Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Návštěvník (Pá, 29. 7. 2022 - 12:07)

Mě stál vždycky. Doktorka mne chválila, protože to pro ní byl důkaz zdravého vývoje a navíc to unadňovalo kontrolu penisu při přetahování předkožky.

Linda (Pá, 29. 7. 2022 - 08:07)

Oprava. "dědkovské".

Pavla (Pá, 29. 7. 2022 - 08:07)

A když se postaví co m být, nikdo to řešit nebude

Aily (Čt, 28. 7. 2022 - 09:07)

Žádný kluk od 12cti let počínaje dobrovolně před rodiči a hlavně máti, trenky nesundá. V tom věku si už všichni honí ocas a nikdy a nikomu by to nepřiznali. Proto ta stydlivost všeho co se týče co mají mezi nohama. Syn má necelých 15 a jeho hlavním zájmem je jenom ta onanie.

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 09:07)

Máma za mnou přicházela do koupelny a pak mne kontrolovala celého. Jestli nemám vyrážku, ekzém, (i ta klíšťata) nebo zarudlá místa, protože jsem měl několikrát růži. Pohlaví se věnovala taky. Prohmatala varlata a zkontrolovala jesli mi jde předkožka volně přes žaluda. Dělá to dodnes, když se koupu u ní na návštěvě. Nikdy jsem se před ní nestyděl.

Elena (Čt, 28. 7. 2022 - 10:07)

Takto to dělám dodnes u syna. V necelých deseti byl na zákroku v nemocnici a od té doby ho kontroluji. Tam se nejednalo o předkožku, ale o nález ve varlatech. Naštěstí nebylo to zhoubné, avšak syn byl propuštěn s doporučením pravidelné kontroly po dobu šesti měsíců. Já jsem tu kontrolu protáhla o něco déle, až do dneška. Jednou za rok jdeme k paní doktorce a vše zatím bylo v pořádku. Ale i tak si to nenechám ujít a zhruba jednou, dvakrát za měsíc syna zkontroluji. Předkožku mu nestahuji, nemá to význam, jen mu důkladně prohmatám kulky. Teď už se začíná trochu stydět, ale prostě musí to být.

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 10:07)

Někdy se máma jako zasní a předkožku přetahuje dýl. Pak se porobere, omluví se a řekne abych pokračoval sám, že to mám dobrý.

Maruška (St, 27. 7. 2022 - 10:07)

Eleno já syna taky pravidelně kontroluji je mu 10 a nestydí se

Nora (St, 27. 7. 2022 - 12:07)

V jeho věku ho má ještě asi dost dětskýho, že?

Katka (St, 27. 7. 2022 - 13:07)

To bys koukala. Našemu bude patnáct a už ho má většího než táta a ten ho má pořádnýho. Až s nim půjdu na patnáctiletou, tak bude i
doktorka koukat. Pořád si ho prohlíží a laská i přede mnou. Je na něj hrdej.

Návštěvník (St, 27. 7. 2022 - 14:07)

Kolik mu měří v ztopořeném stavu?

Návštěvník (St, 27. 7. 2022 - 17:07)

My jsme měli ve třídě jednoho dementa. Ten ho měl čtvrtmetrovýho a pořád se s nim chlubil, ale žádná ho nechtěla a taky se neoženil.

Katka (St, 27. 7. 2022 - 14:07)

Ztopořenýho má skoro pořád, ale neměřila sem. Manžel si ho měřil. Má osumnáct cm dlouhýho a pěkně tlustýho. Syn ho má o kousek většího.

Nora (St, 27. 7. 2022 - 13:07)

Můj bude mít 14 a občas se mi podaří ho načapat, nebo zahlédnout při koupání. Taky už ho má pěknýho. Přede mnou si dává velkej pozor, vůbec by nepřiznal že si ho mastí a to i víckrát za den. Ráno by nevstal, aniž by se aspoň dvakrát nevysemenil.

Návštěva (Čt, 28. 7. 2022 - 03:07)

Takže když si dává takovej pozor, tak před tebou by si trenky nesundal? Toto je téma diskuse. Copak nosí za spodní prádlo.

Nora (Čt, 28. 7. 2022 - 06:07)

Vloni, bylo to už po létě, trenky přede mnou sundat musel. Měl na sobě dva klíšťáky, jednoho v ohybu kolene a dalšího skoro na šourku a ještě tak navíc zespodu. Bylo vidět jak se stydí když mi to říkal, nevěděl si s tím rady. Tak jsem se toho ujmula a trochu to vyndávání klíšťáka protáhla. Jinak syn převážně nosí slipy a moderní trencle.

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

Klíšťata jsou dobrej důvod jak svlíknout kluka. Na mě se úplně lepily. Měl jsem jich několik zvlášť v rozkroku nebo na zadku. Po návratu z lesů, luk a polí jsem byl prohlížen vždy a důkladně. Mamina
jen koukala, ale babička mi prohrabala pytlík i předkožku stáhla. Moc se se mnou nemazala. Dělaly tu i když jsem byl dospělej a při plný erekci.

Nora (Čt, 28. 7. 2022 - 08:07)

Taky jsem si přišla na své. Kluk měl zrovna 13 a naposledy jsem ho takto viděla když měl ani ne 10. Prodlužovala jsem to vytahování pijáka jak se dalo. Až když jsem spatřila jak mu pracují kule, jak se mu stahují a nastupuje mu erekce, tak jsem byla hotova. Nechtěla jsem syna ještě více stresovat, už tak byl chudák červenej jak rak, jak se styděl.

Elena (St, 27. 7. 2022 - 10:07)

Jo, v deseti je to úplně v pohodě, ten můj si ještě v jedenácti sám stáhl slipy. Teprve až měl 12, tak se trochu začal ošívat a moc se mu do toho nechtělo. Tak jsem mu jako v legraci stáhla slipy a jak je měl dole, tak už to bral jako kdysi a dobrou minutu jsem měla klid na kontrolu. Stejně tak to proběhlo i teď v neděli.

Návštěvník (St, 27. 7. 2022 - 10:07)

Hoky. Přiznejte, že vás to baví.

Reklama

Přidat komentář