Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

jano (Ne, 16. 10. 2011 - 15:10)

Ja vidím penis každý deň pretože som chalan ale väčší penis som videl asi v 4 rokoch. Teraz mám 15 a môj bratranec 22 a už od 4 rokov si fajčime ja mam dost velky penis lebo mam ho už taky ako on ked mi stoji mam 20 cm a on 20,5

mno (Út, 27. 9. 2011 - 20:09)

Myslím, že jsme mu nic říkat nemuseli, neboť ten můj výraz úžasu musel na stoprocent slyšet. :-)

Pepa (Út, 27. 9. 2011 - 19:09)

Jo a chlapovi jste řekli - teda Viki, ty máš ale péro.

mno (Út, 27. 9. 2011 - 19:09)

Já jsem jej viděl poprve asi když mi bylo tak 12. Jeli jsme s kamošem na kolech okolo nádražní hospody a před hospodou tam nějaký chlap čural. Měl toho svého dospěláka úplně celého vytaženého z rozepnutého punta a když jsme jeli okolo, tak se ani neotočil zády a tak jsem mu jej viděl naplno v celé jeho pro nás obrovské velikosti. Ty naše tehdejší lulinky se s ním vůbec nedaly srovnat. Jak jsem jel, tak jsem téměř zkoprněl úžasem a kamošovi jsem nahlas řekl: "Ty vole, to byl ale caban!!!"

kuba (Po, 26. 9. 2011 - 14:09)

Asi ve 14 na nudapláži a...to je zajimavy

Honza (Út, 13. 9. 2011 - 22:09)

Bylo mi asi tak 5 hodin a náhodně sem se podíval dolů, když jsem to spatřil.

Ajka (Út, 13. 9. 2011 - 05:09)

No mě bylo 15, nezůstalo jenom u prohlžení, hned mi ho tam zasunul. Tomu klukovi bylo 17 a nerada na to vzpomínám.......

ajinka (Po, 12. 9. 2011 - 19:09)

Jak velký ti tehdy v devíti letech ten penis šestnáctiletého připadal?

Jitka (Pá, 19. 8. 2011 - 19:08)

ve 14ti letech jsem poprvé klukovi honila ve škole pod lavicí.

Vojta (Ne, 16. 5. 2021 - 16:05)

Jaké to bylo?

Petr (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Sikovna

petr (So, 9. 1. 2021 - 15:01)

a vyhonila jsi mu ho

Vykulená (Út, 16. 8. 2011 - 06:08)

Poprvé když mi bylo devět a můj úchylnej šestnáctiletej strejc mi ho strčil do pusy:(.

médan (Po, 26. 6. 2023 - 10:06)

No nekecej ze se ti to nelibilo D))

hanuš (Út, 16. 8. 2011 - 05:08)

Naši se rozvedli a já jsem býval jednou za dva týdny u táty. Bylo mi tehdy asi deset, když jsem poprve uviděl dospělý šulin. Táta chodíval chcát v koupelně do umývadla a já jsem vždy slyšel proud jak padá do umývadla. Připadalo mi to tehdy pokaždé jako zvuk skoro jako když chčí kůň. Na mé dětské poměry to byl tedy hrozně silný proud. Děti takovým proudem ani zdaleka nečurali, neuměl jsem si představit jak asi může vypadat šulin ze kterého teče takové množství. Proto ve mne zahořela zvědavost. Jednou, když jsem opět slyšel z koupelny ten proud jsem otevřel dveře a z boku jsem uviděl tátovo přirození. V mých dětských očích bylo strašně veliké a hlavně hrozně tlusté. Už jen ten jeho žalud mi připadal mnohem větší než celý můj desetiletý šulinek. Táta jej rychle přede mnou schoval, ale ten pohled, jak držel ten mohutný a strašně tlustý šulin v ruce, jsem měl hodně dlouho před očima a často jsem myslel na to, jak obrovské šuliny mají dospělí muži a jak je ten můj proti ním stašně malinkatý.

Jenifer (St, 13. 7. 2011 - 10:07)

Mala som tesne pre 18-kou, keď som ho po prvý krát zazrela. Bol stoporený a ja som sa spýtala ako úplný laik a debil, čo sa s tým má robiť, či to nie je nejaká choroba :)
A o rok neskôr som si práve tohto muža vzala za manžela..

jojo (St, 13. 7. 2011 - 08:07)

Pamatuji když jsem chodil asi do druhé třídy, vyčural jsem se jednou na návštěvě u strejdy na zahradě do bazénu. Strejda na mne jen tak z legrace vytáhl z plavek svoje přirození a řekl mi "představ si, kdybych teď já počural tebe". Zůstal jsem zkoprnělý, protože dospělé přirození jsem tehdy uviděl poprve v životě a připadalo mi strašně obrovské oproti tomu mému a navíc dokonce chlupaté.

jiřka (St, 29. 6. 2011 - 08:06)

Když jsem měla asi deset, tak na koupališti se táta převlékal pod dekou a ta deka se mu odhrnula. Jeho chlupaté přirození mi tehdy připadalo hrozně, až nepřirozeně veliké a hlavně strašně tlusté.

kk (Pá, 22. 4. 2011 - 00:04)

No poprvé v deseti, to jsme...Jaký vám tehdy v těch deseti ten penis toho úchyláka připadal?

V. (Čt, 21. 4. 2011 - 23:04)

No poprvé v deseti, to jsme šly s kámoškou ze školy a vytáhl ho na nás jakejsi úchylák. (To jsme braly nohy na ramena). Pak ve vlaku si ho tam jeden týpek honil. A do třetice všeho dobrého - když jakejsi exot močil z okna. Kam ta dnešní společnost spěje...

Reklama

Přidat komentář