Reklama

Jak trestáte své děti

Alena (St, 1. 4. 2015 - 23:04)

, které pak na oplátku...To se mi nelíbý, hkavně to lechtání. Jsou to potvory a já vlastně taky.

turista na dokt (St, 1. 4. 2015 - 18:04)

Asi neumíš číst. Psal... Je to pravda, napsal jsi to, ale není tam napsáno že děti mají dostat výprask, občas.

pepa (St, 1. 4. 2015 - 14:04)

Neblazni ty, lidstvo(Evropa)...Asi neumíš číst. Psal jsem vlastně totéž...

o (St, 1. 4. 2015 - 13:04)

, které pak na oplátku... jaká práva, já mám taky právo na klid, když řvou a tahají se o nějakou hračku, starší holka to dělá schválně,bere mu jeho věci, kluk záměrně řve kvůli každé maličkosti aby uoputal pozornost maminky, malej ji jednu vrazí a mlátí se mezi sebou , to je dobré? Ne mě to leze na nervy, 3x je slušně okřiknu a když toho nenechají, dostanou přes dršky, a je mě jedno jestli poteče krev, holka nebo kluk, dostanou oba , šmejdi zasraný, byl jsem s klukem doma když byl malej, nautíral jsem se jejich zadků a když požaduji aby si hráli rozumně v jejich věku, mohou lehce křičet, zpívat ale řvát vysoké skřeky že na mě lezou mloby, no to vidím rudě, mám ještě dva už velký synáčky a jsou velice velice slušný, hodní, oba podnikají pracují jako soumaři a rádi mě kolikrát řeknou jak jsem jim dal na zadek, a že to bylo dobře, sami nyní vychovávají své děti, nemlátí je a také proto sklízí plody této výchovy! strašně rádi se svých dětí zbaví, n tábory anebo jdou na ryby, na děti kašlou. Já jim namlátim a je ticho. aale dětem se taé věnuji. A přeberte si to jak chcete. ě mydlila máma, táta bl slaboch, odpustil mě doslova i zločin, jako rodič zklamal, mámu jsem uznával, když už byla starárád jsem se o ní postaral a nešoupl jsem ji do Domva důch.

! (St, 1. 4. 2015 - 07:04)

lidi...Neblazni ty, lidstvo(Evropa) se se svym pseudohumanizmem znici samo. A prave ty americky vychovavene vsedovolovane deti si v dospelosti mysli, kdyz najednou musi nekomu odpovidat a byt podrizen, ze nejlepsim resenim je pistole a baseballova palka.

Děti Aleny (Út, 31. 3. 2015 - 15:03)

Dřív jsem nechávala ceři..., které pak na oplátku trestají ji. Alena je rychle přivázána k posteli, ségra ji shrne košili pod prsa a začne ji na ně kapat ledovou vodu, já mezitím silně lechtám na obou šlapkách líčícím štětcem, a to máti Alena moc dlouho nevydrží a pustí žlutý proud na postel. Máme pak se ségrou dost dlouhou dobu bez trestů, jak to popsala Alena výše, protože se děsně stydí!

Pepa (Út, 31. 3. 2015 - 08:03)

lidi neblázněte...Nemůžete přece trestat děti,ony jsou rovnocení partneři,a mají svá práva...Kdo tyhle sračky propaguje,je bud uchylák,nebo pošahanej,či něčím motivovanej "inteligent".Pak to končí tím,že dítě takto vychovávané,pošle rodiče někam,zmlátí je,či zastřelí...Je to jen z dalších pokusů,jak naší civilizaci zničit.

a střákal jsi h (Po, 30. 3. 2015 - 22:03)

Dřív jsem nechávala ceři...napiš.

Alena (Po, 30. 3. 2015 - 19:03)

Dřív jsem nechávala ceři podrsenku a tričko pak se mi to zdálo nespravedlivé vůči synovi. Ten musí ukázat celé přirozeni a holka si nebude schovávat prsa. Výprask dávám na zadeček rukou vyjímečně vařečkou. Provinilec se svlékne podstoupí trest a jde si stoupnout do kouta.

