Reklama

Koupání v oblečení.

vodomil (Ne, 31. 8. 2008 - 19:08)

Je to přesně tak,jak popisuje Gošín.Taky jsem chtěl jet do Hracholusk,nevyšlo to,ale zato jsem stihnul aqua párty v Chrudimi.Bazén je sice o něco menší,ale voda měla 35 stupňů a tak jsem se docela vyblbnul.Začalo se sice dost pozdě,až v půl jedenácté,ale o to to mělo rychlejší spád,protože vyznavači vodních hrátek si chtěli užít co nejvíc,takže bazén byl velice brzy plný.Prostředí je velice zvláštní,trochu připomíná katakomby,protože všechny prostory se nacházejí v podzemí a jsou členěny do tří místností s typickou sklepní klenbou.V té největší je bazén a pochopitelně i tachnomuzic.Holky i kluci se tam cákali ve všem možném.V botách,keckách,nebo žabkách,v plavkách,v džínách,v sukýnkách,prostě to bylo príma.

Gošín (Ne, 24. 8. 2008 - 07:08)

Včera jsem byl na Aquatica party v obci Hracholusky (Jižní Čechy). Aquatica party je něco jako klasická diskotéka v kulturáku, ale přes celý parket je udělaný velký bazén velikosti tak 10 krát 10 metrů, hloubka tak půl metru a v tom se tancuje a blbne. Na diskotéce bylo odhaduji tak 300 lidí, z toho se jich koupalo tak polovina. Každý kdo se koupal byl v bazénu v tom v čem tam přišel, holky tak polovina v tričku (halence) a kratší sukni (několik holek v silonkách) a polovina v džínách a tričku. Asi tak 20 holek mělo i dlouhé rukávy (mikina nebo tričko). Zaujala mně holka asi tak 16ti letá která vždycky když vylezla z bazénu se zula a vylévala si vodu z bot, snad 15 krát za večer (do bazénu se může i v botách). Kluci se koupali většinou v tričku a džínách. Na každém bylo vidět jak má super náladu, bylo to skvělé. Takovéto a podobné netradiční diskotéky pořádá firma Futuresound.cz, jezdí po celé republice a přes léto je každý víkent někde něco, Aquatica nebo Pěnová party a podobně.

vodomil (Út, 22. 7. 2008 - 10:07)

Pro wetwetwet.Jsem z Jablonce n.N.Jestli se chceš se mnou spojit,tak jsem zaregistrovaný na wetportálu.

Mike (St, 9. 7. 2008 - 10:07)

Zdravím, taky jsem to zkusil, polil jsem jsi na vylete bilou mikynu cervenou limonadou, samozrejmne ze nechtene, tak jsem pak premyslel jak ji vyperu, a kdyz jsem sel vecer do sprchy, vzal si ji na sebe a na sobe ji pral. Mel sem ji s kapucou na hlave, byl to krasnej pocit jak se prommalu promacela. Tak sem zjistil , ze jsem asi taky na wet. A je vyprana uplne super, dopadlo to good. Mike :-)

Jirka (Po, 7. 7. 2008 - 11:07)

Pro Eowyn.
Já si myslím, že v Egyptě je oblečení při koupání naprosto OK. Ale nemám tuto zkušenost, poněvadž jsem vždy byl v hotelu s evropskými soukmenovci, kteří čím méně tím lépe. Ještě, že je tam korálové podloží a jsou zapotřebí boty. Osobní dobré zkušenosti mám z Jordánska, Spojených arabských emirátů, Indonesie, Thajska a Malajsie. Ve všech těchto zemích je koupání jeansy+triko zcela běžna norma u mužů i žen. Samozřejmě musí to být na městských plážích kam nechodí turisti. U nás v Česku máš smůlu , do bazenu a aqua parků Tě nepusti. Ale máme u nás spoustu řek, potoků a jiných vodních ploch,kde to není problém. Jediným problemem je krátká sezona pro outdoor wetlook. Každý z nás ale jistě má domácí alternativu v podobě bazenu, van, sprch a podobně. To sice není tak vzrušující, ale když je partička lidí na stejné vlnové frekvenci, je to super.

