Reklama

Lechtání

Marťas (St, 12. 4. 2023 - 18:04)

Hledám 3, kde mě dva budou nemilosrdně držet za ruce a za nohy, abych se nemohl bránit, a jeden mě bude nemilosrdně lechtat. Pokud byste měli někdo zájem to na mě vyzkoušet, pište prosím na [email protected]

Honzík D. (Čt, 6. 4. 2023 - 16:04)

V dětství jsem býval hodně lechtán…. Na prvním stupni základky. Občas zlechtali i jiného kluka, nebo holku, ale mě nejvíc…. Nevím, proč jsem na to byl vybrán asi za to mohli ty moje lechtivé nohy. Stačilo trochu pošimrat mojí holou patu a už jsem se svíjel smíchy, těm parchantíkům se to líbilo…. A tak se na mě vždycky sesypali, položili mě – ve třídě na lavici, jinde na zem a už mě zouvali. A za chviličku už pak lechtali ty moje bosý nohy na chodidlech. Nejvíc jsem býval zlechtán tedy ve třídě, přede všemi dětmi. Ale někdy mě kluci zatáhli po škole na záchod, tam mě položili na dlaždičky a za chvíli už mě tam bosýho lechtali….No a na tom záchodě bohužel nezůstalo jen u lechtání nohou, rozepli mi kalhoty, vytáhli mi pindíka a na holém pindíku mě lechtali. Většinou to dopadlo tak, že mi ho vyhonili. Jednou mě to udělali na chodníku před školou, zuli mi boty, sundali mi ponožky a lechtali mě ty moje bosý nohy. A pak mi stáhli ke kolenům kalhoty a trenky a vyhonili mi tam pindíka. Sledovalo to hodně dětí.

Ondra (So, 1. 4. 2023 - 07:04)

Když jsem byl malý tak jsem byl lechtivý ale teď už ne a je mi 8 let. Kamarádi ze třídy jsou velmi lechtivý ale jeden ne to dělá sválně a já ho někdy zlechtám na chodidlech aby jsem to zjistil a teď jsem na chodidlech tak trochu lechtivý ale málo

Jan (Út, 4. 4. 2023 - 15:04)

A jak to děláš? Třeba o přestávce ho lechtáš, povalíš ho na zem? A drží, nebo ho někdo přidržuje? A lechtáš ho úplně bosýho, na těch nohách, vyzuješ ho, sundáváš mu před tím ponožky? A tebe taky kluci zouvají a lechtají tě pak bosýho na chodidlech? Šimrá tě při tom v pindíku, když lechtáš, nebo jsi lechtán?

Zemák (So, 1. 4. 2023 - 09:04)

To dobře děláš kamaráde, že zjišťuješ, jak na tom jsou tvoji spolužáci co se týče lechtání. Aspoň poznáš, jak je kdo citlivý, jak reagují na tvoje lechtání. Za rok, za dva, až budeš ve třetí, čtvrté třídě na základce, budeš již naprosto zkušený.

Návštěvník (St, 29. 3. 2023 - 15:03)

Ahoj holky která má ráda lechtani a chybí ji to ?
Dyztak pište sve emaily

Vašek (Út, 28. 3. 2023 - 00:03)

Ahoj, je tady holka od 15 let, která má ráda lechtání ?

Sandra (Út, 28. 3. 2023 - 06:03)

Je mi 16 a něco a lechtání mě bere už tak od dvanácti. Mám to tak spojený, tedy lechtání a výprask. Dělám si to vše sama, vím, jak na to, abych si co nejvíc užila. Lechtání je vždycky lepší od někoho, ale i tak to jde. Musím už vstát, tak končím

Sandro napiš mi na mail a pokecáme o to lechtání i výprasku. Se zlechtáním holek jak dospělých tak nezletilých mám bohaté zkušenosti, jelikož mě to taky bere už od 12 let :-P

Sandra (Út, 28. 3. 2023 - 13:03)

Mám jaksi obavy tady s takovým navazováním vztahů přes mail. Prostě bojím se toho.

Však já s tebou nechci navazovat žádný vztah Sandro, mimochodem jsem zadaný. Chci si jen upřímně pokecat po mailu: kde všude po těle se ti lechtání líbí, zda tě to někde i vzrušuje atp. - vždyť se přece není za co stydět ;-)

Ellie (Út, 28. 3. 2023 - 08:03)

Vás bych ráda dolechtala, úplně, až byste prosila, ať to již skončí. Mám v tom zkušenosti, tak jako nikdo. A výprask, tam bych si teprve zgustla. Rajcují mě takové dívenky jako jste vy. Jste ještě nevinná?

