Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 20:08)

Asi nebudu počítat klučičí penisy ve škole a na táborech. Takže opravdový mužský penis jsem naživo poprvé viděla v patnácti, když přede mnou v parku exhiboval honič. Ne že by nebylo na co koukat, měl fakt kládu, ale já se tehdy strašně bála a zdrhla jsem. Prý tam ještě párkrát něco zkoušel a pak ho chytli. Určitou dobu jsem pak nechtěla o penisech ani slyšet. Asi za rok jsem se o tom bavila s kamarádem a že se mi penisy hnusí a on se zeptal, jestli všechny a já na to, že nevím. On na to, že jestli se chci podívat na jeho. Řekla jsem, že to zkusím, že se teda kouknu. Svlékl se do boxerem a bylo vidět, že už mu tvrdne. Zeptal se, jestli má pokračovat. Pak si je stáhl a stál přede mnou nahý. Civěla jsem na něj a rozhodně se mi nehnusil. Opatrně jsem mu na něj sáhla a líbilo se mi to. Začala jsem ho hladit, potom i honit. Když se udělal, tak se mi začal omlouvat, že nevydržel víc. Byl strašně roztomilý. Poděkovala jsem mu a zeptala se, jestli chce on vidět mě. Teď prý ne, že si mě chce zasloužit. No zasloužil, po šesti letech chození jsme se před třemi lety vzali. Takže jsem ve svém životě moc penisů nepotkala, ale jsem spokojená 18×6 mi k životu bohatě stačí.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 22:08)

Hezká zpověď. "Žena nikdy neví co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane." Tohle mi nezávisle na sobě vyprávěla babička i maminka. U nás se o intimnostech dost mluvilo, bez obalu a studu. Když moje mamka viděla poprvé dospělý mužský penis, byla mladá a nezkušená. Přiběhla domů celá vyděšená jeho velikostí. "Tohle nikdy do sebe nepustím." Babička toho muže znala. Byl to obyčejný průměrák. Řekla jí, že jsou ještě mnohem větší. Jak šel čas, tak do sebe toho pustila víc, provdala se za otce, rovněž průměráka a najednou jí to nestačilo. Začala vyhledávat větší. Dokonce se chlubila tím co se do ní vešlo. Oba si byli nevěrní a tak se rozvedli. Stále vyhledávala maxiptáky a užívala si s nimi. Najednou byla stará, sice stále přitažlivá, ale ne pro ty správné nabíječe. Seznámila se s mužem, který byl ochoten si jí vzít, ale měl jen tajtrdlíka a lítal v ní jako holub ve věži. Neužil si sex on, ani ona. Podmínkou sňatku bylo, že se to srovná a tak šla na gyndu na plastiku pochvy a tam to srovnali. Vzali se a taky spolu dožili. Nedala pokoj dokud ho nedostala. Byl totiž neskutečně bohatý. Vy ženy jste především praktické a sex to je vaše zbraň.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 20:08)

Budeš zavřená

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 11:08)

Po slovensky sa píše tvrdo.

Jarek (Po, 29. 5. 2023 - 08:05)

Já si vzpomínám na první pohled na dospělý penis. Bylo mi asi 12 let a tátovi z trenýrek vykoukl žalud. Byl jsem ohromen jak je dospělý žalud veliký proti mému. Já jsem měl žalud velký asi jak lískový oříšek a ten dospělý žalud byl veliký jak slepičí vejce. Ten propastný rozdíl mne doslova šokoval.

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 19:05)

Ty i on máte žalud trvale odkrytý?

Návštěvník (Út, 30. 5. 2023 - 10:05)

Ne. Ale když tátovi vykoukl z trenýrek, tak se mu kůžička přehrnula přes žalud a ten byl tak odkrytý. A já jsem si zkusil občas také kužičku přehrnout a tak jsem moji velikost žaludu samozřejmě taky znal.

Návštěvník (Út, 30. 5. 2023 - 18:05)

Já u táty nikdy neviděl že by mu koukal aspoň kousek žaludu ven. Pamatuju že někdy v 5 letech jsem viděl čurat dědu, připadal mi strašně velký, a měl výrazný žalud který přitom měl zcela odkrytý. Ja na to dost udiveně koukal, do té doby jsem ani nevěděl že někdo nečurá skrz kůžičku, mně tehdy ani nešla ještě úplně stáhnout takže jsem ani nevěděl že to může jít až takhle

Petr (Út, 23. 5. 2023 - 11:05)

Já jsem poprvé viděl naživo dospělý mužský penis na plaveckém výcviku v 6. třídě základní školy. Všichni kluci ze třídy jsme ještě měli malé penisy bez ochlupení. V bazénu ve sprše se s námi sprchoval náš tělocvikář. Samozřejmě jsme si ho všichni se zájmem prohlíželi a pak se ve škole bavili o tom, jak ho má velkého a chlupatého. Zpětně to od něj hodnotím jako velkou odvahu, že se nestyděl před námi svléknout.

