Reklama

spodní prádlo u chlapců

Irena (So, 23. 7. 2022 - 11:07)

Dobry den, za mě kluci patří do slipů. Muj syn 17 let nosi taky slipy. Sám mi v 16 řekl že bych těl boxerky, ale ja mu řekla že prostě bude mít slipy a nebude diskutovat. A musím sama říct že slipy mu sluší. Ma na ně postavu, vždy kdyz jde z koupelny nebo ráno z pokoje, tak ho vidím. Má je hezky zalezlé v zadečku a ve předu má hezkou bouli. Kdybych mohla tak ho nechám celý den chodit po domě jen ve slipech, abych se mohla kochat krásným pohledem na syn.

Michael (Ne, 24. 7. 2022 - 18:07)

Moje máti měla taky takový názor. Slipy jsem měl stále celé dětství i dospívání. I na noc pod pyžamo. A v osmé třídě už jsem měl i tanga. Tak to bylo až do 19. let, pak jsem si našel holku a ta mámě natvrdo řekla, že se jí to nelíbí, tak jsem se konečně dočkal boxerek. Co jsem do té doby užil ponížení a posměchu nikdo nepočítá.

Kaťa (So, 23. 7. 2022 - 11:07)

Taky mám doma takového. Je zhruba o tři roky mladší než tvůj syn a zatím nosí jenom slipy. Užívám si vždycky, když jej v nich vidím. Perfektně mu padnou a na koupání jsem mu koupila něco podobného, takové miniplavky. V těchto vedrech jsou úplně nejlepší a na pohled zvlášť.

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

Já nosím pánské jednoduché kalhotky s ultra nízkým pasem a nebo od mojí holky její string tanga. Po sexu jí je zabavím a tak mám docela dobrou sbírku a co nosit. Nejdřív na mě koukala divně, ale už si zvykla.

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 23:07)

jedině dívčí kalhotky nic jinýho už nechci jsou mi mega pohodlný

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 22:07)

To je ale hloupost! To se nestane ani u sebetěsnějšího prádla.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 22:07)

Jemu nic nevysvětlíš ani ho nepřesvědčíš.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 21:07)

vypadá to jako normální trenky, nic víc

Hanka (Pá, 22. 7. 2022 - 18:07)

Opravdu? Já bych to přirovnala asi spíš k dívčím brazilkám. Snad jen ta široká pasová guma z toho dělá pánské prádlo.

Tomáš (So, 23. 7. 2022 - 21:07)

Ahoj , já nosím nejvíc holčičí brazilky a ať si každej řiká co chce prostě jsou nejlepší . Je mě 14 a mám fakt jasno co chci nosit.

A (Čt, 21. 7. 2022 - 17:07)

Hlavne ciste.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 07:07)

musím říct že dívčí kalhotky jsou mi velmi pohodlné a docela i zabraňují erekcím

Naďa (St, 20. 7. 2022 - 14:07)

Když je chce,tak koupit.

V.N. (St, 20. 7. 2022 - 13:07)

I když se mi mnohé příspěvky zdají dost mimo a neseriozní, přesto se pokusím zeptat na názor rodičů. Co si myslíte o boxerkách s takovou hodně krátkou nohavičkou, že z nich částečně kouká holá prdelka. Syn je chce, protože je má spolužák a kamarád, ale ve čtrnácti letech se mi to zdá moc sexy. Jinak syn už má vybráno, zřejmě na kámošovo doporučení. Tak se ptám: koupit nebo nekoupit?

Petra (St, 20. 7. 2022 - 16:07)

Jedná se určitě o CHEEKY. Samozřejmě koupit. Ale řekl vám kluk, kde je ten kámoš sehnal? Kde je budete kupovat?

V.N. (St, 20. 7. 2022 - 19:07)

Jedná se o hipster OBOY U88, takové minimalistické boxerky. Ono se dnes mnohé vyjasnilo. Filip,ten kamarád,si bez dovolení rodičů objednal na netu hned dvacet kusů,protože si myslel,že jsou za 20 korun,ale ono je to v eurech. Tak dostal doma čočku,desatery musí odnosit a desatery musí prodat a vrátit peníze rodičům. Tak jsem rozhodla, že za 2500 koupím Šimonovi teda patery,aby kamarádovi pomohl a když je tak chce. Ostatní ať si Filip prodá někomu jinému. No,prostě puberťáci pitomí.

Hanka (Čt, 21. 7. 2022 - 10:07)

No jasně, puberťáci. Na vašem místě bych uvažovala o sexuální orientaci těch chlapců.V jejich věku je zájem o sexy prádlo celkem zarážející.

JA (Po, 25. 7. 2022 - 08:07)

Tak chalani su v puberte takze horminy s nimi lomcuju ale suhlasim, ze ich zaujem o pradlo sa moze zdat trosku uchylny alebo hraniciaci s experimentovanym co sa tyka orientacie. Nevsimli ste si na synovi ci kamaratovi homosexualne sklony?

Návštěvník (Po, 25. 7. 2022 - 09:07)

Nemálo kluků v tom věku 13 až 15 je tak trochu teplých. S tím souvisí i zájem o spodní prádlo kamarádů. Jsou nadržení a bývají rádi, když mají na sobě to samé co spolužáci. Za dva, tři roky ale z toho vyrostou. Vidím to teď na synovi, který taky přesně ví co chce, neboť to nosí petr, roman, a bůhví kdo ještě. Když je u nás vidím, tak jsou to všechno takoví onani.

JA (Po, 25. 7. 2022 - 12:07)

A co nosi Vas syn podla kamaratov? Ma aj panske tanga alebo jocksy?

Reklama

Přidat komentář