Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

☮✌ korkokluk (Čt, 16. 12. 2021 - 11:12)

Já je kupuji cez eshopy. Pak si je upravuji podle svých představ.

korkoklub - kluk (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Ale co jsem zkoušel , že jsem upravil pásek tak, aby bylo možné přitáhnout plosky chodidel tak, aby bylo chodidlo volné, ale taky aby se přitahovalo přesně na stélku. Pak se učím různé druhy chůze a samozřejmě to vždy zkoumám a vylepšuji.

Jana (Pá, 26. 11. 2021 - 13:11)

Jako žena, která nadevše miluje korkáčky, bych se ráda podělila o svůj zážitek a nový objev. Při návštěvě Pavla jsem byla překvapená, že neměl obuté korkáčky. Ptala jsem se co to má za pantofle vypadaly už napohled na nohou velmi dobře. Objevil nopkové dřeváky Berkemann. Lehké dřevo, bílý pásek, jiného tvaru, než u korkáčků, kde vynikne nádherně palec a ostatní prsty, tmavě červená stélka, mírně tvarovaná s mnoha výstupky (nopky). Vychválil je s tím, že je teď pořád nosí. Ukázal mě je na internetu a nebyla bych to já, hned jsem si je objednala. Pár dní už je mám, ty špuntíky neskutečně moc píchají, po chvíli nošení, vám jakoby hoří zespodu celá noha je to bolestivé, ale zároveň strašně příjemné a dá se na to zvyknout. Noha v nich vypadá pěkně a především úplně jinak v nich vyniknou vaše prsty, to se mi osobně moc líbí. Doporučuji všem jako variantu ke korkáčkům, do kterých se však vždycky zase taky těším. Je pořád možné objevovat nové a nepoznané.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 12:11)

Korkáče ty vysoké na holkách vypadají dobře a některé toho dovedou dobře využít.

Lukas (Po, 22. 11. 2021 - 07:11)

Ja je taky nosim vsude a vsichni je taky nosi a vsichni taky porizujeme a honime a jsme z toho uz uplne zdegenerovany ale to nevadi a hlavne ze nosime a honime.

Tomas (Po, 22. 11. 2021 - 07:11)

Nosím korkáče už od zakladky,na střední jsme byli dva,holky ve větším počtu.Nosím je do teď jako přezutí na doma,partnerce jsem je pořídil také,chodíme v nich na boso,jsou supeeer.

korkoklub - kluk (Ne, 21. 11. 2021 - 23:11)

Máte např. zkušenosti s tím, že objekt vašeho zájmu byl mimo váš přirozený výhled? Pak jste museli otáčet hlavu a opakovaně hledět na korkodřevákobosonohy i když to bylo pro vás nepohodlný a pro vaše okolí nápadné?

korkoklub-kluk (Ne, 21. 11. 2021 - 21:11)

Nakonec jsem musel oprášit starou dobrou Janu....tak snad se to rozhýbe....i sám Rapid,jo ten co mě nazval pošukem,ji tu otituloval jako "paní vedoucí",tak to musí zabrat.Tak pište ať si furt nemusim vymýšlet já sám,je to unavující a prý i průhledný.Přitom si dávám tak záležet že...

Jana (Ne, 21. 11. 2021 - 23:11)

Nemusíš nic oprašovat a vymýšlet. Je snad jasné, že korkáčky jsou můj život.

korkoklub - kluk (Ne, 21. 11. 2021 - 23:11)

No, nemusím a ani si nic nevymýšlím. K čemu by mi to bylo? Přeju si sobě a vám, aby jste si mohli vytvořit reálný obraz z mých zážitků, postřehů a pocitů.

Didy (Ne, 21. 11. 2021 - 12:11)

S mužem nosíme doma korkáče, od doby co jsme začaly spolu bydlet. Byl to on, kdo je nosil již dříve a já se přidala. Kupujeme teď pokaždé nějaké jiné provedení od Vanimaru a je poznat ty rozdíly v jejich úpravě. Ve všech se chodí úplně nádherně.

Jana (Ne, 21. 11. 2021 - 20:11)

U nás je nosila já dříve, přítele jsem je nějak nenásilně přiměla nosit. Vanimary taky preferujeme.

korkoklub-kluk (Pá, 19. 11. 2021 - 14:11)

Je to už lepší takhle jako anonym než když jsem psal jako Aleš ?

Návštěvník (Pá, 19. 11. 2021 - 13:11)

Korkáče jsem prvně zaregistroval na učilišti, kde je nosily dvě profesorky. Po jejich hodinách jsem chodil na WC, kde jsem musel uvolnit silné napětí, které vzniklo pozorováním jejich nohou v korkáčích. Čím dál více mě ten pohled dráždil. Bude to úchylka mnohých. Časem jsem se odhodlal koupit korkáče svoje. Mám jich několik a uvolnění v nich je pořád stejně intenzivní. Nejvíc vzrušující je, když se korkáčích přede mnou prochází moje žena. K.

Jana (Ne, 21. 11. 2021 - 19:11)

Každý fetiš má své začátky, od prvního pohledu k nošení a úžívaní...

Aleš (Čt, 18. 11. 2021 - 08:11)

Jsem muž, středních let a přiznávám, že korkové dřeváky - korkáče nosím a hraji si v nich neskutečně rád. Chození v nich beru jako samozřejmost a velmi mě potěší, když vidím někoho kdo je nosí.

korkoklub-kluk (Čt, 18. 11. 2021 - 13:11)

Chtěl bych vědět jestli to není ode mne moc průhledný zase takhle psát pod jiným nickem ?Jsem docela zoufalý že sem nikdo nechce psát a jen nějací divný sem píšou ale ne ta téma bosokorkáčochodidel.Nebo třeba silonkokorkáčochodidel.V těch taky rád honim.

korkoklub - kluk (St, 17. 11. 2021 - 11:11)

Korkačobosonohochodidla září vatry jsou taky fajn. Je skvělé ja se odráží světlo z nich. Speciálně proto, že světlo z vatry neustále mění intensitu a úhly tím vytváří ničím nenapodobitelné odrazy světel a stínů. Plápolající plameny tím dokáží vykreslit korkáčobosonohochodla úžasně!

korkoklub - kluk (Po, 15. 11. 2021 - 09:11)

Těší se tomu, že bude mít zdravé držení těla protože mu správně tvaruje chodidla.

Silonkový démon (Po, 15. 11. 2021 - 09:11)

Ale silonky v korkáčkách jsou libovoučké

Reklama

Přidat komentář