Reklama

Jak trestáte své děti

Margit (St, 20. 7. 2022 - 15:07)

Jo, pár dní jim to vydrží. U nás je to ještě tak a kluk si na to zvykl a ani necekne, že večer po koupání si lehne na břicho a já mu zkontroluji zadek, jestli ho má pořádně zpracovanej. Většinou ještě rákoska několikrát zasviští a pak teprve má tu kůžičku pěkně dodělanou.

Jitka (So, 23. 7. 2022 - 00:07)

taky se ti u toho i počurá ? Mne ano a to pak vim že výprask byl dobře proveden

Petr (So, 23. 7. 2022 - 01:07)

Ja posilam holky se vycurat pred vypraskem

Jitka (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

No někdy to rostě nejde stihnout. Když ve mne bouchnou saze není čas na nějake kličky :-D

Petr (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

A je za pocurani pridavek?

Jitka (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Ano je nahé to musí uklidit a pak prijít ještě pro 12 švihanců

Petr (Ne, 24. 7. 2022 - 07:07)

Klidne napiste na [email protected]

Stanislav (St, 20. 7. 2022 - 15:07)

Zamyslete se nad sebou co píšete a pravděpodobně děláte, že si myslíte tímto syna zlomit. Ne vypěstujete v něm zlo a nenávist, místo toho, aby jste vněm vypěstovali radost a lásku.

Stanislav (St, 20. 7. 2022 - 08:07)

Nejste normální a měly by jste je jít léčit z té agresivity.

Lenny (Ne, 10. 7. 2022 - 15:07)

Já svého dospívajícího syna nejdřív seřežu řemenem a aby si výprask pořádně užil, tak mu jeho zadeček pořádně potrápím kopřivami. Nešlehám jej, ale osvědčilo se mi přikládat stonky na kůžičku. Má ju pěkně napnutou a jsou to pro kluka ta největší muka.

Jana (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Ahoj Lenny, a kolik mu je? On se nechá??

Lenny (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Bude mu 14 a samozřejmě se nechá, neboť zde velím já. Jsem občanská zaměstnankyně u jednoho útvaru a pořádek musí být nejen v práci ale i doma. A to hlavně! Takže kluka cepuju jak se dá.

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Nikde nikdy nebyl větší bordel než v armádě.A ópéčka byli největší netáhla co se tam chodila schovávat před prací.

Lenny (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Máte, pane, asi pravdu. Těžko bych se někde jinde tak uživila, ale mám hodnost a pár lidí pod sebou a všem se nám daří. Řešíme věci co se týče města, dopravy a co se týče objektu vojenské správy. Prostě jsme prací vytížení.

Jana (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Já dala klukovi na holou jarmilkama, znáš je? Zkus to doporučuju, funguje to.

Lenny (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

To jsou ty sandálky? Vyzkouším je hned zítra či v úterý, kdy dám synovi do těla.

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Tomu jako věříš ?

Kamil (Čt, 7. 7. 2022 - 07:07)

Divím se, že bijete své děti. Já je nikdy nebil a myslím, že ani je bít nebudu.

Zvedavjesi (Čt, 7. 7. 2022 - 07:07)

To ti přeji aby z nich byli slušní a hodni lide

Katka (So, 2. 7. 2022 - 14:07)

Matěj měl při výprasku publikum – dva mladší bratry, jedenáctiletého Jonáše a osmiletého Samíka. A ještě dva jeho kámoše, taky dvanáctileté Lukáše a Šťěpána. Než na tu jeho zlobivou holou dostal, tak jsem se rozhodla, že jako předehru dostane takový menší doplňkový trest a zavěnovala jsem se jeho nohám - zkrátka byl bit na chodidla. Zapojila jsem do toho děti. Připravený na to, tedy bosý, Matěj byl, jak už jsem psala, že leží na posteli bos, než si lehl, musel si sundat ponožky, ty pak ležely zmuchlané na zemi. A tak mu Samík a Jonáš museli chytit nohy u kotníků, ohnout je v kolenou, aby byly chodidly nahoru a držet je. A Štěpán s Lukášem dostali do ruky pravítko. A tím pak museli zbít Matějova bosá chodidla. Matěj při tom křičel a zatínal prsty u nohou. Kluci mu museli dát dvacet ran, při to m bití se střídali. No a pak dostal ode mě Matěj pořádný, opravdový výprask na tu jeho holou… Zbila jsem ho hodně úzkým, koženým řemenem. Matěj řval, brečel a nakonec se počůral…

Reklama

Přidat komentář