Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Anonym (Út, 11. 6. 2024 - 09:06)

štíhlí kluci mají velkého, proto potřebují slipy, tuční kluci mají mini pipiše, tak ho schovávají v boxerkách.  a kvůli svému nízkému sebevědomí zesměšňují štíhlé.  celý problém.

Default User Image
Vojta (Út, 11. 6. 2024 - 20:06)

Ahoj, souhlasím. Ja jsem hubeny a nosim slipy protože z boxerek mi vypadává, slipy všechno drží tam kde to ma být. Ve třídě nas je vic co nosí slipy.

Default User Image
Frantík (Út, 11. 6. 2024 - 19:06)

Já jsem štíhlý, ale nenosím slipy, nýbrž trencle, a to dědkovské s plenou, heč.

Anonym (Út, 11. 6. 2024 - 19:06)

Ty si hlavne stary uchyl a kokot Frantíku :D

Default User Image
Frantík (Ne, 9. 6. 2024 - 16:06)

Ahoj všichni slipaři, boxeráři, tangáči a zejména trenkaři. Já jsem Frantík a všichni mě tu asi znají. Je mi 15 let a nosím dědkovské trencle na pevně našitý kšandový postroj s popruhem přes břicho a zapínáním vzadu na řemínky na kšandách. Tento víkend jsme byli na chalupě u dědy a ten mi daroval další párek obnošených jeho trenclí, které jsem si musel hned zkusit a byly mi velké plandavé. Samozřejmě zase v rozkroku zažloutlé od toho, jak si do nich dědek občas ucvrnknul. A máma ihned zasedla k šicímu stroji a začala mi na trenky přišívat strojení ze kšand a popruhů a nakonec našila dozadu řemínky. Ihned jsem si musel vzít velkou seniorskou plenu a zaplenovat se a pak mi nandala nové trencle s pevně přišitýma šrákama a takto jsem byl nakšírován. Budu muset být zase poslušný. Trencle jsou místy v rozkroku i prodřené a když jsem se ptal dědka od čeho to je, tak prý jak prděl a prděl, tak se to těmi prdy takto sedřelo. Jedny trencle měly vzadu na zadku hnědou skvrnu, a to je prý od toho, jak se do nich dědek připosral a pak to vypral. Inu i já jsem a mama mi tak říká - Frantik Připosránek nebo Frantík Přikakánek.

Default User Image
Dominik (Ne, 9. 6. 2024 - 10:06)

Ahoj, 

kdo by si rád pokecal o tom co mě trápí. Tak prosím napište na: [email protected]

Prosím a děkuji

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 10:06)
Default User Image
Jan (Ne, 9. 6. 2024 - 10:06)

Napis o co jde. Napiseme pak jinde

Default User Image
Lukáš (Ne, 9. 6. 2024 - 08:06)

Ahoj je mi 17 let a nosím slipy. Podle mě by všichni kluci měli nosit slipy, ve třídě nas je 21 a z toho 12 kluků a tak 8 včetně mě nosime slipy, ostatní kluci nosí boxerky. Slipy vypadají mnohém vic hezký jak boxerky a jsou i pohodlnější. Za mě proste slipy.

Default User Image
Petr (Po, 10. 6. 2024 - 11:06)

Ahoj, je mi 25 a nosím slipy a tanga na léto.      [email protected]

Default User Image
Max (Po, 10. 6. 2024 - 11:06)

Lukáši - slipy a vůbec i jiné panské spodní prádlo jsou na nic, zkus nosit kalhotky a poznáš veliký rozdíl v pohodlí - za mě jedině kalhotky.

Default User Image
Martas (Po, 10. 6. 2024 - 05:06)

Kluci ve slipech jsou boží. A čím více je kluci nosi tak je to skvělí.

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 15:06)

Si gay? bi? že sa TI to líbi?

Default User Image
Martas (Po, 10. 6. 2024 - 16:06)

Jsem gay

Anonym (Út, 11. 6. 2024 - 13:06)

Aki kluci se ti libi?

Default User Image
Max (Po, 10. 6. 2024 - 11:06)

Martasi - úplná blbost chodit ve slipech, za našeho mládí jsme v ulici chodili převážně nazí, běžně do 15 let provozovali různé aktivity, já osobně chodil nahý do blízkého obchodu na nákup, pohyboval jsem se nahý v kempu s rodiči na dovolené po celý pobyt tak jako ostatní děti různého věku a pohlaví, do dnes mám rád nahotu, žádné panské spodní prádlo v šatníku nemám - je to nejhorší v něm chodit, od školky jsem zvykly na kalhotky ( je to nejlepší spodní prádlo ) a punčocháče, nejlépe je chodit nahý, nebo na ostro bez spodního prádla, třeba v krátké sukýnce  a v noční košili

Default User Image
Petr (Ne, 9. 6. 2024 - 14:06)

Já prožil skvělé mládí ve slipech.

Jsem ročník 81 a všichni kluci jak ve školce tak ve škole jsme nosily slipy. Byla to krásná doba. Někdy se stalo, že jsme měli dva nebo tři kluci stejné slipy. Byla to krása.

Můžem si o slipech pokecat na [email protected].

Default User Image
Max (Po, 10. 6. 2024 - 11:06)

Petře- naprostá volovina chodit ve slipech - viz mé předchozí komentáře, jsem ročník 47 - mám větší zkušenosti, než mládež tvého období. Asi jsi nezkusil chodit nahý, nebo v kalhotkách, tak nevíš co je to krása - nebalamuť ostatní - je to nejhorší v čem chlapci chodí, vyzkoušej jiné spodní prádlo a pak kecej

Default User Image
Andrej (Ne, 9. 6. 2024 - 09:06)

Presne. Slipy su najlepsie a aj moc sexi. Zakryju to podstatne. A nikto nenosi trenky, jocksy ci tanga? Ja sa smejem bo mam bratrancov 10 a 9 pet a rodicia im od mala davaju boxerky. Aj ich otec ich nosi. Ale oni vsetci tomu hovoria "slipy" a ked som povedal bratrancovi aby si obliekol boxerky tak nechapam co od neho chcem :D

Anonym (Ne, 2. 6. 2024 - 14:06)

Moj spoluziak nosi slipy a na telak si dava jocksy. Nekdy tanga. 2 spoluziaci sa mu smeju ze je buzik ale nie je. Inak vacsina nosi boxerky. A 3 slipy a ja slipy tiez. Spoluziak v tych tangach ma pekny zadok ale asi by som nemal odvahu sa ho opytat na tanga. Ja som bi. On vraj hetero

Reklama

Přidat komentář