Reklama

Koupání v oblečení.

Wamlover (Ne, 24. 7. 2022 - 11:07)

Podte sa pridat do skupina na fb a nebudeme musiet citat prispevky od ludi pre ktorych je kupanie divne

https://m.facebook.com/notifications.php#!/groups/1871862109703227/?ref=group_browse

Návštěvník (Ne, 24. 7. 2022 - 13:07)

Jo a hned první tam je Tonda Wet :D

Wamlover (Ne, 24. 7. 2022 - 17:07)

Ten tam zial nebude. Chcem aby to bola komunita ludi ktory si rozumeju

Láďa (So, 23. 7. 2022 - 19:07)

Dnes počasí nic moc a byl jsem na procházce jen s kamarádkou mojí holky, musela jet s rodiči za babičkou a dědou a vrátí se až v neděli večer. Do vody jsme dnes nešli, ale na zastrčené lavičce jsme si spolu užili i se zásunem, nasedla na mě obkročmo a měl jsem sledovat okolí. To se jí to řekne, ale nikde nikdo, tak v pohodě. Už jsem dorazil domů. Tak uvidíme jak zítra. Na sex je tahle oproti té mojí rychlejší, na nic nečeká, té mojí trvalo mnohem dýl, než do toho šla.

Láďa (So, 23. 7. 2022 - 10:07)

Včera jsme se byli zase projít a skončili u stejného rybníka. Tentokrát ale jen v kraťasech a tričkách. Moje holka a její kamarádka měly jen hodně krátká trička. a na nic jsme nečekali a hurá do vody. Dobré bylo, jak jim ta trička vylézala a odhalovala ty jejich kozičky. Po marném stahování triček a snaze je zakrýt ten boj vzdaly a mohl jsem si užívat hezký pohled. Obě jsem pěkně osahal a nejen nahoře. Když se moje holka vydala přeplavat rybník, on ten bývalý písák zas tak malý není, tak mě její kamarádka sáhla do kraťasů a že se chce se mnou trochu pomilovat a začala mi ho honit. Byl jsem docela rychle hotový, ale pokračoval jsem na ní a zabraný do toho a najednou slyším, jestli se může přidat, ta moje už byla zpátky. Je nám mezi 16 a 17, tak zatím zas tolik nehrotíme, že jsem měl něco s její kamarádkou. Nemusela ji brát sebou. Cestou zpět jsem si je už vedl jako že jsou moje obě. Pěkně jsme oschly, ale minule poprvé a v džínách bylo koupání lepší, chtěl bych zkusit ještě v mikině a bundě. Třeba si holky dají říct, jen to nějak nahrát na správnou situaci. Skvělé by bylo mít na sobě džíny, tričko, mikinu, bomber bundu a samozřejmě boty. Holky nosí to samé taky, tak by koupání bylo perfektní. Už vidím tu krásu, jak se vše pomalu namáčí a jak spolu dovádíme.

Jirka (So, 23. 7. 2022 - 21:07)

Jste divný ........ jenom debil se koupe v oblečenbí.

alesw (Ne, 24. 7. 2022 - 03:07)

Ano. Přesně na toto sdělení tu všichni čekají. Tím se tu rozhodně ukončí veškerá debata, už nebude co řešit.

Wamlover mathew (Pá, 22. 7. 2022 - 18:07)

Cawte ak mate zaujem podte sa pridat do FB skupiny
https://m.facebook.com/groups/1871862109703227/?ref=group_browse

Wamlover Mathew (Pá, 22. 7. 2022 - 18:07)

Skupina je sukromna keby bol problem napiste. Mozme tam bez obav rozoberat kto co ma rad

Wamlover Mathew (Pá, 22. 7. 2022 - 18:07)

Skupina je sukromna keby bol problem napiste. Mozme tam bez obav rozoberat kto co ma rad

Joker (St, 20. 7. 2022 - 16:07)

Ahojte tiez som milovnik wetlooku . milujem rifle , tricko botasky , moja priatelka tiez mi obcas urobi radost a ide somnou do sprchy oblecena. Rad si svami popisem . pripadne ked je tu niekto zo SK napiste mi na azet. nick The-JOKER

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 12:07)

Ahoj, ja som zo Slovenska, robím Wetlook a tiež Piss. Kľudne sa ozvi na:
[email protected]

Tilda (Út, 19. 7. 2022 - 20:07)

Ahoj, taky se koupu v oblečení hlavně ryfle a triko s dlouhým rukávem, mohu se přidat do party? Xd. Hledám i nějaký kámošky (a vztahu se nebráním) a kámoše s touto zálibou ale moc mi to nejde. A tady vidím že vás je dost.

Tonda.wet (St, 20. 7. 2022 - 05:07)

Ahoj od kud jsi taky mám problém si neko sehnat klidně si mi ozvi na [email protected] nebo fb Tonda wet

Vašek (Út, 19. 7. 2022 - 22:07)

Taky miluji wetlook a koupání oblečenej a v džínách. Odkud jsi? Taky bych rád poznal podobně zaměřený kámoše s touto zálibou.

Tilda (St, 20. 7. 2022 - 13:07)

Sruby.

Tonda.wet (Po, 18. 7. 2022 - 17:07)

Zdravím já byl dnes od poledne na přírodním koupališti měl jsem červenou zimní kombinézu krásně přilne na těle a voda vni je příjemná ale ta kombinéza ve vnitr hřeje i když vylezu ven a sice zní vyteče spoustu vody ale richlr mi uschla než jsem přišel domů pěšky

Bouše (Po, 18. 7. 2022 - 19:07)

My tě v té kombinéze přivážeme ke stromu směrem na jih v příštích dnech. On ti spadne hřebínek.

Láďa (So, 16. 7. 2022 - 17:07)

Jak byly ty vedra, tak jsem se šel s mojí holkou projít do lesa, ona vzala ještě kamarádku. Přišli jsme k rybníku, dřív tam byl malý písák, voda nádherná a tak říkám, že bychom se mohli vykoupat. Ta moje na to, že jsme přece bez plavek, všichni jsme měli džíny a trička. Tak já na ní, že jdeme do naha, schválně co bude. Ta kamarádka už svlíkala tričko, jenže ta moje na ní, co blbne, ještě někdo příjde. Zatím co se ty dvě dohadovaly jsem tam skočil tak jak jsem byl. Koukaly na mě a nakonec šly taky tak jak byly. Hezky jsme se vyblbli a konečně jsem si osahal i kamarádku, sice přes oblečení, ale aspoň něco. Mokří jsme vyrazili k domovu. Rozešli jsme se až navečer a kupodivu mě na rozloučenou políbila i kamarádka mojí holky a nic nenamítala. Udělali jsme si hezký mokrý výlet, určitě bych ho rád zopakoval.

Tonda.wet (So, 16. 7. 2022 - 09:07)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo jste zkusili nějaké oteplovačky nebo zimní kombinézy ve vodě děkuji

Reklama

Přidat komentář