Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Pavel (Po, 27. 3. 2006 - 20:03)

Anonymní mail? To jsem jen napsal, že se takový věci u nás ve škole děly. Z tý školy jsem 12 let venku! Ani nevím, jestli tam ta učitelka ještě dělá.

janata (Po, 27. 3. 2006 - 11:03)

Mám syny 12 a 14 let, stahování předkožky na penisech jsem musela kontrolovat, po domluvě s jejich dětskou lékařkou, tak do jejich 8-mi let. Od té doby to nedělám, při sprchování jim do koupelny nechodím,před vstupem do jejich pokoje klepu, pokud mají zavřené dveře. Kontroly nechávám výhradně při pravidelných lékařských prohlídkách na jejich dětské lékařce a já se při tom minimálně otočím zády, abych to klukům neznepříjemňovala ještě víc, než je nezbytně nutné. Nepřijde mi běžné ani to, jak se chová Lenčina mamka ani chování Pavlovi učitelky. Pavle, pokud se s tím bojíte z nějakých důvodů zajít na ředitelství školy otevřeně, napište alespoň anonymní mail. Možná to nic nevyřeší, ale je možné, že si ta kantorka dá aspoň pozor a dělat to přestane.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2006 - 11:03)

Obě dvě jsou úchylný a pedofilní krávy, udat policii!

Pavel (Po, 27. 3. 2006 - 09:03)

Taky mi to přijde divný. Mě tohle máma kontrolovala tak na prvním stupni ZŠ, taky se zjistilo, že mám fimózu (ale to školní doktorka věděla taky). Nakonec mě poslali na tři dny do nemocnice a udělali mi úplnou obřízku. Ve 14 už mi rodiče ani nechodili do koupelny, když jsem nechtěl. Zato mi strašně vadila učitelka, která nás chodila na školním plavání kontrolovat do sprch. I ve 14 letech. Prý holky jsou čistotný, ale my kluci jsme PRASATA A NEMEJEME SE, když si k nám nestoupne. Byla normální ona?

Lenka (Ne, 26. 3. 2006 - 18:03)

Nedávno jsem přišla do pokoje mýho nejmladšího bráchy a hrozně jsem se lekla. Byla tam sním máma, brácha byl nahý a máma mu kontrolovala přirození (varlata pohmatem a stahování předkožky). Hned jsem odešla a večer jsem se mámy zeptala, jestli už na to není velký, je mu 14. Mamka mi řekla, že jen chce, aby neměl nějaké zdravotní problémy. Mě se to zdá divný, pochopila bych to tak do osmi let.

Petr Fery (Pá, 13. 1. 2023 - 13:01)

Je mi 24 a mamka mi kontroluje předkožku skoro každý večer. Občas jí ho za odměnu fouknu do trouby jo panečku to je paráda

Kuba (Pá, 29. 4. 2022 - 09:04)

Divné to určitě není. Mě takto matka preventivně kontrolovala dvakrát do roka a v patnácti letech jsem musel na operaci se zatím ještě skrytou tříselní kýlou a doktor říkal že kdyby se ta kýla provalila tak by to pro mě bylo o dost horší.

Reklama

Přidat komentář