A ty se Ellie taky ráda necháš zlechtat po celém těle nebo jenom někde? :-D
Nejlepší je, když se 2 holky snaží zlechtat sebe navzájem co nejvíc a já vždy jedné z nich krátce pomahám a pak zase té druhé, ať je to větší sranda!

Bds (Út, 28. 3. 2023 - 06:03)

A co tě víc Sandro bere, lechtání či výprask? Čím si dáváš do těla, rukou nebo používáš důtky či co?

Sandra (Út, 28. 3. 2023 - 13:03)

Lechtání je krásné, ale když si to dělám sama, tak to není jaksi ono. Bylo mi asi 11, lechtala mě sestřenice, o něco starší, a to mě již tenkrát šíleně vzrušilo. Nechtěla jsem, ať to skončí. Zatímco u výprasku si, jak píšete, dám do těla jaksepatří. Rukou si to nedávám. Mám na to vařečky, a taky kartáče. Tím naruším kůžičku a pak si zadek sešvihám kopřivami. Je to potom síla. Jsem pěkná holka, známostí mám hodně, ale nepodařilo se mi zatím najít někoho s podobnými zájmy.

Bds (Út, 28. 3. 2023 - 14:03)

Sandři, raději vám budu vykat, zkoušela jste se už někdy při lechtání či výprasku svázat? Hlavně při lechtání je to super. Svázat nohy sama dokážete. Dole několikrát nejprve u kotníků, pak pod a nad koleny. A to stačí. Ten pocit, že se nemůžete hnout, roztáhnout ty nohy. A pěkně se lechtat na nártech, mezi prsty, na kolínkách a vtláčet prsty ze předu a z boku do kolen. Škoda že jste na to sama. Ale svázání vždy několikrát zvýší intenzitu jak lechtání tak výprasku.

Která holka si ráda pokecá o lechtání, nechť mi napíše na mail 8-)

Ludva (Ne, 12. 3. 2023 - 09:03)

Ahoj, je tady holka do 15 let, která má ráda lechtání a pokecá si o tom upřímně a bez studu?

20 y.o kluk (Ne, 26. 2. 2023 - 20:02)

Ahoj, necham se zlechtat a k tomu svazat kdyz bude treba, ale klidne nekoho zlechtam taky. [email protected]

Eliška 14. let (Čt, 23. 2. 2023 - 08:02)

S kámoškou jsme zlechtaly mýho zlobivýho devítiletýho brášku Johana. Dorážel na nás a otravoval, tak jsme ho popadly a zmučily ho. Položily jsem ho na koberec a začaly ho trápit. Držely jsme ho na zemi, postupně jsme ho vysvlíkly, až byl úplně nahatej (je celej takovej heboučkej…) a lechtaly jsme ho. Při mučení se počůral. Pak jsem mu ještě vyhonily pindíka. Nejdřív jme mu sundaly ponožky a lechtaly jsem ho bosýho na chodidlech a nártech, i na prstíkách. Nožičky má krásné, heboučké, s hezkými prstíky a hooodně lechtivé…. Když jsme mu ty nohy pořádně zmučily, tak jsem mu sundaly tričko. A pak jsem mu šimraly jeho heboučkou, holou kůži na celém nahém tělíčku. Už ani nemohl vřískat, vyřval se už když jsem mu lechtaly ty jeho bosý nohy, taky už se trochu pochcal, tak už jenom sténal, celý rudý a plakal, smát už se taky nemohl. Pak začal kuckat a v obličeji fialovět, taky se hodně pochcal, tak jsem na chvíli přestaly. No a pak šly dolů i ty počůrané tepláčky a spoďáry. Nahatého kloučka jsem vylechtaly na holém zadečku (i v zadečku) a pak jsem mu lechtaly pindíka. Stáhly jsme mu kůžičku a lechtaly jsme ho na žaludu. Pak mu pindík ztvrdnul a stál mu. Tak jsme mu ho pomalu vyhonily, až se udělal. Vyteklo mu trochu takové řídké vody, semeno ještě nemá…

Reklama

Přidat komentář