Reklama

Lechtání

julie badžova (Pá, 30. 8. 2019 - 16:08)

já julie se na chával lechtat jen od holky žádny chlap mě niukdy ne lechtal ale kamarádka tá mě lechtávala ale už mě nelechtá to uýžb je to dávno co mě kamožka lechtávala ráda bych si to z opakovala a by mě jedna holka lechtala jen někdy moje mamka mě lechtá ale jen někdy nechce mě lechtat ne má to ráda moje mamka ráda tě u vidím když do jedeš zamnou do šanova jsem moc a MOC LECHTIVA miluji to od malinka lechtání julka

Káťa (Pá, 15. 10. 2010 - 14:10)

Myslíte, že je ostuda...Vlastně to ostuda není, ale nedívím se, že jsi se styděla. Já mám dva starší bráchy a ty mě někdy takto mučili. Jeden mě pevně držel, druhý lechtal, a to tak dlouho, dokud jsem se nepočurala. To jsem pak vždycky málem umřela hanbou. Neměla jsem ale proč. Takže Ivo, za počurání kvůli zlechtání se opravdu nestyď. My lechtivé za to opravdu nemůžem.

Leona (Ne, 7. 3. 2021 - 17:03)

Ježíši to si nedovedu představit proboha.. A to jste jim nebo rodičům neřekla ať to nedělají? To to nikdo nevyresil?

Štěpán (Po, 8. 3. 2021 - 11:03)

Leono, ja rad lechtam holky a mam profi vybavu na lechtani vcetne znehybneni;) napis mi na:
[email protected]

Ilona (St, 13. 10. 2010 - 13:10)

Ivo, žádná ostuda! V...V pohodě Fione. Měj se taky.

Fion (Út, 12. 10. 2010 - 23:10)

Ivo, žádná ostuda! V takovém případě se nemůžeš za počurání stydět.Ilono, to nic... Jenom mě napadla jedna moje známá, jestli to náhodou nepíše ona - taky Ilona, příjmením Ch....ová, bydlela v Praze 5, na takovém velikém kopci (nebudu to rozebírat). :-) Měj se.

Iva (Út, 12. 10. 2010 - 16:10)

Myslíte, že je ostuda počůrat se z lechtání? Nedávno mě kámoši zlechtali tak, že jsem to prostě nevydržela a počurala se. Strašně jsem se pak styděla ale měla jsem k tomu vlastně důvod? Copak člověk může za svoji lechtivost? Co si myslíte vy?

Aleš (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Určitě ne to je normální já bych to taky chtěl udělat jsem z Strakonic nic si z toho nedělej měj se krásně krásný večer a příjemnou ničím nerušenou noc

Ilona (Po, 11. 10. 2010 - 18:10)

Opravdu se nejmenuju Ch. Jsem jenom holka, která má ráda lechtání.

Julie (Po, 1. 8. 2022 - 04:08)

Já také miluji lechtani od malinká je to zábavné lechtani jedna holka mě levhtava a je dobrá na lechtani

Ministr (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

Julie, napis mi na mail, jsem profi lechtac!
[email protected]

OV 94 (Po, 1. 8. 2022 - 15:08)

To je super Julie, že máš taky ráda lechtání už od malinka :-)
Mě to taky hodně baví, zvlášť když se holce opravdu líbí nechat se lechtat všude možně po těle!
Napiš mi na mail: [email protected] a pokecáme o tom 8-)

PETR (So, 9. 5. 2020 - 08:05)

ahojky ilonko já jsem natom stejně jestli máš zájem ozvy [email protected]

PETR (So, 11. 1. 2020 - 09:01)

AHOJ,ILONKO.NECHALA BYSES LECHTAT ODEMNE?CHTĚLA BYS PŘIJED DO
ŘÍČAN? PIŠ[email protected] domluva možná.

PETR (Ne, 20. 10. 2019 - 19:10)

ahoj,ilonko.také mám rád šimrání i lechtání v šude.jak sholou rukou tak i smenšíma nehtíky.nebo nějakou pomůckou,třeba jemný štětec.no když jsem
byl na učnáku,to jsem si užil.holky mě vzaly na záchod všechno mě svlékly tím
myslím všechno i trenky.a lochtali po všem kde se dalo.no umíš si to představit.tak pokud chceš,napiš[email protected]

PETR (Ne, 20. 10. 2019 - 19:10)

ahoj,ilonko.také mám rád šimrání i lechtání v šude.jak sholou rukou tak i smenšíma nehtíky.nebo nějakou pomůckou,třeba jemný štětec.no když jsem
byl na učnáku,to jsem si užil.holky mě vzaly na záchod všechno mě svlékly tím
myslím všechno i trenky.a lochtali po všem kde se dalo.no umíš si to představit.tak pokud chceš,napiš[email protected]

Petr (So, 2. 3. 2019 - 16:03)

Mě to taky láká,bylo by to super

PETR (Ne, 20. 10. 2019 - 16:10)

AHOJ,PETŘE.JÁ MÁM TAKÉ RÁD LECHTÁNÍ,A ŠIMRÁNÍ.JESTLI TI NEVADÍ,ŽE JSEM
KLUK,TAK SE MŮŽEME DOHODNOUT.CO?BYLO BY TO SUPR.TAK NELELKUJ.
PIŠ[email protected]ž se nemohu dočkat až mě budeš šimrat,lechtat.

Ilona (Po, 11. 10. 2010 - 16:10)

Ilono, nejmenuješ se Ch.?...Ch. ???

Fion (Po, 11. 10. 2010 - 16:10)

Ilono, nejmenuješ se Ch.? (Praha)

Reklama

Přidat komentář