. (Po, 30. 3. 2015 - 00:03)

Adélo a nevymýšlíš si...A proc jako

Venca Velebný (So, 21. 2. 2015 - 16:02)

Na nějaké diskuzi jsem to... mlátím děti latí, pochopitelně že na holou zadnici. nemá slitování s těmi holomky 2 letý nebo 14 letá, to je jedno, ono to zase tak nebolí, jednu jsem se praštil do ruky a dáse to vydržet a nyní si dávám pozor na prsty,

krávo (So, 21. 2. 2015 - 15:02)

Na nějaké diskuzi jsem to...Je to sice starý příspěvěk, ale jsi kráva.

Makarenko (So, 21. 2. 2015 - 13:02)

Řezat, řezat, řezat! Škoda rány, která padne vedle! A není to o získávání autority. Je to jen trest za prohřešek. Když to nejde po dobrým, tak to půjde po zlým.

Lenka (14) (So, 21. 2. 2015 - 00:02)

Ja jsem nedávno dostala na holou zadnici kvůli tomu že jsem se neučila

Bylo to hrozny mamka mi řekla že se mam jit učit ale ja nešla hrala jsem na tabletu a v 19 hodin me mamka zavolala a rekla ať si s sebou vezmu učebnice, ze si me vyzkouší a ja byla v haji! A mela jsem s sebou přinést i koženy řemen který byl namočeny ve vodě, a ze za chybu dostanu 20 řemenem. A mamka zjistila že nic neumim tak ten řemen uklidila a přinesla si rakosku. A dostala jsem 60 na holou. Celý vyprask trval hodinu a ja musela jít naha na hanbu a 30 minut tam stát. Nesmela jsem si sednout ale ja si sedla a tak me vzala do pokoje a vzala papíry a tužku a nechala me 1000 opsat větu " Budu poslouchat jinak na me ceka rakoska" pak me poslala spát. A ráno me vzbudila a ja musela úklid byt amela jsem ttýden zaracha

Zdenka (Čt, 10. 4. 2014 - 22:04)

Tomu rozumím. Já dostával...Na nějaké diskuzi jsem to tu už psala já s přiměřenými fyzickými tresty souhlasím. Na výprask nikdy není pozdě. Mladá končí základku a taky se ještě občas musí ohnout a proplesknu ji holou prcku vařechou nebo ramínkem na šaty. Platí to na ni a u nás je to nejosvědčenější metoda. Výprask samozřejmě nepřeháním stačí aby to trochu štípalo a spíše aby se u toho taky trochu zastyděla. A pár minut klečení po výprasku bez kalhotek na hanbě je samozřejmostí.

Mik (St, 9. 4. 2014 - 18:04)

Musím s Vámi naprosto...Tomu rozumím. Já dostával na holý zadek i na střední škole - vařečkou, rákoskou. Výprask jsem dostal i párkrát po maturitě.

Ladislav (Út, 19. 1. 2010 - 21:01)

Milado predstav si,ze vzdycky co by jsi udelala spatneho a nerikej,ze sem tam nedelas. Tak by ti nekdo z tvych blizkych narezal,jako ty svemu diteti-urcite by te to stresovalo a uchovavala by jsi nehezke vzpominky-nemam pravdu-zku se nad tim zamyslet,to detatko je clovek a zadny clovek ani rodic nema pravo- telesne trestat deti

Karel (Ne, 14. 4. 2013 - 22:04)

Absolutně souhlasím. Mám...Správná výchova!

x_x (So, 13. 4. 2013 - 21:04)

bych chtěla mít za otce.To psal úchyl, brát s rezervou. :-)

Vás (So, 13. 4. 2013 - 17:04)

bych chtěla mít za otce.

Reklama

Přidat komentář