Viktor (Pá, 21. 4. 2023 - 07:04)

Od mala jsem se ve vaně koupal s tátou, takže jsem jeho penis vídal denně. Jako malému se mi zdál hodně obrovitý. V pubertě jsem ho začal dohánět.

Návštěvník (Pá, 21. 4. 2023 - 17:04)

Já taky viděl poprvé dospělýho u táty při souloži s mámou. Tak jsem poprvé viděl i dospělou vagínu. Když jsem pak mámě řekl, že ho táta má obrovskýho, zasmála se a řekla, že jsou i větší a že až dospěju budu mít taky takovýho. Měla pravdu. Dnes mám většího než táta.

Kamil (Pá, 21. 4. 2023 - 07:04)

V asi tak jedenácti letech. Poslavili jsme sněhuláka a kolem šli tři výrostci z hospody. U sněhuláka se zastavili a na světlo vytáhli jejich pro mne tehdy úžasně obrovské penisy a ve sněhuláku vyčurali obrovské díry. My malí kluci jsme jen fascinovaně zírali na ty jejich dlouhatánské a bachraté válce jak z nich stříkali silné proudy moči. Do té doby jsem netušil že dospělí mají penisy mnohem a mnohem větší než já.

Jiřina (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

Doma se táta nikdy neukázal nahatý přednámi dětmi, ve škole jsem někdy zahlédla kluky, ale ty měli prve docela malé bimbíky jak říkala paní učitelka a holky, že máme mušličky. Stopořený penis jsem prvně viděla ve čtrnácti na nějaké letní zábavě, když tam o půlnoci vylezl na stůl opilý chlap stáhl si kalhoty a začal masturbovat. Do té doby než ho pořadatalé s toho stolu schodili, tak jsem to viděla. Měl ho prve opravdu velkého. Když jsem pak za dva roky měla kluka se který jsem prožila první lásku a vše co k tomu patří, tak ten měl polovičního.

Lenka (Pá, 12. 5. 2023 - 11:05)

Já mám sestru a pokud jsme byly třeba v bazénu, tak do sprchy s námi chodila mamka. U táty jsme to viděly jen v plavkách, někdy věčer když ležel na sedačce, tak mu kousek koukal ze slipů a to ho většinou mamka upozornila a on ho schoval. Až jednou, to jsme z toho měly se segrou zážitek, když nám bylo již nějakých třináct nebo čtrnáct let, tak jsme právě viděly večer jak byla mamka ohnutá o stůl a taťka ji souložil ze zadu. Měl velkého a mi trdla jsme se začaly smát. Naši přestali a pak se děsně styděli. Nikdy, ale o tom nemluvili a mi holky také ne.

Lukáš (Út, 16. 5. 2023 - 07:05)

Já mám také sestru a příležitost vidět stopořený penis jsme neměl mimo svého také do čtrnácti let, kdy jsem viděl jak naši souloží a také ze zadu. To jsem viděl ten tatínkův stopořený penis jak ho mamince zasunul do pochvy a pak dlouho přirážel. Já stál odpoledne venku za oknem koukal jsem do ložnice. Naši mi neviděli a já to celé pozoroval, již jsem věděl co dělají, že se tak dělají děti.

samotar (Po, 15. 5. 2023 - 13:05)

Pokud ma maminka zajem ukazat vse sve nezkusene dceri rad pomohu nejsem stydlivy .Vse po tel dohode.774 180 115

ju (Po, 17. 4. 2023 - 12:04)

Když mi bylo 12, tak jsem poprve uviděl, jak velké jsou penisy dospělých. Úplně mne fascinovalo, jak strašně veliké ty jejich penisy jsou. Hlavně ten strašný rozdíl, jak jsou ty jejich obrovské klády mohutně dlouhé a tlusté oproti tomu mému.

ju (Po, 17. 4. 2023 - 12:04)

Když mi bylo 12, tak jsem poprve uviděl, jak velké jsou penisy dospělých. Úplně mne fascinovalo, jak strašně veliké ty jejich penisy jsou. Hlavně ten strašný rozdíl, jak jsou ty jejich obrovské klády mohutně dlouhé a tlusté oproti tomu mému.

ju (Po, 17. 4. 2023 - 12:04)

Když mi bylo 12, tak jsem poprve uviděl, jak velké jsou penisy dospělých. Úplně mne fascinovalo, jak strašně veliké ty jejich penisy jsou. Hlavně ten strašný rozdíl, jak jsou ty jejich obrovské klády mohutně dlouhé a tlusté oproti tomu mému.

ju (Po, 17. 4. 2023 - 12:04)

Když mi bylo 12, tak jsem poprve uviděl, jak velké jsou penisy dospělých. Úplně mne fascinovalo, jak strašně veliké ty jejich penisy jsou. Hlavně ten strašný rozdíl, jak jsou ty jejich obrovské klády mohutně dlouhé a tlusté oproti tomu mému.

Reklama

Přidat komentář