Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Adam (Po, 18. 7. 2022 - 18:07)

Dělám už hezkou řádku let na benzínce a velkých děcek s plínou mezi nohama jsem viděl dost. Hlavně Švédové a Němci jsou experti na trápení děti plenami, až k neuvěření, jak velkému dítěti dají do auta plíny!

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 22:07)

ty v tom vidíš něco špatného ? nechápu........ mě je už 13 a taky do auta dostávám plínu , nemám s tím problém , když jedeme víc než 200 km tak ji dostanu automaticky , nikdo se mě neptá chceš , nechceš .Ale že by mě to vadilo tak to ne . Na velkou si dojdu než vyjedeme a malou čas od času popustim do plíny.

Bouše (Ne, 24. 7. 2022 - 05:07)

je nám líto ale tahle 13leté dítko nepíše. Inu další zavšivený 40letý plenochylák

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 00:07)

Kolik je tak nejstarším dětem, které tam v pleně vidíte?

Iva (Út, 19. 7. 2022 - 08:07)

Náš osmiletý syn má na dlouhé cesty taky plenky, ale když mu dám ještě přes ně těsné boxerky, tak už není vidět,že pleny má.

Adam (Út, 19. 7. 2022 - 09:07)

Možná to není vidět, ale jak se cítí kluk? To vám je jedno, že ano.

Iva (Út, 19. 7. 2022 - 11:07)

Náš kluk,když usne,většinou se pomočí. Uznávám,že plenky trochu tísní,když je má utažené,ale zas to není vidět.Nevím,co by jste dělal na našem místě.Doma na spaní má plenu samozřejmě větší a volnější.

Bouše (Út, 19. 7. 2022 - 10:07)

Adame to máte tak. Z 99 % ty příspěvky tady tvoří uchylové a uchylačky, takže jsou to vymyšlené příběhy s bujnou fantazií. Takže to neberte vážně.

Adam (Út, 19. 7. 2022 - 10:07)

Já už jsem velkých děti s plenami u nás pumpě viděl dost. Chudáci se musí pochcat do kalhot, protože se rodičům nechce zastavit!

Vojta (Po, 18. 7. 2022 - 19:07)

Já nosil třeba ve 14ti plenku i v autě, protože jsem měl problém ve spánku udržet moč a je lepší mít plenku, než mokré smradlavé sedadlo. Akorát v létě to nebylo příjemný moc mít kratasy a plenku v autě.

Adam (Po, 18. 7. 2022 - 20:07)

To ses nestyděl?

Vojta (Po, 18. 7. 2022 - 20:07)

Ne, proč? Já jsem z vesnice takže asi tak. Plenky jsem si nasazoval sam většinou jsem měl Pampersky size 8 a Drynites. Bylo mi příjemnější mít suchou postel a sedačku než pak někde na hotelu řešit pomočenou postel nebo na dálnici sedačku.

Adam (Po, 18. 7. 2022 - 20:07)

Tak já spíš vídám děti, které to trpně snášejí, když je rodiče vláčejí na záchod. Někteří ani neskrývají,co hodlají dělat a pleny nesou normálně v ruce.

Vojta (Po, 18. 7. 2022 - 21:07)

Možná proto, že dnešní děti jsou jiný….

Pavel (Po, 18. 7. 2022 - 22:07)

Já taky rád nosím plinky a nevadí mi to spíš naopak je to příjemné

M (Čt, 14. 7. 2022 - 03:07)

Já pleny nezehlim ty se zehli pouze pro mimina ale dětem 10 a 12 let se pleny nemusí žehlit a klukům dávám na noc každému 6 látkových plen s většími gumovimi kalhotky a bodyčka úplně v klidu. A od zítřka budou mít zase jednorázové pleny a kraťasy jelikož bude teplo dnes jsem koupila největší pampersky číslo 8 už jsem jim pleny zkoušela a byli jim trochu větší tak přesně dostanou kalhotky od bobanka s kraťasy které mají pod kolena jedeme na celodenní výlet takže kluci budou mít pleny ale i kamarád to samé také jednorázové pleny ale jestli je bude chtít jelikož mu je 13 let nebudu ho do ničeho nutit ale jemu bych musela dát větší gumové kalhotky a kraťasy. A plenky jednorázové beru sebou do batohu a s vlhcenimi ubrousky ale hlavně i 4 podložky aspoň..

Pavel (Čt, 14. 7. 2022 - 06:07)

Tak nemusí se žehlit ale vyžehlené jsou příjemnější než nevyzehlene mě to nevadí a tu práci si s tím dám rád tak je žehlím pro sebe

M (St, 13. 7. 2022 - 09:07)

Já jsem klukům dávala pleny také jednorázové klukům je 10 a 12 let jelikož se oba pomocuji jak do postele v noci tak občas i do oblečení předtím jsem jim dávala seni Kids také úplně všude ale teď už dávám pleny pouze látkové a hodně jsou na ně závislí mají je nejraději jak jsem si všimla ale přes látkové pleny mají kalhotky od bobanka oni mají ještě vsitou plenku pull ups nepromokavá plenka takže jsou výborné a mne nevadí že zase se perou látkové pleny a které vysi na zahradě kluci mají jak 70x70 tak i 80x80 pleny a dělají si obě potřeby do plenek a úplně v pohodě a ven mají tyto plenky a leginy že kdekoliv se děti můžou prebalit už jsem je přebalovala ven na podložce stáhla jsem jim leginy pod kolena a rozepla pleny bobanek a pak látkové pleny jsem jim sundala otrela vlhcenimi ubrousky a namazala mastí a zapudrovala pudrem a zapla kalhotky a zpět leginy ale uvažuji že budu zpět dávat pleny jednorázové oni na přebalování jsou lepší..

Pavel (St, 13. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj tak, používám látkové pleny 80x80,mám je radši a jsou příjemnější a já se do nich jen pocuravam a nevadí mi je prát a žehlit

Miroslav (St, 13. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj.Počúrávaš se schválně nebo máš zdravotní problémy jako ja

Reklama

Přidat komentář