lochtání nevidržî a počůrá se a aby to nebilo na posteli tak jsme jí položili na dlaždičky a začali jí sundavat triko kalhotky kalhoty a ponožky nikola se branila ale mi jí zvadli a pak jsme začali lechtat na chodidlech, na břiše, na žebrech a v podpaží nikola strašně vřískala a smala se a potom jsme jí už nechali a na trampolínu jenže nikola nám tam hazela míče a mi jí chtěli zase zlochtat ale ona nám utekla tak jsme jí chytli a zlochtali na trampolíně 3 hodiny a 20 minut ale ona se nám tam počůrala a potom šla z klukama na hřiště a tam si hazeli z míčem.

Andrea konvičková (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj dneska jsem strašně zlechtala mojí mladčí sestru ona mě strašně provokovala a byla sprostá a tak jsem jí popadla do naruče a donesla do našeho pokoje a zamkla dveře a dala na koberec a tam jsem jí zlochtala na břiše na žebrech na chodidlech a v podpaží jsem jí lochtala všude a ona se jen svíjela a ječela jak blazen a potom se strašně pochcala a ja potom dostala od mámi výprask jenom za to že jsem ji zlochtala do počůrání. A mama jí dala taky zabrat a potom jsme šli ze sestrou do bazénu

Pepíček (Ne, 17. 7. 2022 - 08:07)

Když jsem byl malý klučík, to už je hodně dávno, tak mě děti o přestávce často zlechtaly. Byl jsem lechtivý a oni to využívaly. Vrhli se na mě, kluci a holky, povalili mě a už mě lechtali. Někdy mi kvůli lechtání svlékli košilku a lechtali mě na holé kůži. Jindy mě zase kvůli lechtání vyzuli úplně do bosa a lechtali mě na bosých chodidlech. Vždycky jsem vřískal, tekly mi i slzy, občas jsem se i málem počůral.

Reklama

Přidat komentář