Reklama

na holou nebo ne ?

marek (Út, 5. 3. 2013 - 22:03)

ahoj ja mam syny 9 a 6 a poradne me zlobi co mam delat

Eva (Pá, 22. 2. 2013 - 19:02)

hele je mi 14 od 12 let...chudák mamka a taťka...aspoň trochu úcty bys k nim mohl mít..

Majk (Čt, 21. 2. 2013 - 15:02)

však oni kluci to taky...hele je mi 14 od 12 let kouřím a taky občas piju :D noaco? mamka na to ještě nepřišla :D díkbohu :DD chodím jinak na gympl a známky mám dobrý :D s mamkou sem v poho (jinak)

lemra (So, 9. 2. 2013 - 17:02)

Táhni s tou tvou šmelinou do prdele ty zmrde a neotravuj tady!

Jana (So, 9. 2. 2013 - 14:02)

Pěkný den, jestli chcete ušetřit, tak koukněte na web kupi.cz: http://www.kupi.cz?u=48ge7

Najdete tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě.Navíc můžete sbírat body, za které získáte poukázky na nákup.
Vyzkoušejte to určitě také. Tady je odkaz: http://www.kupi.cz?u=48ge7

... (So, 9. 2. 2013 - 11:02)

Domnívám se, že mezi...Tohle si myslím taky.
Já jsem dceru ani jednou neuhodil a je z ní šikovná a úspěšná mladá žena, naopak v rodině mám případ, kdy moje nevlastní babička mlátila své 2 děti doslova jako koně, co ti se neskutečně navyli "maminečko, já už to nikdy neudělám" a stejně se nezměnili, z jednoho je alkoholická troska a z druhého klient psychiatrie.

orszag (Pá, 8. 2. 2013 - 23:02)

Domnívám se, že mezi trestáním dítěte a stupněm jeho vychovanosti není souvislost. Já jsem trestán byl, ve vyšším věku na holou, a vyrostl ze mě parchant. Naopak syna jsem NIKDY netrestal, a vyrostl z něj vážený muž.

Honza (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Je mu 14 let. Naposledy dostal v 11, když se rozhodl, že bude ignorovat mé zákazy, např. kouřit.

pan ixík (So, 12. 1. 2013 - 17:01)

Já jsem svému klukovi...Honzo vy vypadáte jako rozumnej otec a líbí se mi váš názor. Kolik je vašemu synovi a kdy dostal naposledy?

Honza (So, 12. 1. 2013 - 17:01)

Já jsem svému klukovi ještě nikdy na holou nenasekal. Mým záměrem není ho dostat do ponížené situace na kterou bude vzpomínat ještě několik let poté. Sice prferuji výprask, rozhodně je lepší než dlohodobé zákakzy a výčitky, ale nesmíme zapomínat, že dítě na výprask bude také dlouho vzpomínat a my chceme, aby si pomatovalo, co smí a nesmí dělat, naž aby vzpomínalo na to, jak mu bylo trapně a jak byl ponížený, když byl při výprasku bez kalhot a bez spodního prádla a každý tak viděl jeho červený zadek.
Já jsem svému klukovi udělil výprask jen párkrát a to většinou přes trenky. Přes trenky to bolí taky, natož když použiju vařečku.

.. (St, 9. 1. 2013 - 10:01)

Vložím sem, názor...když dá otec klukovi páskem,záleží ale také, co tak šíleného provede..ono se to někdy nemusí minout účinkem,nemělo by to být ale pravidlem výchovy..

alena (Ne, 23. 12. 2012 - 19:12)

Výprask je určitě lepší...prej je lepší vejprask na holej zadek, když je u toho nějakej divák nebo diváci...

Jiřka (Čt, 20. 12. 2012 - 09:12)

Výprask je určitě lepší provádět na holou, když už musí být, o tom bych mohla vyprávět.
Přece nemá cenu mlátit do tlustých kalhot.
Jen ať si i dnešní děcka užijí aspoň párkrát pořádných pětadvacet na holou, to ještě nikomu neuškodilo.

pan Ixík (Pá, 30. 11. 2012 - 18:11)

JO a Alí kluci před holkama v pubertě někdo říká že je to pedofilní ale taky ymslím že by to nějakým prospělo.

Já třeba nesnášel ty jedničkáře dvojkaře, který mě čtyřkaře nebo trojakaře a dvojkaře na základce brali jako něco podřadného

Alí (Čt, 29. 11. 2012 - 13:11)

Souhlas. Škoda, že se to...však oni kluci to taky potřebujou. Takoví 13-14-15tiletý parchanti co kouří, chlastají, kradou, atd. Pětadvacet na holou je přesně to, co potřebujou. A žádný řemeny, nebo nějaký mučírny. Stačí ruka, ale pořádně pádná. Škoda, že tu právě dneska rodiče postrádají. Ruční výprask na holou, ideálně kluci před holkama a holky zas před klukama.

Jo (Čt, 29. 11. 2012 - 13:11)

Pokud holka dostává...Souhlas. Škoda, že se to moc nedělá. Některý pubertální slečinky by to potřebovaly jak sůl. Pamatuju si ještě ze školy na spoustu těch, co se tvářily jako by jim patřil svět a chovaly se přezíravě ke všem ostatním. Těm by výprask na holou před spoustou kluků sednul. A pak ještě nechat klečet v koutě jako malá děcka. O bolest nejde, to by bylo týrání, ale o ten stud. Ten některým totiž zcela chybí (rodiče v nich žádný nevybudovali, což se pak odráží i naj ejich morálce).

epps (St, 28. 11. 2012 - 10:11)

Pokud holka dostává...no ale to se podle me prve nestava, jak pise hanka vyse

x_x (St, 28. 11. 2012 - 08:11)

Pokud holka dostává..."to už se tak dělá odjakživa.."
Tak proč nebydlíš v jeskyni, tam se také bydlelo odjakživa.

hanka (Út, 27. 11. 2012 - 20:11)

Pokud holka dostává...
je fakt , že když u nás dostávaly některý holky výprask, tak skoro vždycky na holou..

ale že by k tomu někdo pozval kluky, to se asi nikdy nestalo

Viki (Po, 26. 11. 2012 - 13:11)

Pokud holka dostává výprask, tak je to většinou na holou, to už se tak dělá odjakživa. A úplně nejlepší je, pozvat na tu podívanou pár kluků, to je potom teprve ten správný trest.

Reklama

Přidat komentář