Reklama

Pánská tanga

Gabčo, (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Myslíš, že se ti v nich bude předvádět? Odhadoval bych spíš, že je někam zahodil

Nina (Pá, 13. 1. 2023 - 18:01)

Holka, ty jsi jednoduchá! Takové věci se veřejně nevytrubují! A opravdu si myslíš, že máma puberťáka může být přítomna natahování spodního prádla? To je nesmysl!

JF (Pá, 13. 1. 2023 - 06:01)

Aspon kupujete tie tanga znackove? A farby len ciernu alebo aj ine farby? A synovia si holia spodok - penis, gulky a dierku a ritku? Nech to lepsie aspon vyzera

Štěpánka (Čt, 12. 1. 2023 - 17:01)

Upravovala jsem oblek patnáctiletému klukovi a je to teda dost překvapení, když má slipy protažené zadečkem. To jsem nikdy neviděla, kdyby máma měla rozum, dá mu ke krejčímu trochu méně odvážné prádlo. Ale i na dalších zkouškách měl tanga, tak je to u nich asi normální.

JA (Pá, 13. 1. 2023 - 06:01)

Bol tam s mamou ci sam? Ste jej na to nic nepovedala? Aspon ste tam mali vzrúšo :D

Štěpánka (Pá, 13. 1. 2023 - 08:01)

Na všech zkouškách byl s mámou. Nic jsem nekomentovala, už jsem viděla spousty různých kalhotek na zákaznících, kluka v tangách teda prvně. Jsem profesionál, ať má zákazník prádlo jaké chce, to nemám co komentovat. Ale ten hoch se nestyděl za svoje prádlo, tak co.

Návštěvník (Čt, 12. 1. 2023 - 17:01)

Co je na tom špatného? Tanga jsou normální prádlo od nás na západ, jen tady jsme ještě zaostalí.

Nina (Čt, 12. 1. 2023 - 18:01)

To máte pravdu,sama jsem klukovi tanga v patnácti letech pořídila. Ale když jistě vím, že se bude někde svlékat, tak mu dám boxerky, aby se nemusel ukazovat s holým zadkem!

JA (Čt, 12. 1. 2023 - 20:01)

A preco by mal mat 15 rocny kluk tanga v satniku? Dajte nam sem logicke vysvetlenie, preco to robite?

Návštěvník (Pá, 13. 1. 2023 - 18:01)

A důvod proč by je neměl mít? Co máte proti tangům?

JA (So, 14. 1. 2023 - 21:01)

Pokial by ich on sam chcel tak preco nie ale to co tu pisu niektori ludia ze ich synovi nutia a musi ich nosit - to su normalne tie matky? A preco nezakroci manzel? Aha uz viem. Bo ta jeho kurva by mu neroztiahla nohy tak musi posluchat. Cela diskusia doktorka stoji za hovno. Sami uchylaci sem len chodia pisat!

Ota (Po, 16. 1. 2023 - 18:01)

V tanga slipech se octnou většinou chudáci kluci, které máma vychovává sama. Jinak normální chlap takové ponižující prádlo pro muže neschválí!!!

Mirek (Pá, 27. 1. 2023 - 14:01)

Je to tak, moje bývalka je synovi pořídila už ve 14.letech! To pak vezmete kluka na bazén a máte na ostudu zaděláno, protože nikdo okolo neví, že na oblečení kluka nemáte žádný vliv. A ten její přítel je pěknej prasák, protože jí to schvaluje.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 15:01)

Zase ty stereotypy a nesmysly kolem tang? Je to normální prádlo jako každé jiné. Copak kluci a muži musí za každou cenu nosit plandavé trenky jako pradědové?

Mirek (Pá, 27. 1. 2023 - 15:01)

Normální prádlo,jo? A že se všichni tak dívají na kluka v zařízlých slipech ? A už jste viděl, jak si to musí při svlékání doslova vytrhnout ze zadku, jak to tam má přilepený? A jak si to nádobíčko při oblékání musí srovnat, aby se mu to tam vůbec vešlo? Proč mu nekoupí boxerky, jako mají všichni?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

A proč boxerky jako mají všichni? Jsme snad úplně všichni jako ovce? Jen se najde výjimka a už ovce bečí, že porušuje styl stáda. Ach ty stereotypy.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 18:01)

Abychom se tedy odlišovali, budeme chodit v dámském prádle a třeba si barvit vlasy namodro.
Pokud se chce někdo za každou cenu odlišovat, je v tom především nějaká frustrace.

Lenka (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Říkáš nesmysli, po klukovi se dívají, protože mu pěkně kouká prdelka :-) A nic se nevytrhává, musíš je vyzkoušet a už se nebudeš vracet k vytahaným trenkám. Pokud máš vůbec nějakou holku, nebo ženu která to ocení. Jestli jsi onásek, tak zůstaň u vytahaných trenkách.

Richard (Pá, 27. 1. 2023 - 17:01)

Tak mu kup boxerky ty, nebude ti dělat kluk ostudu a aspoň chvíli si odpočine od těch tanga slipů.

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 21:01)

A co je na něm ponižujícího? Zase ty stereotypy o tom kdo jaký je?

Reklama

Přidat komentář