Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Mám rád všechny lidi, jen čubky ne. Takže když jsou černoch, žena, Rus hodní, umí se chovat, a nenasírají Rakata, mám je rád.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 00:08)

Že by zrovna dneska začal psát Rakato pod svojí původní přezdívkou, po tom. co se několik týdnů schovává za univerzálního návštěvníka nebo používá cynikovu, nerikovu přezdívku, to je málo pravděpodobné. A že by psal, že má rád lidi černochy, ženy Rusy, to těžko. Noně vyhrožoval a vulgárně nadával, černochy nenávidí a rusofobii převzal z mainstream médií. A ausgrechnet dneska prozřel. To spíše ne. Někdo se za Rakaty vydává.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 00:08)

Anebo to je tak, zmetku Bazilišku, že sis na Rakata všechny negativní věci vymyslel a zde se ozval pravý Rakato. (Ale je mi divné, že se Rakato ozval až teď, když ho pomlouváš už měsíc.) Jaks to psal? Že se vyskytoval na stránkách o bohu? Půjdu se ho zeptat. A teď Bazilišku, už zalez do boudy a spát. Zitra tě tady čeká další šichta, tak ať jsi v lepší formě, než dnes. (Protože dnes ti to opravdu vůbec nešlo.)

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 00:08)

Jo tak já vím, bobku, že tu jsi. Však o sobě dáváš vědět každý den. A šichty tu máš několik let v kuse. A že tobě to dneska šlo a mě to nešlo? Ha ha. Vždyť ty už nevíš, jaký nick by sis vymyslel, jakou roli bys zaujal, aby ses tu uchytil. Pořád neumíš jednat rovně, ale jen s tím tvým negativním vymezováním se, z kterého se dá vyčíst tvůj prázdný životopis. Nulové cestování, slabé vzdělání, žádné životní zkušenosti a závist. Je srandovní, jak dlouho zpracováváš téma o sobě. Ty klidně až po mnoha hodinách nebo dnech řešíš, co tu bylo o tobě řečeno. A jak to stále prožíváš a jak na to reaguješ a jak se k tomu vracíš, tak to dokazuje, jak jsi na tomto webu závislý za ty roky, co jsi tu přisátý. Já určitě ne, bobku. Já mám sociální sítě na rozdíl od tebe diverzifikované a mám navíc reál život. Ty máš jen internet a ještě ses upnul na doktorku a nic mimo nemáš. To bys tu tak nevyšiloval. Vždyt i tady na klíčích tvoří tvoje texty 50% a více obsahu. Na pobožných vláknech to bylo 70, 80% tvé "tvorby"... Jsi magor a grafoman. To, že jsi tu nejvíce často ze všech, znamená, že nepracuješ. Proč mladý kluk nepracuje? Leda když má invalidní důchod. Dneska se dává ID jen na rakovinu nebo na schizofrenii, pokusy o sebevraždu, atd. Na raka jsi mladý, takže máš něco s psychikou. Zase vylučovací metodou se zobrazí tvůj životopis a profil.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 01:08)

Kdybych nevěděl, jaké jsi pako, tak bych tě musel obdivovat, jak na dálku a bez osobního kontaktu, jen podle textu, zvládneš popsat člověka. Asi využíváš kosmické paprsky nebo tak. Asi ti psaní těch blábolů dělá dobře. Jsi jen lejno na mé botě.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Rakato, co to tady pleteš. Ptal se tě na to někdo, ubožáku?

aladin (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Canal +2 a co takhle F 1 ???

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Máte doma koště? Jestli ano, tak na něj s maminou sedněte a proleťte se.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

A tebe by zase mohli vystřelit do vesmíru. Místo Lajky nebo šimpanze.

Rakato (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Tebou by mohli zašpuntovat trysku u Suchoje, co by to udělalo.

aladin (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

Jahodo, pro tebe :
UP Network – Vzdušní válečníci

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 21:08)

Když vidím ty ksichty - něco je tam z neandrtálce: SSO Azov-Kyjev zajal pět ruských vojáků na jihovýchodě: https://twitter.com/Militarylandnet/status/1555548916556435456

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 21:08)

Ten druhý zleva - přidej padesát let a máš aladina.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 21:08)

Zelenskyj ze msty, že přišel o Záporožskou elektrárnu, tak ji ostřeluje.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 21:08)

Tak to je absolutní magor.

USA = AGRESOR (Pá, 5. 8. 2022 - 20:08)

Za válku na Ukrajině můžou nejvíce USA + Velká Británie.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 19:08)

Doporučuji: Video ze zásahů jednotek IDF na základny PIJ poblíž hranice mezi Izraelem a Gazou https://twitter.com/ELINTNews/status/1555587434586546177

aladin (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

"Cizinec zatáhl dívku z Berouna do křoví a chtěl ji znásilnit. Nic si nepamatuji, hájil se
Včera v 20:27".... Nejlepší lék pro takovéhle šmejdy je špalek a ostrá sekera !!!

aladin (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

"Benzinové pumpy si nepřiměřeně zvyšovaly marži. Ministerstvo zveřejnilo údaje za červenec".... Ukažte nám ksichza pimpařů, ať vidíme co jsou zač !!!

aladin (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

"Nejlepší matky podle horoskopu: Některá znamení mají mateřství v krvi".... Cha, CHa, CHa, zlatokopky a psychopatky !!!

Reklama

Přidat komentář