Reklama

Pás cudnosti

Zdeněk (St, 15. 2. 2023 - 12:02)

Pánové, já na noc používám jako pás cudnosti plenu. Mám vložnou plenu a na to látkovou, která se dá opakovaně vyprat. Je to moc vzrušující.

Václav (Út, 14. 2. 2023 - 09:02)

Ahoj rád se podělím o názor na téma pas cudnosti ať už kovový nebo plastový zajímalo by mě kolik z vás nosí pas cudnosti nic méně já nosím kovový a že si ho nemůžu honit a sukat. Chci v pasu cudnosti vydržet co nejdéle a pánové a dámy kolik z vás nosí pas cudnosti

Roman (St, 15. 2. 2023 - 11:02)

take kovovy a doma nahaty ....manželka to ma dost rada ...

Radim (St, 8. 2. 2023 - 12:02)

jsem mile překvapen kolik žen má na zamykání muže do pásu cudnosti pozitivní názor. Dalo by se to tady použít jako seznamka? Jsem svobodný a nezadaný, asi tak v polovině svého života a chtěl bych najít ženu na dlouhodobý vztah, která by si mě zamkla. Nevím kde se dala potkat kinky žena s takovou zálibou, tak jsem si udělal vypovídající mail [email protected] a s dovolením zkusím hledat takovou ženu tady.

Rigbi (Ne, 12. 2. 2023 - 14:02)

Mám manželku,s ktorou sme spolu 13rokov z toho 7r. manželia. Máme nádherný vanilkový vzťah plné orgazmov. Ja som submisívnejší ,ona má tiež rada ,ak som ja ten ráznejší ,tak si to striedame v posteli.
Raz ma ona pripúta v posteli a riadne vytrestá a inokedy ja ju vyšvihám po riťke a pičke a pošepkám jej do uška "ty moja štetka / kurv.čka". Tak teraz sem napíšem,ako sme pokročili v hrátkach. Nie je to vymyslený príbeh, ale realita,ktorú prežívame.
Keď som jej o klietke povedal pred pár rokmi, či neskúsime , pozrela sa na mňa divne s otázkou či mi šibe. Pred pol rokom , sme si jednu klietku kúpili na sexuálne radovánky, žiadne dlhodobé nosenie. Raz do mesiaca mi zamkla vtačika a celý deň provokovala.Nakonci hry bol pekný sexik s happy endingom. V decembri minulého roka pri sexe som jej oznámil, že nechcem striekať. Ale trvám natom ,aby sa ona spravila. Potom sme sa začali rozprávať a dal som jej ponuku.
Ak vydržím bez orgazmu,bez výstreku, len polúcia je dovolená celý mesiac 31dní , kúpi mi peknú "hračku" a môžem ju pekne pomilovať do análika. Ona s tým súhlasila a s úškrnom dodala,aj tak to nedáš! Keďže som fanúšikom ručných prác.A keď to nedám, tak ja jej kúpim peknú "hračku" plus niekam na výlet ju zoberiem. Prvý týždeň bol v pohode.Orgazmy padali každý deň pomaly, ale len z jej strany. Mne zostali oči pre plač.Druhý týždeň sme ochoreli obaja.Kašel ,sople ,nádcha atď. nič vážne.
Po druhom týždni som mal polúciu. Bol to fantastický pocit. Tretí týždeň to bolo už o hubu, nadržanosť na tisíc, frustrácia krát 5, ale stále som mal pred sebou análny sexík. Štvrtý týždeň bol náročný,tu prebehla druhá polúcia. Žial ,po 28 dňoch som pekne manželku poprosil,aby ma podojila aj happy endingom. Ja som sa celý deň triasol,ako feťák na odvykačke, ja som to proste potreboval dostať zo seba.Tak som prehral stávku, ale na druhej strane som vyhral! Ona sa totiž nestačila diviť , aký milý,pozorný som bol k nej. Nieže by som bol zlý na ňu predtým. Každý deň masáž nôh ,niekedy dovolila aj masáž zadočku. To som bol v nebi. Lízanie mušličky. Predtým sa mi stále prosíkala,aby som ju vylízal, ale mne to vtedy akosi neprišlo dôležité. BLBEC!
Tak ,mi oznámila , že odteraz budem striekať vtedy, keď si to ona bude priať. Kúpila mi novú,pohodlnejšiu klietku z ali a hlavne oveľa menšiu, ktorú musím nosiť, keď je v robote a ja doma. Odvtedy som mal 1x orgazmik, ktorý mi oznámila počas sexu, že ak chcem , môžem ju vyplniť semienkom. Po prekvapení a zaváhaní som sa spravil. Vôbec som to nečakal a teda ani neužil. Medzi tým mi zvykne robiť pokazené striekance. Teraz mám sľúbené až niekedy v marci. Milujem tento pocit, tento druhý stav.Kto by to povedal na moju manželku , ktorá vôbec o takejto veci ani len počuť nechcela, že si to teraz vychutnáva.A keď neposlúcham ,moje vajcia a bradavky si to odskáču. A to doslova , vtedy to nie je žiadne mojkanie , ale 80%bolesti a 20% rajcovania !A samozrejme plus týždeň naviac, žiadny deň,dva. A to nie je dominantná.Aj keď to nie je uzamknutie 24/7 , keďže do roboty si to nedám a aj žena mi to odmieta dať ,hrám férovo a poslúcham jej každé jedno prianie. Kto to nevyskúšal , nevie! Netreba k tomu ani klietku , len si dajte pôst na mesiac a uvidíte sami na sebe,ako sa zmení správanie voči manželke. Tak toľko o nás. Dnes mám zasa klietku, večer príde manželka domov, možno bude niečo,no minimálne masáž nôh a pŕs. Zajtra ja do roboty, takže ráno ide dolu klietka.

