Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Default User Image
Karel (Ne, 1. 9. 2024 - 05:09)

Mě máma kontrolovala pravidelně až do 18. Pokaždé jsem nahý. Důkladně mi prohmatala koule a když mi nestál tak mi navodila erekci a přetahovala mi předkožku přes žalu. Ve finále mi ho pak vyhonila a někdy i vykouřila.

Anonym (Ne, 1. 9. 2024 - 06:09)

Mne máma kontrolovala stále i jako dospělého, většinou když jsem se koupal, ale jen pohledem. Žádné doteky na pohlaví. Předkožku jsem musel přetahovat sám.

Default User Image
Patrik (Út, 20. 8. 2024 - 08:08)

Já jsem byl nemocní naposledy před dvěma rokamy 

Anonym (Pá, 26. 7. 2024 - 04:07)

Já nechápu, co se tu stále řeší, u nás byla nahota přirozená, mohl jsem si vlézt kdykoliv k mamce do postele, hrát si s prsama, hladit jí mezi nohama, ona mi ho zase pohonila a vše bylo v klidu. Normálně mi kontrolovala předkožku, stahovala mi ji, bral jsem to normálně, a to i v pubertě. Byl jsem rád, když mi ho pomohla vyhonit a vystříkat se. Když jsem jí řekl, že kamarádovi to maminka dělá taky a dokonce pusou, tak mi to taky chvílemi dělala pusou. Kolikrát byla celá postříkaná, ale vždy mávla rukou že o nic nejde. I dnes je mamka skvělá, mohu za ní přijít kdykoliv.

Anonym (Pá, 26. 7. 2024 - 07:07)

To ti věríme, honiči :D

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 02:07)

Zapoměl jsi dodat, že jsi estébák !

Anonym (Čt, 25. 7. 2024 - 17:07)

Ahoj jmenuji se Jan. Měl jsem tu smůlu, že jsem se narodil mamince s povoláním dětské lékařky. A tudíž matka tenkrát nechtěla ani slyšet tom, že bych byl u jiného lékaře. Prohlídkám jsem se nevyhnul až do 18, ale do 16 to bylo i s nahotou, protože matka vždy říkala, že mě vždy přebalovala tak, že prý se nemám proč stydět. Prohlídky obsahovaly i důkladné vyšetření varlat a předkožky a zvláště předkožce se věnovala i déle, protože k mé smůle jsem měl fimózu až někdy do 17, ale díky její péči i když jsem se šíleně styděl jsem nemusel na obřízku. Toť vše a je to reálné ze života bohužel, nebo bohudík to je na každém 

Anonym (Út, 20. 8. 2024 - 13:08)

Já se styděl říci že jsem měl problémy s předkořkou , taky mi nešla asi do 17 let úplně stáhnout, přitom u doktorky jsem to ukazovat nemusel a jen se ptala. Raději jsem vždy zalhal že je vše v pořádku. Ani za nic jsem totiž nechtěl abych pak musel na obřízku. Nicméně očekával jsem že jednou mě to nejspíš stejne asi bude čekat co se nestalo. Později u v dospělosti mě ale stále více štvalo že jsem se tomu zbaběle vyhnul  a kvůli tomu jsem pak začal nosit stále odkrytý žalud abych si to tím aspon částečně odčinil. Zpočátku mi to vadilo, bylo to nepříjemné a styděl jsem se, ale postupem času jsem si na to zvykl. Později jsem pak dospěl k tomu že je to vlastně  jako bych byl obřezaný a že by mi už  vůbec nevadilo kdyby to tak skutečně bylo. Jen sebrar odvahu a konečně  tím odčinit svou tehdejší  zbabělost.  Nakonec jsem tak  učinil a dobrovolně   podstoupil to čeho jsem se kdysi tak strašne bál. 

