Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 21:05)

Já mám od puberty holého žaluda, předkožku skoro žádnou a problém s tím nemám.

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 07:05)

Někdo s tím problém nemá, že si zvykne hned a neřeší ani stud pred ostatními. Kdez pro někoho už to tak snadné není

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 14:05)

Proboha, celé vlákno se tady táhne ta tvoje stažená předkožka. Už se na to vykašli, je to otravné.

Návštěvník (Čt, 11. 5. 2023 - 17:05)

Nepíšeš, koľko máš rokov, no súdiac z otázky zrejme ideš do puberty a čoraz viac si v prítomnosti nahých dospelých mužov. Možno si to doteraz nevnímal alebo si nebol, prípadne netušil, že odhalený žaluď u dospelého muža nie je nič výnimočne, ani intímne. Či kvôli hygiene v sprche alebo pri curani, dokonca aj pri bežnom noseni v spodnom prádle. Dokonca sú aj mladší chlapci, ktorých k tomu vedu priateľky alebo dokonca rodičia sami. Za odkryty žaluď sa nemusíš hanbiť ani pred ocom, ani pred inými mužmi, je to úplne v poriadku. Myslím, že skor to dievčatá ocenia, ako budú mat námietky.

Karel (Út, 28. 2. 2023 - 10:02)

Ve 13 letech jsem viděl penis mého kamaráda měl ho strašně velkýho, potom když jsem si je měřili měl už hodně přes dvacet cm zatím co já jen nějakých 14 cm ,bylo mi dost trapně,jak si ho přede mnou postavil takového obra

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 09:02)

Haha

Ondra (So, 25. 2. 2023 - 16:02)

Ve 12 letech jsem se poprvé sprchoval mezi dospělými,dost mi zarazilo jaké je mají kromě mého táty je měli všichni menší než já.Bylo to takové divné

Míša (So, 25. 2. 2023 - 18:02)

Já jsme měl osm let když mně táta vzal do sprch a taky jsem se divil že i táta a všichni dospělí co tam byli měli menšího šulina než já.

Ondra (Po, 27. 2. 2023 - 17:02)

To je hodně zvláštní,já měl v 8 letech úplného pindu,ale ve 12 mi začal strašně růst, že jsem měl vážně většího než dospělí

Milan (Po, 27. 2. 2023 - 10:02)

To snad není ani možné v tomhle věku mít větší péro než dospělí

Návštěvník (Po, 27. 2. 2023 - 16:02)

Kecáš, rozmysli si co jsi napsal, že v osmi letech. Ty jsi asi nikdy neviděl pinďoura osmiletého dítěte. To raději ani nechtěj, zda jsi úchyl. Já mám dvě děti kluky, tak vím o čem Ti píši.

Viktor (Čt, 16. 2. 2023 - 14:02)

Já ve dvanáci letech,šel jsem parkem a za keřem chcal voják,díval jsem se jak má obrovský penis a on na mě volal jestli chci něco vidět ,já souhlasil on dochcal a říkal jestli to už dělám?nevěděl jsem co,on řekl že je nadrženej a říkal dívej se,začal přehrnovat obrovský žalud a čurák za chvíli byl obrovský,pak začal čuráka rychle honit a výtříkla asi 2m bílá tekutina a on jenom sténal,to už jsem měl svého jako kámen tak jsem vytáhl a začal všechno dělat po něm,za chvílí vystříkla ta samá tekutina a mě bylo nádherně ,pak jsme se dívali jak nám pomalu klesají z poklopce ocasy,dík že mě naučil honit a já to pak učil další kluky.

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 17:02)

Popiš, jak vypadal ten tvůj lulinek vedle toho dospělého, když jste si je navzájem viděli a porovnávali?

Mates2005 (Čt, 2. 2. 2023 - 09:02)

Zdravím, udělali se mi na pinďourovi bílé tečky pod žaludem. Každý den pinďoura ve sprše myju. Sexuální život nežiju. Čím by to mohlo být? Mám jít k lékaři? Díky všem za odpověď. Prosím jen vážné odpovědi.
https://postimg.cc/MnN77z0h

Simča (Út, 31. 1. 2023 - 12:01)

Já sem viděla přesnou napodobeninu pánskýho penisu u mámy v posteli pod polštářem když mi byly tři roky. Když sem se jí zeptala co to je? Zrudla a koktala že mi to vysvětlí až budu starší. No a dneska už mi ho pučuje.

Emil (Po, 30. 1. 2023 - 14:01)

No mě by spíš zajímalo, jestli když holky poprvé zahlédly mužský penis, tak jestli je to vzrušilo? A kolik těm holkám bylo? A nemyslím tím, že tady bude některá psát, že jí bylo dvacet. To se rozumí samo sebou, že asi byla ve dvaceti vzrušená.

Návštěvník (Po, 30. 1. 2023 - 15:01)

Doufam, že nechceš, aby sem psaly malé holky.

Emil (Po, 30. 1. 2023 - 15:01)

Tys to nepochopil. Samozřejmě, že nechci, aby sem psaly malé holky, ale dospělé ženské. Ale myslím to tak, že poprvé ten penis zahlédly třeba v 15 letech. A ne, že sem bude psát čtyřicetiletá ženská, že poprvé penis zahlédla zrovna včera.

Návštěvník (Po, 30. 1. 2023 - 14:01)

Já asi tak v jedenácti. Na veřejném WC vedle mně čural strejda. Do té chvíle jsem netušil že dospělí chlapi to mají tak veliké. Ten můj se s tím nedal vůbec srovnat, jak byl ten jeho proti mému několikanásobně delší a tlustější.

Návštěvník (St, 1. 2. 2023 - 22:02)

Penis dospelého som videl od mala, nahota medzi mnou a ockom bola úplne normálna vec. Jeho reálna veľkosť ma však prekvapila asi až okolo 12 rokov. Chodil som uz na druhý stupeň na základnú skolu, keď som šiel s našimi na nákup. Mama s malými sestrami boli kdesi mimo a ja som šiel s otcom do drogerie. Kupovali sme nejake prášky na pranie, penu na holenie a pri pokladni zahlásil, že si prosí dva balíčky prezervatívov. Prekvapilo ma, lebo to niekdy nekupovali predo mnou. Zobral dve krabicky a potom keď sme boli sami sa ma pýtal, či viem na čo to je a tak. Keď vybral a dal mi jeden, aby som to videl, prekvapila ma ta veľkosť. Skúšal som si ho potom osamote natiahnut, ale bolo obrovské, mal som depky, že mám malého. Časom som ale dorástol a teraz sú akurát :-)

Reklama

Přidat komentář