Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Mezek (Út, 22. 2. 2011 - 16:02)

Když člověk čte ty stesky...Jo, je mi sedmačtyřicet a funguju stejně jako Karel, ale na to, aby to bylo 3x za noc už musím brát viagru, jestli to jde Karlovi bez ní 3x po sobě, tak má neskutečný štěstí na bezchybný orga(ni)smus :-)

Zajíc555 (Út, 22. 2. 2011 - 13:02)

Vynikající mature video zde:

http://hotfile.com/dl/106572304/75ffad9/Mature_toilet_sluts_Constantine_40.mp4.html

Děd (Po, 30. 6. 2008 - 22:06)

To mladý kluk-super!Dlouho jsem se tak nezasmál,místo pruzení,dobrý fór! I když na pamětníky,jěště nejsem.....:-)
:-)

slezak (Po, 30. 6. 2008 - 20:06)

mel jsem3 postupne a je to supr jedna si oblekkla pumcochy spolu jsme koupili lodicky krasne kourila a mrdala no bilo to supr hodili jsme spolu rok a krasa milovala se jako kdyz to je naposled i dozadacku a sama robertkem

Milád 45 (Po, 28. 4. 2008 - 11:04)

Ale máme, máme a moc se nám líbí. Ale taky se trochu stydíme za to, že by se nám třeba líbíl mladší kluk, a taky za svoji postavu. A taky máme děti, kterým nemůžeme ublížit, víš. Já žiju sama se synem, dospělá dcera už u nás nebydlí. Neodolala jsem v práci mladému kolegovi, pořád po mě tak pokukoval. Tak když byl syn v zimě na lyžích, pozvala jsem ho ke mně. Lepší milování jsem nezažila! On mě přitom hladil, líbal jak kdybych byla dvacetiletá holka, měla jsem s ním nádherný orgasmus, málem jsem z toho omdlela. Úplně jsem zamomněla na svých 80kg a velký zadek, připadala jsem si jako kdybych omládla o 20 let! Ještě jsme se párkrát milovali, taky jsem ho naučila jak udělat ženu pusou nebo jak ji přivést k orgasmu análním sexem, když má partnerka menstruaci. Moc se mu to líbilo a mně taky. Jenomže potom jsem se vždycky příšerně styděla sama za sebe, co to dělám, vždyť bych mohla být jeho máma.... Skončilo to, ale bylo to nádherné. Dnes mám 52 letého, sice sobě rovného, ale má problémy s erekcí.....

kevin (Po, 28. 4. 2008 - 04:04)

pisete tu same kokotini ste asi tepli smrady.

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2008 - 21:02)

Nejmenuješ se náhodou Wog?Ta biologie by ti v tom případě svědčila víc,než mimozemšťani

ceky (St, 10. 10. 2007 - 08:10)

Jsem dost mlady a uz ted vim ze se mi libi starsi zeny.chtel bych si vyskouset sex se starsi zenou.pritahuji me myslim si ze je to naprosto normalni ae vyhledem k tomu ye mi neni jeste 18 let do kterych nemam daleko,si nejsem jisty

kata (Po, 24. 9. 2007 - 20:09)

ja mam pritele je mi 50 let delame polohy jako nikdy pred tim on rika ze sem uplne skvela.nejradsi nam prsteni a on taky je to fakt super

Proužek (Po, 13. 8. 2007 - 09:08)

Mě bude 50 za pár roků, ale myslím, že se tím nic moc nezmění. Sex jsem měla ráda vždycky, po 40 se prožitky dále zlepšovaly, a teď je to úplně nejlepší. Je fakt, že mám přítele, který to má hodně rád a je hodně šikovný, má obrovskou výdrž. Shodneme se na tom, že si užíváme jako nikdy předtím. Samozřejmě, on jako muž vidí rozdíl mezi mládím a tím, co je dnes, ale prožívá to trochu v jiné rovině. Coby mladý hošík mohl stále a nehleděl na kvalitu a s kým, dnes si to umí daleko líp vychutnat. Takže za sebe mohu říct, že je to skvělé a nejlepšé právě teď. Před svým přítelem jsem po rozvodu měla spíš příležitostné a účelové vztahy, zejména s mladšími muži, bylo to také fajn a fungovalo to dobře. Nechtěli jsme se vázat, vše bylo jasné, neměli jsme co řešit, prostě pohoda.

Návštěvník (Po, 13. 8. 2007 - 00:08)

Jsou tu nějaké ženy po padesátce? Jak jste na tom?

vašek (Čt, 9. 8. 2007 - 21:08)

Před rokem jsem měl tajný vztah s o15let starší ženou a bylo to úplně fantastický.
Vzrušovala mě mnohem víc,než moje současná
25letá partnerka.Sex to byl naprosto báječnej.
Takže starší ženský mají určitě rády sex,ale záleží asi případ od případu.Komu není s hůry dáno v apatyce nekoupí.

anonymous (St, 11. 4. 2007 - 15:04)

Což nerozumíte srandě ??? Jsem jen nadrženej panic!

Máma (Út, 10. 4. 2007 - 21:04)

Anonymous más stestí ze te helze najít vlastnorucne bych te zaziva vykastrovala pekne bych si te vychutnala ty hovado táhni se lécit zasrance!!!!!!!

kanec (Út, 10. 4. 2007 - 21:04)

tak toho pedofila co osahava maly holky bych bez milosti hned na miste vykulcil!

Bába Tutovka (Út, 10. 4. 2007 - 18:04)

Je mi devadesát a chtela bych to furt ale kdyz jsem byla s tím impotentním kancem co leze z diskuse na diskusi stálo to za h...o chudák se mi sveril ze na jiný nemá nikdo ho nechce tak se mi ho zzelelo a ejhle mela jsem z toho prd ale soused si uzil.A myslím ze kanec by mel navstívit diskusi o análním styku s chlapem myslím ze má o cem diskutovat vid kanec?

Magda (Út, 10. 4. 2007 - 18:04)

Blíží se mi 70 (bez jakékoliv švandy) a myslíte si, že se do postele chodíme modlit?
Na to zapomeňte, život není film ani televize.

anonymous (Út, 10. 4. 2007 - 15:04)

Řek bych, že každý ročník žen má svoje kouzlo. 12-tky jsou dobré asi tak na lízání a osahání, blánu bych jim netrhal. Dvacítky jsou sice nejatraktivnější, ale mají na to nejmenší chuť - raději se předvádějí jako modelky. Třicítky mají ještě postavu a přitom už dostaly chuť, padesátnice (zachovalé) jsou po tom celé divé a utahají i fotbalovou jedenáctku. I s těmi staršími se dá užít, ale musí se jasně domluvit co a jak.
Problém je, že chlapi můžou nejvíc ve dvaceti a pak se jim libido snižuje, kdežto ženské to mají naopak.

kanec (Út, 10. 4. 2007 - 15:04)

starsi mareny sou v pohode a sukaj jak o zivot. Je to docela super jizda. Teda ja mel nejstarsi baby tak nak kolem 50ti starsi uz sem nezkousel. Pokavad neni marena kolem padesatky scvrkla jak boruvka nebo tlusta jak svine tak se to da. Rek bych ze si to umej tak nak lip vychutnat. A co se tyce poradnyho koureni tak kdejaka styrycitka strci do kapsy kazdou mladsi marenu. Chce to cvicit a cvicit a cvicit!

Sawen (Út, 10. 4. 2007 - 11:04)

Blahopřeji ti, mě už asi takového něco nepotká...

Reklama

Přidat komentář