Reklama

Kluci a nahota doma

Radka (Út, 24. 1. 2023 - 13:01)

Mám kluka 14 a už jsem mu říkala že si bude sám kontrolovat předkožku a varlata řekla jsem mu jak a hotovo. Protože naposledy jsem mu to kontrolovala a postavil se mu už jak chlapovi i kapička lásky mu vytekla z penisu , tak jsem řekla a dost je už dospělý skoro ať si to hlídá sám.Penis i varlata má v pořádku a čeká ho je jen prohlídka

otec (Po, 30. 1. 2023 - 19:01)

Trochu úchylný kontrolovat klukovi v tomhle věku předkožku, mně ji mamka kontrolovala tak do 7 let, pak už by to měl kontrolovat otec nebo doktor, to je jako by otec kontroloval 14ti letou dceru

Lucka (Út, 24. 1. 2023 - 21:01)

No, u nás to začalo jako normální kontroly, ale jak se syn dostal do puberty tak mu to začalo být příjemné, no a mně to také vzrušovalo. Dnes už je mu skoro 14 a ty kontroly jsou skoro jen o onanii. Je to u někoho z vás podobně ?

Mirka (Út, 24. 1. 2023 - 21:01)

Lucko a jak často to u vás probíhá ty kontroly?

Michal (Po, 23. 1. 2023 - 19:01)

Kdyz mne bylo 17 tak jsem pozoval nahej pro svoji starsi sestru. Ten obraz visi v dome mych rodicu a byl a je stredem pozornosti navstev, vcetne me tehdejsi nove divky, kterou dost pohorsil, ze pry jsme divna rodina (vztah pak brzo skoncil). Ted je mi pres 20 a sestra chce abych pozoval znovu, ze by na obraze bylo videt jak se menim Asi budu souhlasit, aspon po mne neco navzdy zustane, ale zaroven je mne jasny, ze pak uz si bude myslet ze jsme divna rodina kazdej.

xxx (Út, 24. 1. 2023 - 13:01)

A jak se sestra prosím jmenuje, též totiž maluji

K (Po, 23. 1. 2023 - 17:01)

Občas doma u mladého zpozoruji že ho má pod tepláky na půl šestou ale to je tak asi všechno.

Lukáš (Ne, 22. 1. 2023 - 17:01)

Čus, je mi 15, a pokud je vám 16 a míň můžete mi napsat na ig : mr_tryhard_agre a můžeme pokecat o různých hrách, yt, sci-fi, masturbaci, šukání etc... (a ne, nemám zájem o žádný osobní kontakt)

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 17:01)

To zní spíše pochybně. Tady možná někdo chce na někoho jiného získat nějaký kompromat.

Lukáš (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Kámo, musel jsem si najít co to slovo vůbec kurva znamená, a spíš já jsem ten, který se bojí toho že by na mně někdo chtěl získat nějaký kompromat.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Teda ty musíš hodně známá osoba, když se tak bojíš a ani nevíš, co znamená kompromitující materiály.

Lukáš (Ne, 22. 1. 2023 - 21:01)

nn, nejsem známá osoba, a vím co znamená slovo kompromitující, ale slovo kompromat jsem ještě nikdy neslyšel

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 12:01)

Zřejmě proto, že jsou mužské pohlavní orgány tak viditelné mají někteří rodiče, hlavně matky, pocit, že jim synové musí svoje pohlaví ukazovat na požádání a že si s jejich penisem a varlaty mohou manipulovat, jak se jim zachce.

Milena (Pá, 20. 1. 2023 - 19:01)

Hezký večer.koukám,že se tu probírá spoustu témat.měla bych otázku na ženy,na maminky. do kolika let jste kontrolovali synovi předkožku,případně varlata ? je to citlivé téma.proto bych ráda odpověd na email [email protected] . nechci to probírat zde,veřejně.prosím opravdu pouze ženy.děkuji za pochopení

Naďa (So, 21. 1. 2023 - 14:01)

Syna kontroluji od jeho osmi let, teď má 12 a půl a počítám, že tak do jeho čtrnácti budu v kontrolách pokračovat. Sice se začíná trošku stydět, ale zvládá to.

Mirka (So, 21. 1. 2023 - 17:01)

a jak často ho kontroluješ?

Naďa (So, 21. 1. 2023 - 17:01)

Každou sobotu večer. Za hodinu ho to čeká.

Markéta (Čt, 19. 1. 2023 - 23:01)

Byl nětší brácha na obřízce?

Návštěvník (Pá, 20. 1. 2023 - 19:01)

Markéto, nebyl a ani nebude, tak si dej pohov.

Návštěvník (St, 18. 1. 2023 - 21:01)

To mi připomnělo jeden seriózní článek, který jsem četl před několika měsíci. Že by lidé ušetřili dost peněz za vodu, kdyby se vymočili při sprchování a ne zvlášť na záchodě. S kamarády jsme si dělali srandu, že lidé by ušetřili ještě mnohem víc, kdyby se v té sprše i vysrali a hovno zašlapali nohou do odtoku.

Reklama

Přidat komentář