Reklama

spodní prádlo u chlapců

Milada (Čt, 11. 8. 2022 - 16:08)

Reaguji na zde často probíraná chlapecká tanga. Myslím, že nutit chlapcům do 15. let nosit tanga,pokud sami nechcou,je hloupost. ALE. Byla jsem na dovolené se svou šéfkou a jejím šestnáctiletým synem. Ten kluk nosí tanga jako spodní kalhotky i jako plavky a je to nádherná podívaná! Kluk je dokonale epilovaný a nebo mu to ještě neroste. A ten pohled zpředu na tu látku napnutou přes přirození až k prasknutí a ten proužek látky svítící mezi krásnými půlkami mám stále před očima. Zkrátka krása lidského těla. Normálně přiznám, že jsem měla na kluka chuť.

Terka (Pá, 12. 8. 2022 - 12:08)

pro Miladu:

Kluci v tangách v moři,
máma oči mhouří.
Mhuř si oči, mhuř,
kdyby se v nich nekoupali,
bylo by nám hůř! ;-)

AOC (Čt, 11. 8. 2022 - 16:08)

OMG to je zase príspevok. Ste si mohli odpustiť Vaše sexuálne chúťky na 16 ročného chlapca, hnus!

Pavlína (Čt, 11. 8. 2022 - 18:08)

V šestnácti to není chlapec, ale mladý muž. A dovedu si představit, že to skvěle vypadá.

Denča (Po, 8. 8. 2022 - 07:08)

Syn nosí slipy a zatím nechce nic jiného. Oblíbil si Hip Brief od Calvin Klein, asi proto, že tyto obléká jeho nejlepší kamarád. Ale jsou slušivé a pěkně mu padnou. Je mu 12, a možná za rok přejde na něco jiného, avšak jsem ráda, že nemám starosti s vybíráním a sháněním spodního prádla. Prostě slipy a je to.

Jana (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

Na mladé kluky jsou skvělé, u nich je v pohodě skoro všechno.

Denča (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

Ano, máš pravdu. Takovým puberťákům sedne skoro všechno. Navíc, syn má takový přirozený vkus, sám si již oblečení vybírá a vždycky mu to padne, až se divím.

Michaela (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

Co je lepší dávat 10 letýmu klukovi který má obřízku trenky nebo slipy?

MAX (Ne, 14. 8. 2022 - 17:08)

nejlépe aby chodil bez spodního prádla- nahý, já tak chodím doposud a je mi 75, do 15 jsem běžně býval nahý i na dovolené v kempu, chodil na nákup i k sedlákovi pro mléko- nahota to je to nejlepší. A když už musí mít něco na sobě, tak lepší jsou kalhotky, než mužské spod. prádlo, lepší materiály, po doma v chladnějších dnech stačí tenké punčocháče, jsou vhodné i do školy a pohyb venku, já od školky je nosím dosud, trenky- slipy jsou po obřízce dost nevhodné- nemohu tak posoudit jelikož mužské prádlo nepoužívám, trpěl jsem od 6 do 9 třídy kdy v tělocviku jsem musel mít červené trenky, lepší na tělocvik byly tzv. dívčí modré trenky které jsme spolu s děvčaty měli do 5 třídy, i na středním stupni jsem měl rád tyto modré trenky- chodil jsem do třídy kde jsme byli pouze dva kluci, nacvičovali jsme na spartakiádu spolu s děvčaty a vystupovali jsme v dívčích trikotech na místních, okresních a krajských kolech a nic nám tenkrát nebylo divné, brali jsme to jako samozřejmost

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 12:08)

V deseti už by si mohl říct sám co chce nosit.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 22:08)

já nosím po starší sestře dívčí kalhotky

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 10:08)

co nejtěsnější, jinak chytá móresy

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 23:08)

jedině dívčí kalhotky

Jitule (Pá, 5. 8. 2022 - 13:08)

Kluk si oblíbil trenky Styx a asi dvě další značky. Dřív nosil slipy, ale teď ve čtrnácti je dal skoro pryč. Myslím, že tyto moderní trencle jsou o mnoho lepší než boxerky. Jenom k vodě si bere dost miniaturní plavky, až se tomu divím. Jeho kamarád je má také a asi proto je musí mít také.

Nina (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

Já jsem proti těm trenkám nošeným jako spodní prádlo. Prádlo má být těsně na tělo. Ty jsem synovi vymluvila, pokud trenky, tak ale nějaké třeba i minimální prádlo pod to.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 00:08)

98%kluků nosí slipy a nikdo to neřeší . proč ty 2promile co musí nosit tanga , protože to mamka chce se musí řešit na sockách? starší dcera nosí plavky v celku, bude se to taky řešit ?

Franc (St, 3. 8. 2022 - 17:08)

A když je dospívající kluk takový srab a nechá si to líbit, tak ať si to v těch tangách užije!

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 17:08)

Zženštilý mamánek se na odpor nepostaví.

Franc (Út, 2. 8. 2022 - 20:08)

Tady na fóru to vypadá, jako by puberťáci nosili všichni tanga. Ale skutečně je to tak, že jich je jen minimálně.

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 22:08)

Tak, tak, drtivá většina je v boxerkách, nebo trenkách od Styxu

Reklama

Přidat komentář