Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 20:03)

To se skoro nechce věřit, že si nikdy neviděl. Tos ani v té době neviděl spolužáky, kamarády a ani nikoho v bazénu ve sprchách? Jinak to asi musel být šok když se ti začal odhalovat žalud.

Štěpána (Út, 15. 2. 2022 - 16:02)

Jelikož jsme dvě ségry a táta dost velký puritán, tak pokud pominu, že někdě byly nahé malé děti nebo náhodou někde nějaký kluk čůral, tak jsem prvně viděla, měla v ruce, v puse a v pochvě penis kluka na dovolené v 16 letech. Né že bych nevěděla o co jde, jako před třiceti lety, vždyť je to možné vidět na internetu nebo v časopisech. Jako holky jsme si také o tom hodně povídaly a pozorovaly chlapy jak mají boule na kalhotách nebo jak ho mají v nohavici.

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 15:02)

A co opačně.V kolika letech jste viděli píču? Já až v 10ti.

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 18:02)

Já si hrál s holkama na doktora už ve čtyřech letech, až do dospělosti a pohlaví obou rodičů jsem viděl v akci, když jsem je v pěti letech pozoroval při souloži.

hela (Ne, 13. 2. 2022 - 12:02)

Já jsem jednou byla sama s kamarádem a on chtěl, abych mu ukázala kundičku.Tak jsem se svlékla a on mi šahal mezi nohy a pak mi na kundu políbil. Viděla jsem jak se mu postavil a řekla jsem mu ať mi ho ukáže. Stáhnul si kalhoty a pak trenky a prvně jsem viděla čuráka, pořádně mu stál a byl hrozně velikej. Bála jsem se, že ho bude chtít do mě vstrčit, ale on mi jen lízal kundu a strčil mi tam prst a řekl á ty jsi ještě panna! Pak chtěl, abych mu ho vzala do pusy. Styděla jsem se, ale on mi ho nacpal sám do pusy. Cítila jsem jak mu trochu smrdí čurákovinou, ale když už jsem ho měla v puse tak jsem mu ho vykouřila až do konce a nechala si vystříknout mrdinu do pasy a prvně v životě jsem to spolykala.

radka (So, 12. 2. 2022 - 21:02)

v 13 , otčim se předváděl.

Tomáš (So, 12. 2. 2022 - 17:02)

Nie, ten je predsa v pive..

Soňa (Po, 27. 12. 2021 - 11:12)

Je se statínkem koupala ve vaně od malinka a když jsem byla větší a tatínek se sprchoval, tak se nazvíral a šel klidně nahý po bytě. stalo se že mu i stál. U klika jsem ho viděla prvně v 15 letech na zábavě, když jsme šli s klukem mimo a já mu ho vyhonila a vykouřila..

/Budemdávatpoz… (Po, 27. 12. 2021 - 03:12)

Bere AD už 20let na PP.

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 22:12)

V9

Michal (So, 25. 12. 2021 - 17:12)

Tak jestli se kluk stane muzem v 18ti, tak poprve jsem zahledl penis na svy 18ty narozeniny, svuj vlastni.

Petr (So, 25. 12. 2021 - 13:12)

Jsem více obdařený než ostatní muži,ve 12letech jsem šel poprvé do sprchy mezi dospělé chlapi ,byl jsem samozřejmě zvědavý jaké mají ptáky .byl jsem strašně překvapený když jsem je spatřil že mají tak malé že je mám už větší než oni v té době jsem měl v klidovém stavu přes 20cm ,myslel jsem si že dospělí muži mají všichni alespoň těch 30cm potom jsem se začal stydět se někde svléknout protože na mě všichni koukali a koukají i dneska narostl mi 45cm dlouhý penis a není to pro mě příjemné

Eva (So, 25. 12. 2021 - 15:12)

Dali ti invalídku?

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 15:12)

A 45 cm máš ještě navíc v klidu. Že?

Josef (Ne, 5. 12. 2021 - 05:12)

Ve3letech

śmírák (So, 4. 12. 2021 - 11:12)

V šesti letech jsem sledoval rodiče při souloži a viděl dost zblízka obě pohlaví, Tátův penis se mi zdál být obrovský. Když jsem dospěl, měl jsem stejný, a vím, že jsou i větší, ale i hodně menších.

Martin (So, 4. 12. 2021 - 15:12)

V šesti letech to musel být teprve šok... Já jsem ho měl v jedenácti už trošičku většího než v šesti, ale stejně to byl nesrovnatelný rozdíl, když jsem porovnal to moje a to strašně obrovské dospělé.

šmírák (So, 4. 12. 2021 - 15:12)

Spíš jsem byl překvapený, k čemu se používá, perotože do té doby jsem myslel, že ho mám jen na čůrání. Maminka mne uklidnila, že mi taky vyroste. Měla pravdu. Jednoho dne mi řekla, že ho mám jako táta. Ale můj již dospělý syn se nepotatil. Má ho sotva polovičního.

Martin (So, 4. 12. 2021 - 10:12)

Do mych 11 let jsem dospělý penis nespatřil a nevěděl jsem jak vypadá. Myslel jsem že může být snad jen o málo větší než můj. Když jsem ho spatřil, vyděsilo mne to ohromné monstrum, jak to bylo strašně obrovské a tlusté. Ten můj se s tím nedal vůbec srovnat.

Samuel (Út, 7. 12. 2021 - 23:12)

A koho si videl a kde?

Reklama

Přidat komentář