Reklama

Vzrušuje mě máma

Jjj (Pá, 27. 1. 2023 - 13:01)

No to se nedivím. A je bruneta nebo blondýna?

Hoj (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Bruneta. Teď jsme spolu byli volit a koupilo se ve vinotéce nějaké to suché bílé vínko. Tak nevím co bude a nebude. Jinak jsem koupil novej ojetej pekáč BMV X5 v naftě, rok 2008 ale hodně zachovalej. Tak říkala že jí prý vyvážím jako nějakou velkou mafiánku a bylo na ní vidět že jí to dělá moc dobře, a taky se to řádně ohákla. Vypasovanou černou sukýnku nad kolena, černé silonky, lesklé černé botičky, bílej svetřík, bílou bundičku s kožíškem do pasu, namalovaná, navoněná. Chlapi po ní v tesku nadrženě čučeli jak sviňa a vypadalo to tak jako že jsem její nabíječ, což mi teda dělalo fakt moc dobře. Musím končit, bude véča a to vínko.

T (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

Je to tak že mě vždy pohled na přitažlivou ženu oděnou jen ve spodním prádle, tričku a kalhotkách, plavkách, nebo hezky ženských šetičkách, vždy silně sexuálně vzruší a přivede k myšlenkám mít s takovou ženou sex a hezký vztah. Doma to není jiné.

Karel (St, 25. 1. 2023 - 22:01)

A má nějake hračky ?

Karel (St, 25. 1. 2023 - 22:01)

Tak nezapomen ji projet všechny otvory

Milda (Ne, 15. 1. 2023 - 10:01)

Dobrý den Irenko , co to je za úchylku , když nezletilý syn má dech s mámou ? Děkuji za odpověď.

milda24 (Ne, 15. 1. 2023 - 10:01)

Ahoj , co Tě na máme tak vzrušuje ? [email protected]

va (Po, 15. 8. 2022 - 09:08)

Nemohu se těm tak vzrušujcím myšlenkám ubránit protože má matka je pro mě tak žensky i mentálně přitažlivá jako zatím žádná jiná žena kterou jsem kdy poznal. Vím že to není normální, mám z toho výčitky svědomí, ale prostě je to tak.

Petr (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

Potevřenými dveřmi jsem nechtěně viděl moji matku v rozhaleném županu jak se na sedačce v obýváku smyslně hladí po těle a ukájí si svoji upravenou lasturku gelovým penisem. Od té doby na to musím pořád myslet a pronásledují mě hodně peprné sexuální fantazie o našem společném sexu.

Honzík (Ne, 7. 8. 2022 - 05:08)

Nikdy bych nevěřil, že by mě mohla takhle vzrusit máma, nachytal sem jí jak se koupe večer ve vaně

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

to by se mi líbilo jednou jsem na jednom táboře takhle nachytal zdravotní sestřičku toho tábora viděl jsem její záda a prdýlku mohl sem v tichosti odejít ale já jí pozdravil

Pavkol (Pá, 5. 8. 2022 - 10:08)

Katko tady je takových témat víc nad kterými zůstává rozum stát a nejhorší je že když se toho takovej blbec jako já chytne jako hovno košile tak místo aby se v diskuzi na dané téma horlivě pokračovalo tak moralisti takovému naivovi jako jsem já akorát nadávají a urážejí ho

K (Čt, 4. 8. 2022 - 13:08)

Tvl. to je mučení v přímém přenosu. Zdar honbě....

T (Čt, 4. 8. 2022 - 08:08)

V těchto vedrech vegetuje po bytě jen v kalhotách a tenkém tričku bez podprdy které si pořád máčí vodou z rozprašovače který si dává nachladit do mrazáku. Mrdá mi z toho v bedně...Húúúúú

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 12:08)

V těchto vedrech se máma pořád sprchuje, pak jde nahá do šatníku, kde si vezme jen tenkej průsvitnej župánek skrz kterýho vidím tmavý dvorce baradavek a jejího černýho hustýho bobra. Já mám jen tenký trencle, skrz který je taky vidět že mi stojí macek. Děláme jako že nic není vidět a je nám dobře.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 08:08)

tak po spatření hustýho černýho bobra by se mi asi psotavil taky

H (St, 3. 8. 2022 - 10:08)

Žiju doma jen se starší ségrou a matkou takže se děje že je dost často vídám polonahé a všude tak různě ty jejich ženské hadříky a spodní prádélko atd. Pak mě z toho tedy hlavně po večerech i když nechci pronásledují tabu myšlenky a fantazie plné s nimi zakázaného ale tak vzrušvého sexu. Jediná polehčující okolonost by snad pro mě mohla být ta že si to s nimi nepředstavuji dohromady ale s každou zvlášť tak aby to o sobě vzájemně nevěděli.

e (St, 3. 8. 2022 - 18:08)

U nás podobně zvláště dnes když je takové vedro.

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 07:07)

Na vojně mi vyprávěl jeden kámoš že od patnácti let skoro denně šoustal svoji skoro vlastní mámu. Nikdy jsem mu to nevěřil ale když jsem ji pak jednou viděl tak jsem mu musel říct že bych ji brousil taky i kdyby to byla moje vlastní matka.

X (So, 30. 7. 2022 - 07:07)

Matka si občas domu přitáhne svého mrdáka a pak spolu v ložnici šoustají. Když slyším přes příčku jak u toho máma slastně vzdychá tak mi z toho ztvrdne péro tak že si ho musím vyhonit s představou že tu moji sexy maminku místo toho blba ..... .. Je to tak silné že se to nedá ovládnout a musím.

Reklama

Přidat komentář