Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 23:08)

Proč pořád píšeš "my", kreténe?

:-) (Čt, 4. 8. 2022 - 22:08)

Tak co? Už jsi dostal tu dávku, po které jsi toužil a tak mě volal zpět? :-)

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 23:08)

Jsem rád, že jsi zpátky, i přesto, že někdy s tebou není k vydržení, např. jak se navážíš do Nerika. Protože občas přineseš dobré téma, se sexem jsi už přestal a gramaticky se v rámci svých malých možností snažíš. Je vidět, že s trochou snahy se každý domácí mazlíček dá vychovat.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 23:08)

Do Nerika se čato navážíš ty, kreténe.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 00:08)

My víme, kde je pravda a kde lež. Nerik se tak snaží, a ty mu pořád podrážíš nohy a úzkoprse a autisticky bazíruješ na faktech.

:-) (Čt, 4. 8. 2022 - 22:08)

A různým zdrojům se vyhýbáš, páč jsi jen středoškolák. Proto jsi spojený pupeční šňůrou pouze s českým bulvárem nebo mainstreamem. Ty si děláš taky průměr, ale jen z těch fašistických sraček, kterými se krmíš. Mohl bys dělat Rakušanovi leštiče klik.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 23:08)

Číňané by ti se svou medicínou diagnostikovali nesprávné proudění tělních tekutin, což zapříčinilo tvou zahořklost: https://www.tcm-fengshui.cz/telni-tekutiny

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 22:08)

Jinak, demente Srakato, současná inflace není poptávková, ale je daná cenou vstupů. Tzn. elektřiny, plynu a dalších surovin. Poptávka se spíše nižší, takže ekonomika stagnuje nebo půjde do recese. Rakato, cokoli napíšeš, stačí udělat inverzní výrok a je pravdivý. Nepamatuji se, že bys tu za poslední dobu napsal něco z reálného světa. Jen svoje fantasmagorie.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

Chtěl jsem Megan, teď je ze mně vegan.

Moula Rakato (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

V reálu by to bylo tak, že 25 letý incel, středoškolák a pecivál Rakato by s uctivou pokorou po špičkách naslouchal zkušenému seniorovi s VŠ vzděláním a bohatými cestovatelskými i profesními zkušenostmi Nerikovi.

Moula Rakato (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

Aspoň já tady uctivě čtu tvé příspěvky a obdivuji, cos vše zažil. Škoda, že uvádíš chybné údaje a nepřipustíš, že ses spletl. Jinak bych tě doporučil na jiných vláknech. Ale takto máš utrum, protože my tady diskutujeme, a nechceme poslouchat žádné lži.

:-) (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

Příspěvek 20:12 psal Rakato. Uchýlil se k pro něj osvědčenému kradení nicku. Příspěvek z 19:27 je platný.

:-) (anonym) (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

Opravuji. Příspěvek 20:12 jsem psal. Zapomněl jsem, že žádný Rakato tady nediskutuje. Příspěvek z 19:27 je platný.

To Rakato (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

To si každý spočítá, co píšeš Rakato. Podle obsahu, bobku. Nemáš tu žádného spojence, Rakato. Mimochodem, ty jsi nebinární, že používáš střední rod? Jako Alžbětko? To místo ten? Ostatní mají mužské nicky. Ten aladin, ten nerik, ten cynik... Ale to Rakato? Vidíš, že sis zase vyznačil červeně a s vykřičníkem do svého životopisu, že se necítíš jako chlap. Proto jsi zvolil nebinární nick Rakato. I ve svém nicku, Rakato, obtěžuješ se svým životopisem, který to pořád každému cpeš před oči.

:-) (Čt, 4. 8. 2022 - 19:08)

Tak jsem zběžně prošel diskusi a vidím, že parazit Rakato si našel novou oběť - Nerika. Vysvětluje mu, že když žil 40 let s manželkou, že to bylo k ničemu, Rakato má umělou či robotickou pannu. A to je prý lepší :-). Nerik cestoval po světě, to je prý k ničemu, lepší sedět přilepený sekundovým lepidlem k PC židli doma. Nerik má VŠ a studoval, to je taky špatné. Rakato má střední, ale má gůgl, tak je lepší. Kdo má gůgl a střední a dává odkazy na bulvár, tak je nejlepší. Prostě jako náš místní gumák Rakato. :-) Rakato vyčítá Nerikovi, že tu uvádí životopis, ale ten blbeček Rakato si neuvědomuje, že když se proti něčemu vymezuje, tak se dá udělat INVERZE toho, proti čemu se vymezuje nebo vysmívá a to je právě Rakatův životopis. Takže Rakato tady nepřímo popisuje svůj životopis nejvíce ze všech, protože se neustále negativně vymezuje proti něčemu. No a to je jeho životopis. Já Rakato jsem necestoval, proto rýpu do cestovatelů. Já Rakato jsem neměl partnerský sex, jsem incel, proto vyhledávám články o umělém sexu a rýpu do těch, co mají za sebou manželství či vztah. Já Rakato se vysmívám prostorově vizuálním schopnostem, motorickým schopnostem, manuální práci, hudební produkci, protože já Rakato tyto dovednosti nemám. Jsem amuzik, sportovní a manuální dřevo. A ještě já Rakato jsem masochista, jsem rád, když mi někdo nastavuje zrcadlo. A když ten hlavní, kdo mi nastavoval zrcadlo, z diskuse na dva dny zmizel, tak mi to chybělo. Jsem masochistický úchyl a teprve při čtení těchto řádků právě teď dostávám svoji kýženou dávku adrenalinu. Krásně se mi, Rakatovi, zvedl pulz ke stovce. :-) Milujete mě, úžasného Rakata vezdejšího a nejvlezlejšího?

:-) (anonym) (Čt, 4. 8. 2022 - 20:08)

To jsem si z tebe Neriku jen dělal srandu. A naletěl jsi.

Nerik (Čt, 4. 8. 2022 - 20:08)

Dobře mi tak.

Nerik (Čt, 4. 8. 2022 - 19:08)

Díky :-) neznámý anonyme. Myslel jsem si, že jde o pověstného škodiče, a likvidátora diskusí, anonymně proslulého svými invektivami, Rakata. Závist prostě plodí nenávist. S tím nic nenaděláme. Jenom oprava. Ta moje to se mnou vydržela přes padesát let a kdyby žila, tak mne snáší stále, protože byla neobyčejně inteligetní.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

Přes padesát? To máš kolem sedmdesáti?

Srakato (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

Tobě jde, Rakato, špatně zeměpis, matematika, zpívání, čeština, politika, manuální zručnost i mravy. Tebe měla matka potratit a ty to dobře víš, že nejsi k ničemu. Proto si tu hraješ na stalkera, mrzáku. Ale jsi masochista a já ti teď dělám dobře, když ti to píšu. Když ti přestanu dělat dobře, tak zase dostaneš absťák a budeš vypisovat, že ti chybí dávka průplesku a ran. Tak co s tebou? Ignorace, jak to dělají ostatní? Neboj, bobku. Čas od času tě proplesknu, ale nepočítej, že tu budu chodit tak často, jak toužíš. Na to zapomeň.

Reklama

Přidat komentář