Anonym (So, 27. 7. 2024 - 09:07)

K dětské doktorce jsme taky chodili, protože jsem byl, asi po nepříliš zdařilé, operaci přirostlé předkožky. Ale vedle nás bydlela diplomovaná zdravotní sestra, kterou to taky zajímalo a tak mne prohlížela a vyšetřovala častěji. Když mi bylo asi patnáct tak mi vyšetřila i semeno. Musel jsem ho nastříkat do skleničky. Pochválila, že je ho hodně. Prohlédla si ho proti světlu, očichala, ochutnala, koukla se přes mikroskop a řekla, že jsem plodný, abych dával pozor, až začnu chodit za holkama, abych je neobtěžkal. :))

Default User Image
Patrik (Út, 20. 8. 2024 - 08:08)

Ahoj,děkujeme za koukání tohoto kanálu, a prosím lidi co jsi tento komentář přečetli tak vždy napište svoje jméno na hoře jak píšete komentář protože někteří to nedělají a to z důvodu že když tam nenapíšete svoje jméno tak nepošle se komentář,moc vám děkujeme za to že si můžete si tady psát tak prosím pokračujte protože už to má stáhnutí 3milionu a kdo chce tak pořád si může koupit léky tak ahoj

Default User Image
Hanča (Po, 1. 7. 2024 - 22:07)

Ahoj, dneska jsem byla na preventivce - 15 let a doktorka chce, abych se zaregistrovala na gyndě, teď se kvůli tomu hádám s mámou, prý je to od 15ti povinné, ale na internetu jsem našla mnoho článků, že ne. Nechce se o tom se mnou vůbec bavit a já nechci, aby se mi tam někdo jen tak hrabal, když nemám žádné problémy. Jak jí mám vysvětlit, že tam prostě nepůjdu?

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 20:07)

Najdi si na znamylekar.cz nejakeho doktora nebo doktorku co ti podle hodnoceni bude vyhovovat. Hodnoceni by melo byt hodne, alespon 10. Kdyz jsou tam jen treba tri komentare, moc se z toto usoudit neda. Tedy pokud bydlis v blizkosti vetsiho mesta. Nebo se zeptej kamaradek, ke komu chodi ony, a jak moc jsou spokojeny, pripane nejaka doporuceni.

 

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 06:06)

"Trenky dolů!", nebo: "Sundej je, umej se a vem si jiný!". Buď jsem je umazal, nebo na nich byly skvrny od spermatu, či jiných výměšků. Taky si mne hned prohlédla, jestli nemám klíště a taky nacházela. Na zadku, šourku i penisu. Když jsem neměl erekci, nebo její rychlý nástup, tak měla hned obavy jestli nejsem nemocný. Když proděláváte i několikrát za den takovou kontrolu, tak si na to zvyknete a nahota před rodiči vám nevadí. Před lékařkou taky ne, protože ta to má v náplni práce.

Default User Image
Laďka (Po, 24. 6. 2024 - 07:06)

To jste tak měl v máti v době dospívání?

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 07:06)

Pořád. 

Default User Image
Milda (Ne, 23. 6. 2024 - 17:06)

Jančo, stydí se syn hodně?

Default User Image
Janča (Po, 24. 6. 2024 - 01:06)

Jsem teď na příjmu, je vcelku volno, tak odpovídám. Syn se stydí úplně šíleně, ale vím, jak s pacienty zacházet a syna jsem si hned zpracovala. Nejvíc se styděl, že jsem viděla jeho začínající chloupky, ale přestál to a už ho koupu a vcelku se nebrání. Jakmile je nahý, tak se zklidní.

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 01:06)

Kolik mu je? Jak to probíhá? A má náznaky erekce?

Default User Image
Janča (Po, 24. 6. 2024 - 01:06)

Necelých 13. Nejvíc mu trvá, než se svlékne nechávám to jen na něm. Zdráhá se na konec stáhnout si slipy, ale jak je má dole, tak se kupodivu zklidní. Ve vaně mám stoličku pro invalidy, na něj syna usadím a opatrně jej sprchuji. Vím, že syn má erekce prakticky pořád, ale v tomto případě, tak jak se stydí, mu nenastanou. Až poté, když jej osušuji, tak vidím, že se mu začíná napřimovat. Ale zavčas skončím. nechci syna uvádět do rozpaků. Musím končit přijel urgent

Default User Image
Patrik (Út, 20. 8. 2024 - 08:08)

😂😂🤣🤣

Reklama

Přidat komentář