Eowyn (Ne, 6. 7. 2008 - 17:07)

Muj manzel se koupe v kalhotach do puli lytek a tricku; ja se koupu v dlouhych kalhotach, halene po kolena s dlouhym rukavem a satkem na hlave.
Bohuzel se casto stane, ze takhle nesmime na koupaliste. V Egypte jsou nektere plaze, kam se take muze jen v klasickych plavkach.
Znate nejaka mista v CR, kde muzeme jit plavat obleceni?

wet wet wet (Ne, 6. 7. 2008 - 16:07)

Díky Jirko! Máš to opravdu daleko a to je škoda. Ozve se někdo se severních čech, kdo má také rád koupání v oblečení?

Jirka (So, 5. 7. 2008 - 17:07)

Skoda, ze to mam do Strakonic i k Machaci moc daleko (Zlin). Gosine wet wet wet a wetmanne! Mokry leto!!!!!!

wetmann (Pá, 20. 6. 2008 - 00:06)

No, víte, ono je zbytečné přesvědčovat někoho komu se to prostě nelíbí. Ale je také pravda, že mnozí o tom ani nevědí. Možná kdyby to zkusili...

Gošín (Čt, 15. 5. 2008 - 21:05)

Pro Wet Wet Wet: Ze Strakonic mám nějaké fotky holek které se tam koupaly v oblečení, jestli chceš, napiš mi na mail a já ti na tvůj mail fotky pošlu. Moje mailová adresa je u mého příspěvku v návštěvní knize na Wetportálu.

wet wet wet (Čt, 15. 5. 2008 - 20:05)

Tam to tedy ale asi byla nutnost. A líbilo se Ti, Lenko, se takhle koupat. A zkoušela jsi to taky někde u nás?

lenka (Čt, 15. 5. 2008 - 20:05)

Dobry je to taky v Alzirsku u more.Tam jsem se koupala a pritom na sobe mela dvoje saty a jeste spodnicku.Saty byly po kotniky dlouhe.Plavky jsem ssebou nemela,pac by mi byly k nicemu-nektere zeny,co se odvazily svleknout do plavek,skoncily s rozbitou hlavou ve spitale.

Wet Wet Wet (Čt, 15. 5. 2008 - 20:05)

Škoda, že to mám tak z ruky! Hned bych se tam vypravil! A koupou se tam holky jen v tričkách, nebo jsi tam, Gošíne, viděl koupat holky v dlouhých šatech? A co kluci, nějaký v šatech tam nikdy nebyl?

Gošín (Čt, 15. 5. 2008 - 18:05)

Já se v létě jezdím koupat do Strakonic (mám to 40 km) na řeku Otavu na jez u Pivovaru. Jsou tam vhodné podmínky ke koupání a k blbnutí, je možnost jít si zaplavat nad jez do hloubky i jít blbnout pod jez do mělčiny a malých peřejí, brouzdat se v mělčině a tak. Že se koupu oblečený tam ani nikomu nepřipadá divný protože se tam chodí koupat cikáni, jsou tam vodáci a je tam taková uvolněnější atnosféra, je tam vidět lecos, takže mezi ostatní docela zapadnu a nejsem tam v oblečení nijak výstřední. Letos tam budu jezdit zase.

Wet Wet Wet (St, 14. 5. 2008 - 20:05)

No já jsem na tom obdobně. Něž jsem náhodou kdysi (asi v roce 1998) na internetu našel Emilovu stránku a zjistil jsem, jak se ta má "záliba" jmenuje a začal objevovat, že nás je opravdu celkem dost. Škoda jen, že se nedokážeme moc dohodnout. Nezkusíme si dát v létě sraz na nějakém přírodním koupališti, třeba na Mácháči?

Jirka (Pá, 9. 5. 2008 - 13:05)

Delam totez a vubec me netesi, ze je nas malo. Nastesti diky netu ma clovek moznost setkani s podobne zamerenymi. Nez jsem objevil wetlook na internetu, byl jsem presvedcen, ze jsem s touto zalibou osamocen, nyni vim, ze je nas spousta.

Návštěvník (Pá, 25. 4. 2008 - 11:04)

ale čistí pořat nejsou jsou pořát černí jak bota to už se vubec nemusí koupat

Hajdalák (Čt, 24. 4. 2008 - 18:04)

V našem městě se v létě v řece koupají cikáni jenom v oblečení, plavky ani nemají. Cikánky normálně v džínách nebo v šatech a jsou umytý a mají vypráno.

Návštěvník (Čt, 24. 4. 2008 - 12:04)

máte další nápady jak ušetřit za vodu a za proud???

K.M. (St, 23. 4. 2008 - 21:04)

Ále, wetlook, to tu ještě nebylo, chválím za založení :)

Reklama

Přidat komentář