Reklama

Pánská tanga

Jarda (So, 18. 6. 2022 - 16:06)

Tanga už nosim cca 20 let. Je to velmi pohodlné prádlo. A pro zde přítomným co to odsuzují, prádlo gayů jsou boxerky ne tanga. A ještě by mě zajímalo, proč navštěvují tyto stránky a různé fóra když je to tak pobuřuje??

Lukáš (Po, 20. 6. 2022 - 06:06)

Taky to nechápu proč sem na toto téma chodí idioti když je to pobuřuje já se ptal několikrát odpověď nula. Tito lidé kteří pořád zde argumentují že tanga jsou pro teplouše uráží zesměšňují ale jen za klávesami v reálu drží většinou hubu a proč ? Protože dobře vědí že kdyby někdo z nich přišel k nějakému borci který by měl tanga a řekl by mu že je bukvice že by dostal do huby v reálu se prostě bojí jsou to sračky. Někdo psal že takový gay nosí boty a že jestli dotyčný má chodit na boso ? No tak takový teplouš může chodit oblečený jako chlap na čele nemá napsané že je gay. A co se týče spodního prádla takový buzík může nosit trenky boxerky i tanga. Je úplně jedno kdo co nosí posuzovat někoho kvůli prádlu a nazvat někoho teploušem je zcestné a na hlavu. Ať si každý nosí co chce a nesere se do druhých. Nemá cenu s těmito lidmi vést diskusi jsou to lidé kteří jen vysávají energii ale jednou na ně dojde věřím že jim někdo pořádně rozbije hubu tak dlouho se chodí se džbánem až se ucho utrhne.

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Tak vás tangáče bych opravdu nechtěl naštvat. Začali byste ječet a ještě bych možná dostal jednu do hlavy kabelkou :-) Upřímně řečeno, jste spíše k smíchu, ale to je každého věc, co si strčí do zadku.

Default User Image
Harry (Ne, 24. 3. 2024 - 09:03)

Zkus to říct sumo zápasníkovi ten má vlastně taky tanga:):):)

Lukáš (Út, 21. 6. 2022 - 04:06)

Já se fakt musím smát tady někoho naštvat ? Zkus to v reálu než zde psát do diskuzi až uvidíš nějakého borce který bude v tangách někde na plovárně a říct mu přímo do očí že je posraná bukvice. Schválně zkus to ale kabelka to určitě nebude ale tvrdá pěst možná ten borec bude rozumný a pošle tě do prdele tedy pokud nebudeš neustále prudit. Víš co ? Já se chlapům na prdele nedívám viděl jsem chlapa v tangách na koupáku bylo mi úplně jedno co má na sobě tak měl na sobě tanga no a co ? Já měl na sobě zase slipové takové ty klasické a taky jsem si párkrát na sebe vzal plavkové tanga a klidně si je vezmu znovu nemusím se nikomu zpovídat nebo nechat si určovat co mám nosit a co ne. Zeptám se tě proč sem chodíš na tuhle diskuzi ? Důvod ? Seš konfliktní ? Musí existovat nějaký důvod proč sem lezeš na tuhle diskuzi. Neumíš se bavit normálně jako normální člověk ? O co ti vlastně jde.

Lukášku, (Út, 19. 7. 2022 - 21:07)

To jsi tak hysterický, že by tě prohlášení o bukvici tak nažhavilo? No, vy teplouši jste afektovaní, to je o vás známo.

Jarda (Po, 20. 6. 2022 - 15:06)

Napsal jsi to perfektně!!

Zdeněk (St, 15. 6. 2022 - 15:06)

také nosím tangače jsou mi nejpohodlnější

Petr (Po, 13. 6. 2022 - 20:06)

Tanga jsou nej prádlo.

Petr (Po, 13. 6. 2022 - 20:06)

Tanga jsou nej prádlo.

Petr (So, 14. 5. 2022 - 19:05)

Hoši dotoho, fandíme s tangama cz. A pivo s rozumem.

Josef (Čt, 28. 4. 2022 - 18:04)

Tanga jsou skvělá. Nikde neškrtí. A šňůrka mezi půlkami?? Směšné. Když si koupíte kvalitní, o žádné šňůrce nevíte.

Josef (Čt, 28. 4. 2022 - 18:04)

Ještě chci dodat, že mluvím o normálních tangách, ne o erotickém prádle.

Návštěvník (So, 23. 4. 2022 - 16:04)

Mohl by mi někdo doporučit
Nějakÿ e-shop s výběrem kvalitních pánských tang a také kamenný obchod?
A také přemýšlím nad nákupem dámských Victoria Secret máte nějaké zkušenosti?

Návštěvník (So, 23. 4. 2022 - 17:04)

kamenný obchod není snad kromě Prahy Le Chaton a e-shop asi martistore.cz a značka Joe Snyder

Jenda (So, 23. 4. 2022 - 15:04)

Upozorňuji na nové stránky / diskusní fórum pro příznivce pánských tang ;-) https://pansketanga.eu/

Lukáš (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Pěkné :-) Znám

Návštěvník (Čt, 28. 4. 2022 - 18:04)

Ano, to jsou stránky, kde si nadržení bukvoši fotí své zadky a dávají si hodnotící komentáře k nim. Hošani, jen tak dále...

Zdeněk (Čt, 31. 3. 2022 - 13:03)

také nosím tanga jsou mi pohodlné na nošení celý den na léto ideální a na zimu nosím slipy

Michal (Po, 30. 5. 2022 - 08:05)

Ahoj, souhlasím, pánská tanga super prádlo na léto, také je nosím. když máte správnou velikost, tak nikde neškrtí a tenký pásek přes zadek není vůbec cítit...

Reklama

Přidat komentář