Reklama

Dioptrické bryle

Návštěvník (Pá, 7. 4. 2023 - 22:04)

To je najednou úplně jiný svět, že? Katka

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 12:04)

To jo, rozdíl je podstatný. Měla bych je nosit stále, tak se snažím zvyknout si. Helena

Návštěvník (Pá, 10. 2. 2023 - 09:02)

Problémy se zrakem mám celý život a poslední roky bojuji se zeleným zákalem.Na blízko ještě zvládám,ale venku v prostoru už se nedokáži orientovat ani s brýlemi.A po loňském pádu na schodech chodím už s holí.Věra

Jarka (Pá, 3. 2. 2023 - 19:02)

Dioptrické brýle jsou pomůckou celé naší rodiny. Bohužel děti 15 a 17 roků už je mají silnější, než manžel i já. Problém s nimi žádný nemáme a dcera jich už má víc já.

Simona (Pá, 3. 2. 2023 - 14:02)

Celý żivot jsem viděla dobře. V 44 letech jsem začala mít problémy, bolesti hlavy, rozmazané vidění a dostala jsem první brýle +0,75 dioprií na celodenní nošení. Dneska ve 55 letech jsem se postupně dopracovala na +6,5dioprií a cylindry 1,75. Takže bez brýlí nemůžu vůbec fungovat. Navíc asi před půl rokem jsem prostě s brýlemi měla problém přečíst knížku nebo časopis. Po kontrole na očním jsem dostala předpis na brýle na čtení, kde mám neskutečných +8,5 dioptrí a vidím s nimi moc dobře. Tak to k mým dioptrickým brýlím.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 20:02)

Jo -10 už docela dost zmenšují oči.
I postranách ten výřez je asi větší.. ale některým ženám se to líbí..neházej flintu do žita.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 12:02)

-10,25 ale jestli mi sluší, to je otazný..

Návštěvník (St, 1. 2. 2023 - 10:02)

Moc pozitivních komentářů na moje brýle jsem od žen neměl. Třeba kolegyně říkala, že se jí moc líbí, jak moje skla lámou světlo, když otočím hlavou, jaký to dělá kroužky po stranách a že se jí líbí ty malý očka za těmi skly a ten "výřez" obličeje z boku za skly. Jediná žena, která takto reagovala. Zbytek chválil obroučky, často s komentářem, že ty skla jsou moc silná a opticky mi to deformuje oči...
Zato těch negativních komentářů bylo, že bych je nespočítal :(

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 11:02)

A přes jak silné brýle se na svět koukáš. Ale myslím , že určitě ti sluší..

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 11:02)

A přes jak silné brýle se na svět koukáš. Ale myslím , že určitě ti sluší..

Sandra (Pá, 27. 1. 2023 - 21:01)

Sama jsem brejlatá a chlapa bez brejlí bych ani nechtěla. I proto , aby mi neříkal brejloune. Chlapi s brýlemi jsou pro mě je sexy a velmi přitažlivý. Ty 10 ještě ujdou.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Mnoha chlapům (včetně mě) se líbí ženy s brýlemi. Ale funguje to i naopak? Kolika ženám se líbí brýlatí chlapi? A jak vy ženy vnímáte silná skla, vadí (esteticky), nebo ne? By mě fakt zajímalo, jak ženy vnímají moje brýle (-10.25)

Jan (Pá, 13. 1. 2023 - 08:01)

Brýle nosím od svých 4 let, když doktorka zjistila,že začínám šilhat. Dneska mám +7 dioprií s cylyndrem 2,5. Mám je na čtení i na dálku, ráno nasadím večer sundám, bez to nějak nejde.

Marie (Čt, 12. 1. 2023 - 15:01)

Já aktuálně +4,5 na dálku a +6,75 na čtení

Mirka (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Brýle nosím od páté třídy a staly se mojí každodenní ozdobou. Asi to znáte bez nich vidíte co je max. dva metry před vámi, pak už bohužel nic.

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 10:01)

Ne, myslím Karla s různými dívčími jmény

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 14:01)

A jak to můžeš vědět? Proč si to myslíš? Že je to nějakej Karel. A jak můžeš vědět že se jmenuje zrovna Karel.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 10:01)

Já jsem s brýlemi začala až v dospělosti.Na začátku bylo,že jsem si u kávičky ze zvědavosti nasadila kamarádčiny brýle,které si na chvíli odložila.Měla jsem v té době takové období změn a tak jsem druhý den zašla do optiky a bylo to.Mám jen slabé,ale nosím je stále,líbí se mi to.Ilona

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

Ilono a jak reagovalo tvoje okolí, že jsi je jednoho dne objevila v brýlích?

Návštěvník (Pá, 6. 1. 2023 - 11:01)

Asi nejčastější bylo jééé,ty máš brejle.K tomu pochvala,že jsou hezké,že mi sluší,někdo se vyptával co a jak.Ale také,že je to hrozné,že je už musím mít a proč prý raději nemám čočky.Vysvětlovat,že jsem je chtěla a že z nich mám radost bylo zbytečné.Ilona

Reklama

Přidat komentář