Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

Prý někomu odebrali sperma vibrátorem ve 13ti. Je to neuvěřitelné, ale údajně se to někdy tak dělá.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

To se dělá když kluk ještě neumí onanovat a nebo nemůže, protože má stres z vyšetření. Taky se to dělá pro urychlení, protože někomu to trvá než to ze sebe dostane. Dělá se to i u starších a nevzrušivých, nepotentních mužů, když je třeba.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Ano. K tomuto účelu se používají ale speciální lékařské vibrátory a ne ty erotických shopů.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 08:08)

Nejsem žena ani doktor, ale myslím si že při gynekoligické prohlídce může být orgasmus žen běžný. Ptal jsem se na to manželky. Zrudla a nechtěla mi to říci. Jednou jsem viděl v nemocnici běhat skoronahou ženu, která křičela, že byla při prohlídce znásilněna. Myslím si že gyn. vyšetření musí být pro ženy nepříjemné. Ta moje se mu vyhýbá.

zdravoťák (Ne, 14. 8. 2022 - 13:08)

Ani se nedivím, že se nikdo nehrne pracovat do zdravotnictví. Pacient může klidně obvinit personál, že byl výkonem zneužit.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

Tahle orgastická vyšetření jsou opravdu zavádějící. Vždy záleží na tom, jak to pacientovi personál vysvětlí a ten by s tím měl souhlasit a dále se nezmiňovat. Když na mě byl použit vibrátor, tak jsem s tím souhlasil a neřekl to ani manželce. Jednou jsem jí řekl, že při mém nahém vyšetření byly i dvě její kamarádky, sestřičky, ty jí to potvrdily, a ona se mnou pak nemluvila, jakobych za to mohl. Nebo když jsem měl problém na genitáliích a chtěla to nejdřív vyšetřit obvodní lékařka, tak se dovtípila, že musela vidět mé pohlaví a totéž. Příště už jsem byl zticha.

zdravoťák (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

K tomuto účelu se podepisuje informovaný souhlas. U nezletilých podepisují rodiče. Navyše, postupuje se tak, aby nedošlo k zneužití. Pak jsou tu náhradní vyšetřovací a terapeutické metody, které lze použít, jako alternativu. Není to tak, jak si to mnozí představují, že ubohého pacienta udělají proti své vůli.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

Je to tak. I já jsem to podepsal. Jinak k tomu přistupovaly (byly to ženy), zcela profesionálně.

spolupacient (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

Co to bylo za vyšetření?

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 15:08)

Nález na varlatech. Víc netřeba.

spolupacient (Ne, 14. 8. 2022 - 15:08)

Jo, tak tam se dělá spermiogram a odběry do spermobanky i opakovaně. Píše se o tom i v jiném vlákně.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 08:08)

Tak, nejen gynekologické vyšetření, ale i další vyvolávají občas orgasmus. Pokud však personál vykonávající tyto věštění dopomohli k těm orgasmům mimo vůli pacienta, tak se to může brát, jako znásilnění. Je to dost ošemetná záležitost, protože si tom může stejně tak i pacient zle vysvětlovat, ale taky se těžko dokazuje konkrétní úmysel vyšetřujícího. Třeba některé ženy jsou přesvědčeni o úmyslu gynekologa.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

Když mi přetahovala sestra, tak jsem jí musel říkat, že už budu. Ta to neodhadla. Taky to hlídala máma, která byla přítomna, aby nedošlo k ejakulaci. Pořád je upozorňovala aby si daly pozor.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

Existuje i opačný případ. Někteří rodiče dělají takové manipulace schválně tak, aby to bolelo, aby synek z toho ani náhodou neměl potěšení. I taková možnost existuje. Buďto jsou to sadisté, anebo náboženští fanatikové.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

Rodiče? A jak? Mě máma na přirození nikdy ani nesáhla a ani mne v onanii neomezovala. Přesto, že pobožná byla.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 10:08)

To nevím. Nejsem sadista a ani náboženský fanatik.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 10:08)

Asi nějaký pásy cudnosti, klícky na ptáčky, zraňovní genitáií. U holčiček je to obřízka a tím je pripraví a klitoridní orgasmy a vůbec povrchové dráždění. U kluků je obřízka taky k utlumení masturbací a to je vyloženě náboženský obřad a musí to mít.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 10:08)

Jo, kdysi se to dělalo běžně. Dnes je to u nás protizákonné. Doba se mění.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 11:08)

Obřízka u židů a arabů je zákonem. Někdy i u ostatních ze zdravotních důvodů. I mě hrozila, ale předkožku mi zachránila rozumná doktorka. Přece chlapce nepřipravíme o to potěšení, řekla.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

Jedna moje známá mi říkala, že jí to udělala pokaždé i doktorka, ale ona byla multiorgastická a pro personál nemocnice muselo být zajímavé, když vyváděla jako se mnou. To moje dětská doktorka byla při vyšetření genitálií pečlivá, ale opatrná. Asi poznala kdy to na mne jde a počkala až se uklidním. Měl jsem problémy s předkožkou.

Reklama

Přidat komentář