Rigbi (Ne, 12. 2. 2023 - 14:02)

A zabudol som dodať
MÁM TÚ NAJLEPŠIU A NAJKRAJŠIU A NAJŠIKOVNEJŠIU MANŽELKU NA SVETE. ĎAKUJEM!

Hola (Ne, 29. 1. 2023 - 12:01)

Přesně tak small cb 6000s a pak dámské kalhotky a nikdo nic nepozná.
Velice brzy zapojit do domácích prací a kontrolovat jejich správné plnění.
Při neplnění vzít rákosku a vyprášit prdel!

Václav (Ne, 29. 1. 2023 - 00:01)

Ahoj záleží na pindikovy jak ho máš dlouhyho v tom případěeee bych si koupil větší a aby tě pod koulema neskrtil stačí plastový

Jirka63 (Út, 17. 1. 2023 - 16:01)

Chlapi, já vám ty manželky udělám tak dobře, že budou chtít ode mne stále-mám zkušennost!!!!

Martin (Po, 16. 1. 2023 - 18:01)

Zdravím. Jsem dost submisivní a chtěl bych se stát ideálním subíkem. Jak na to? byla by zde nějaká žena ochotná mi poradit, případně se mě i ujmout?

Václav (Út, 10. 1. 2023 - 00:01)

A ještě se zeptám máte někdo zkušenosti s pasem cudnosti a jakou dobu to nosíte já jsem zamceny už 3 týden a jsem rád dokonce i v noci tak kdo ho má je to také příjemná ochrana a co na to holky stejně nikdo nesuka

Ministr (Po, 9. 1. 2023 - 03:01)

Evo, mám trochu zkušenost s pásem cudnosti pro holku.. Napiš na mail
[email protected]

Návštěvník (Pá, 6. 1. 2023 - 20:01)

To je dobrá pohádka, ale nemluvíš pravdu :-)

Hans B.B. (Út, 9. 8. 2022 - 12:08)

Jak to děláte aby vám ta klec nedělala vpředu ohromnou bouli?

Jirka (Po, 15. 8. 2022 - 09:08)

Neřeším to... Pozná to jen ten kdo nosí pás a ten ať si přijde klidně pokecat.

Václav (Út, 9. 8. 2022 - 10:08)

Tak jsem si na své pero pořídil kovový pas cudnosti který je fakt super protože jsem si ho často honil a to myslím že je to jeden z důvodů proč se odnaučit masturbovat nechám si ho tam až do konce roku jinak se mi to líbí co je na tom když nosím pas cudnosti a chci vědět co na to ostatní

Ministr (St, 3. 8. 2022 - 10:08)

Me po tydnu začnou bolet varlata z nahromadeni semene.. To prestane samo nebo jak s tim bojujete? Diky

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 10:08)

mikling

láďa (So, 30. 7. 2022 - 08:07)

Tak pánové myslím že pás cudnosti není o penisu ale o hlavě používáme s manželkou už 8 let a to po 25 letech manželství skoro vanilkového se hodně změnilo ale dá se říct že k lepšímu. Poslední cca 3 roky mám penis nedostupný vlastně trvale a přináší mi to více erotických zážitků než na volno.

láďa (So, 30. 7. 2022 - 08:07)

Tak pánové myslím že pás cudnosti není o penisu ale o hlavě používáme s manželkou už 8 let a to po 25 letech manželství skoro vanilkového se hodně změnilo ale dá se říct že k lepšímu. Poslední cca 3 roky mám penis nedostupný vlastně trvale a přináší mi to více erotických zážitků než na volno.

Reklama

Přidat komentář