Reklama

žena - Štír

slušnej (Čt, 27. 5. 2010 - 17:05)

Souhlasím!!! kafábr ~...Neznalá,až divá !

Štírka (Čt, 27. 5. 2010 - 16:05)

Souhlasím!!! kafábr ~ rozumný, zkušený chlap.

Neznala (Čt, 27. 5. 2010 - 16:05)

Co znamena slovo "kafabr" ?

slušnej (Čt, 27. 5. 2010 - 16:05)

Slušnej,stojí Ti ze mě...Co to tu hlásíš !Pro Tebe su velkej kafábr..

Štírka (Čt, 27. 5. 2010 - 15:05)

Slušnej,stojí Ti ze mě vlasy na hlavě?Štírko,neser !!! Vtip je v tom,že prostě nemá co...

slušnej (Čt, 27. 5. 2010 - 14:05)

Je jako v bublince,na kterou když zasvítí sluneční svit,prokoukne...

zena stir (Čt, 27. 5. 2010 - 12:05)

Stiri humor zustava casto nepochopen a nekdy i mylne vylozen.

slušnej (Čt, 27. 5. 2010 - 07:05)

V podstatě souhlasím,jejich humorná stránka,nemá obdoby,alespoňpro mě !

horkosladka.sym (St, 26. 5. 2010 - 15:05)

Štíří mi připadají velmi inteligentní a originální. Ale zároveň neskutečně sobečtí a postrádají sebereflexi. Má matka i bratr jsou štíři - mám je ráda, ale někdy bych je nakopala...

slušnej (Ne, 23. 5. 2010 - 00:05)

Slušnej,stojí Ti ze mě...Štírko,neser !!!

gabča (Pá, 21. 5. 2010 - 11:05)

http://cz.iq-test.eu/#564735

zajima se o sti (Pá, 21. 5. 2010 - 02:05)

Nalezeno na...presne tenhle clanek jsem cetl, no uvidime jak se to vyvrbi dal...dekuji

Štírka (Čt, 20. 5. 2010 - 20:05)

Slušnej,stojí Ti ze mě vlasy na hlavě?

Pro toho, kdo s (Čt, 20. 5. 2010 - 18:05)

Nalezeno na internetu:Hodně dívek v tomto znamení jsou divošky s krátkými ježatými řasami. Kromě toho s těma krásnýma tajemnýma očima, které dovedou tak jasně číst vaše myšlenky, se nepotřebuje nijak přikrášlovat. Zašeptejte jí do ucha něco romantického, co by jinou dívku zbavilo smyslů, a ona na vás zaměří pronikavý pohled, který odhalí vaše pravé úmysly. Dívka Štír je lidský rentgen, takže s ní raději nešpásujte. Nemyslíte-li to s ní vážně, jenom ztrácíte čas a urážíte ji. Neradila bych vám, abyste urazil Štíra. Není to zdravé. Jestli nevíte, co tím myslím, zeptejte se někoho, kdo to ví. Možná má v zásobě nějaké historky, při kterých vám budou vstávat vlasy na hlavě.Tato nebezpečná femme fatale dokáže skrývat svou sílu odplaty pomocí plachého úsměvu, jemného chování a andělského hlasu. Pro vás je důležitější to vědět. Nakonec jste to vy, kdo ji chce zkrotit - nebo se před ní ochránit - cokoliv. Pravděpodobně oboje.Ujišťuji vás, že nebesa neznají horší běsnění, než když žena Štír ztratí svou obvyklou kontrolu nad svými uvnitř kypícími emocemi. Dokáže být zpupná a despotická, sarkastická a ledová - a najednou se rozpálit jako trouba při dvě stě padesáti stupních Celsia. Dovede zuřivě nenávidět i vášnivě milovat. Dovede vřískat jako poplachová siréna nebo šeptat jako zamilovaná hrdlička. Jedním si můžete být jist - nikdy to není jen odvarNelze brát doslovně, ale hodně toho je pravda.Jinak štírka taky ráda odpouští, když ví, že se něco stalo neumyslně a je jí to vysvětleno. A ještě více odpustí, když ten dotyčný ji překvapí něčím romantickým.

zajima se o sti (St, 19. 5. 2010 - 20:05)

Co to je hodně,ale...no párkat jsem ji řekl něco co jsem fakt neměl, jsem ji chtěl jen škadlit , ale nějak sem to přehnal.Rozhodně jsem to ale nemyslel vážne protože se mi moc líbi.

Štírka (St, 19. 5. 2010 - 19:05)

Co to je hodně,ale neúmyslně?

zajima se o sti (St, 19. 5. 2010 - 18:05)

Urazil jsem ženu štírku..hodně,ale neumyslně nějak se to prostě stalo.Chová se teď ke mě chladně a ignoruje mě.Myslíte že kdybych se upřímně omluvil mohla by mi odpustit?nebo ji mám radši nechát být dokud se to v ní neuleží?

Stefan (Ne, 2. 5. 2010 - 22:05)

Nevite co je za povahu zena blizenka s askendetem ve stiru?

slušnej (Ne, 2. 5. 2010 - 21:05)

Májové vyznání?Zajisté !

Štírka (Ne, 2. 5. 2010 - 12:05)

Májové vyznání?

Reklama

Přidat komentář