Reklama

Jak trestáte své děti

Zvedavjesi (St, 6. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj co provedl ? Taky se mi doma občas počurají při vyprasku

Katka (Ne, 10. 7. 2022 - 14:07)

Mám tam za sebou dva příspěvky. V to prvním je, co provedl.

Jana (So, 2. 7. 2022 - 17:07)

Ahoj Katko
A proč vlastně dostal a za co?? já dala synovi výprask jen dvakrát za poslední dva roky. Zkus mu někdy dát na holou jarmilkama. Znáš jarmilky? Těma je to hodně účinné.

Katka (So, 2. 7. 2022 - 10:07)

Náš synek Matěj leží právě na sedačce na břiše, s vystrčeným, holým zadkem. Taky má vyhrnuté tričko, aby ten zadek nezakrývalo. Tepláky a slipy má stažené až ke kolenům a je bos. Za chvíli bude bit. Je mu už dvanáct, ale neposlouchá, neučí se, měl špatné známky. Fyzicky na svůj věk nevypadá, malý, drobný klučík. Vypadá sotva na deset. A navíc je modrooký blonďáček, vypadá jako andílek. Jenže je to spíš ďáblík...Z chvíli přes tu holou pořádně dostane...

Lukáš (Ne, 26. 6. 2022 - 17:06)

Já vyrůstal jen se svou matkou a když jsem zlobil, tak mi vyhrožovala, že mi najde náhradního tatínka. Tehdy mi říkala, že dospívající kluk by měl mít nad sebou pevnou chlapskou ruku s řemenem. Tak jsem jí na to řekl, že bít řemenem mě může sama, na to přece nepotřebuje žádného chlapa. Měli jsme spolu dohodu, že když něco špatného provedu, tak se u ní o ten výprask sám přihlásím a tak to fungovalo. Když jsem například ve škole dostal poznámku, tak jsem položil na stůl v obýváku žákovskou knížku a vedle ní kožený pásek. Když přišla domů z práce, tak většinou jsem byl už dávno připravený v trenýrkách, pustil jsem nahlas hudbu a už to svištělo! Máma mě zase na druhé straně nebila nijak silně, což je výhoda výprasků od mámy. Nemám pocit, že by mi to nějak ublížilo a že bych měl mít z toho nějaké trauma.

Janina (Čt, 23. 6. 2022 - 19:06)

Naši dva kluci – Míša devět let a David jedenáct let občas přes ten jejich zadek dostanou. Tak za střední prohřešky jsou biti na spoďáry, za větší prohřešek dostanou přes holou. Při trestání na spoďáry se položí v pokoji na sedačku a stáhnou si kalhoty pod zadek a vyhrnou si tričko. Dostávají od deseti do pětadvaceti ran. Za větší prohřešek jsou pak biti na holou. Před bitím na holou musí kalhoty úplně dolů a spoďáry taky. Pak se položí, vyhrnou si tričko a dostanou. Na tu jejich holou dostávají dvacet až třicet ran. Před každým bitím se kluci musí taky pěkně úplně zout. Pantofle i ponožky musí dolů, dostávají vždycky úplně bosí. Někdy po bití ještě klečí. Po nářezu na spoďáry už s nataženými kalhotami a po bití na holou klečí od pasu dolů nahatí. Při klečení zůstávají bosí. Někdy za trest jenom klečí, taky se před tím ale musí zout. A někdy si musí kleknout na holá kolena, takže si vyhrnují nohavice, příliš úzké kalhoty musí dolů. A máme ještě malý doplňkový trest, který užíváme hlavně, když kluci mají na návštěvě kamarády a zlobí. Kluci se musí před kamarády úplně vyzout a zůstat bosí. Oni se při tom stydí, bosky chodí hrozně neradi, ponožky nosí i v největším teple, sice, slaboučké, kotníčkové, ale berou si je. Proto se musí před klečením a nebo i bitím zouvat, je jim to hodně nepříjemné…. Jinak, když jsou tedy někdy biti, tak střídáme vařečku a řemen. Jednou tedy o ty jejich zadky pleská vařečka, podruhé řemen. A někdy dostanou polovinu ran vařečkou a druhou polovinu trestu jsou biti řemenem. A tyto trestné nástroje si na sebe musí ještě před bitím donést, ale až se zují a jsou už bosí, pak pro řemen, nebo vařečku (případně oboje) mažou bosky…

Petra (Čt, 23. 6. 2022 - 11:06)

Nijak. Přes týden jsem pracovně mimo domova, tak to nechávám na mou mámu, která s námi bydlí. Ale co vím tak dcera od ní dostává čas od času na holý zadek. Celkem to schvaluji, mě máma taky vychovávala v jejím věku podobně.

Milan (Út, 21. 6. 2022 - 11:06)

Děti občas potřebuji zmalovat prdel. Učí to pokoře. Dřív nás bolí o ve škole s nikdo si nedovolil doma říct že dostal ve škole. Protože doma by dostal znova. Dnes si děti dovolí neskutečné věci. Protože vědí že jim nikdo nic neudělá
A co ď

Petr (Čt, 23. 6. 2022 - 06:06)

Jak máte staré děti? Dostávají nahatí?

Raduna (Čt, 23. 6. 2022 - 09:06)

Syn měl 12 a při výprasku mu nechávám tričko. Ohnu jej přes široké opěradlo křesla, hlavou dolů a už to jede. Pěkně mu ten jeho napnutý zadek zmaluju.

Jana P. (So, 25. 6. 2022 - 16:06)

Já podobně řežu kluka, je mu jedenáct. Při bití je taky od pasu dolů bez a musí být i bosý. Trestám ho v kuchyni, stojí při bití bosýma nohama na dlaždičkách předkloněný u stolu a opírá se rukama o stůl, o lokty, ruce má položené na stole. Ten jeho vystrčený, holý zadek mu vždycky pořádně zmydlím....Občas se bolestí při tom počůrá, po bití to musí uklidit.

Lenka (Ne, 26. 6. 2022 - 10:06)

Já tedy dávám našim holkám (13 a 16 let) vybrat "zaracha nebo nasekat zadek?". Kupodivu si většinou vyberou výprask. Dostávají klasiku tedy vařecha. Nejdřív je posílám vyčůrat(protože počůrání už jsme také měly) pak už rovnou z WC bez kalhotek a ohnout v kuchyni přes stůl následuje 25 na holý zadek. Pak na chvilku kleknout s rudou prdelkou na hanbu do kouta aby se sklidnily zastyděly a zamyslely nad svým chováním. Nebývá to moc často ale párkrát do roka jsou i v tomto věku takto potrestány.

Petr (St, 6. 7. 2022 - 15:07)

Holky jsou podobne stare, jen misto varecky je rakoska a ran je vic nez 25

Jana (Čt, 7. 7. 2022 - 05:07)

U nás když už toho je moc tak museji přez koleno a dostanou řemenem na holou. A to je vůbec nešetřím. Za trest pak musi sedět s rozbitým zadkem na staré dřevěné židly

Petr (Ne, 10. 7. 2022 - 21:07)

Tak se u nas trestalo poradne rakoskou

Jana (St, 13. 7. 2022 - 05:07)

Už se netrestá ?

Petr (So, 16. 7. 2022 - 07:07)

Tresta se docela casto

Katka (So, 16. 4. 2022 - 23:04)

Zásasdně na holou

Petr (Út, 26. 4. 2022 - 19:04)

Jak máte staré děti? A jak trestání probíhá?

Soňa (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Já děti netrestán, jen jim domlouvám.

Reklama

Přidat komentář