Reklama

Gamblerství

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 23:01)

dneska vecer jsem se paradne nacpal... stalo me to zlomek toho, co bych za takovej cas nekde prohral. citim se prijemne. zadnej stres. a o to jde, opet byt schopen uzivat si radoby obycejny veci.

Kamil (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

Vám všem tady známým i neznámým přeji vše nej v novém roce 2023, ať jste zdravý, šťastní a daří se vám abstinivat!!! Život je hned o hodně hezčí ;)

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 09:08)

Recidiva je svine

Kamila (Čt, 11. 8. 2022 - 07:08)

Ze své zkušenosti vím že se dá přestat , ale také teď už vím že se můžete kdykoliv dostat opět na dno. Jsou to opakující situace nikdy to není jisté, že už nikdy i prim. Nešpor vždy opakuje nepočítejte že se nevrátíme aspoň dvakrát pokud nezůstanete na dně do konce života.

Kamil (St, 10. 8. 2022 - 17:08)

Drzim vám všem palce ať se vám daří udržovat tomu našemu společnému nepříteli :-) nedávno nějaké to vážení jsem pociťoval, naštěstí jsem dobrovolně v rejstříku a nemám účty ;-) i když leta jsem "čistý", tak nemám stále vyhráno...někde ve mně to prostě je :-/ proto vám (nám)všem držím pěsti, ať se nám daří tomu svodu znovu nepodlehnout

gembler z Prahy (Čt, 4. 8. 2022 - 21:08)

Zdravím všechny, koukám, že jsem zpět akorát po měsíci od posledního příspěvku. Moc vám děkuji za podporu, Xxx a Ali, vážím si toho. To je krásné, když se dokážeme podržet v těžkých časech :)
Bojuju se svou finanční situací, jak to jde, ale jsem spokojenej :)
Držme při sobě. Mějte se

Xxx (Ne, 7. 8. 2022 - 17:08)

Drž se brácho.Posrali jsme toho moc,ale lepší časy bez žumpy přijdou.

Bouše (Pá, 5. 8. 2022 - 02:08)

za měsíc tady budeš pražáku fňukat a bědovat

Glok (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

Karma je zdarma

gembler z Prahy (Pá, 5. 8. 2022 - 22:08)

To by se ti líbilo, co? :D
Přemýšlel jsem, jestli má cenu na něco takového reagovat. Když ne kvůli tobě, tak kvůli ostatním ano. Vězte, že když jen tak lidem přejete špatný věci, něco je špatně.

Annonym (Po, 1. 8. 2022 - 16:08)

No mám se dobře hrát nemůžu ,takže na rok mám čistou hlavu ,jelikož jsem neustále zatloukal a zatloukal a dělal ze sebe pracovníka roku a člověka do kterého by nikdo neřekl že je gambler ,tak mám docela problém obejít nějak registr ,abych třeba hrál na někoho jiného na jiný účet nějak si to nedokážu představit ,losy mě netáhnou a Sportka už vůbec ,takže momentálně jsem to nějak vytěsnil z hlavy ideál by bylo kdyby registr byl na 5let ,rok mi přijde po té recivide málo ,sice po zápisu bych byl asi hodně nakrknuty ale 5 let je něco jiného

xxx (Po, 1. 8. 2022 - 21:08)

Dobrý plán.

Xxx (Ne, 31. 7. 2022 - 10:07)

Nikdo...nic?

Lojza (Ne, 31. 7. 2022 - 23:07)

Běž se vys..t

Naberte kurz (Po, 18. 7. 2022 - 09:07)

BROK
Zdravím, řeč je o zápisu do rejstříku osob vyloučených z hazardních her. Je to vlastně takový blokátor na rok pro účast na hazardních hrách. Registrace se dá provést on-line pomocí formuláře, vygenerovat dokument, ten vytisknout a ověřit ho na Czech POINTu na České poště a zaslat ho na ministerstvo. Kdybyste měla zájem můžu Vám s tím pomoci - jsem na chatu www.nabertekurz.cz od 8-16:30 ;) Další možností jsou pak aplikace, které blokují stránky s hazardním obsahem. Ty se instalují do telefonu nebo počítače. Dobré ale je myslet na to, že samotné odříznutí se může být dosti náročné a je funkční, když má člověk někoho s kým si tím může procházet. :-) Držte se, jana

Brok (Po, 11. 7. 2022 - 20:07)

jsem zde poprvé, potřebuji poradit jak jste někdo psal o nějaké registraci, aby hráči bylo zakázáno hrát. Už jsem toho prohrála hodně a teď nevím kudy kam, snažím se lepit půjčku, půjčkou, už jsem z toho nešťastná.

Puk (So, 16. 7. 2022 - 15:07)

A co zajít k věštkyni...? Ta by mohla poradit..

Opět v gamblu (Ne, 10. 7. 2022 - 02:07)

Sam sobě :.. je ohebný :-)) co uz ze

Opět v gamblu (So, 9. 7. 2022 - 10:07)

Všechno v píči. Černý pátek!!! 0

Annonnym (So, 9. 7. 2022 - 12:07)

No a já jsem rád ,že výplata která přišla v pátek tam zůstala a já si nemusím zas kousat nehty a tlouct se do hlavy ,že je opět 30dni do výplaty

Reklama

Přidat komentář