Reklama

spodní prádlo u chlapců

A (Čt, 21. 7. 2022 - 17:07)

Hlavne ciste.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 07:07)

musím říct že dívčí kalhotky jsou mi velmi pohodlné a docela i zabraňují erekcím

Naďa (St, 20. 7. 2022 - 14:07)

Když je chce,tak koupit.

V.N. (St, 20. 7. 2022 - 13:07)

I když se mi mnohé příspěvky zdají dost mimo a neseriozní, přesto se pokusím zeptat na názor rodičů. Co si myslíte o boxerkách s takovou hodně krátkou nohavičkou, že z nich částečně kouká holá prdelka. Syn je chce, protože je má spolužák a kamarád, ale ve čtrnácti letech se mi to zdá moc sexy. Jinak syn už má vybráno, zřejmě na kámošovo doporučení. Tak se ptám: koupit nebo nekoupit?

Petra (St, 20. 7. 2022 - 16:07)

Jedná se určitě o CHEEKY. Samozřejmě koupit. Ale řekl vám kluk, kde je ten kámoš sehnal? Kde je budete kupovat?

V.N. (St, 20. 7. 2022 - 19:07)

Jedná se o hipster OBOY U88, takové minimalistické boxerky. Ono se dnes mnohé vyjasnilo. Filip,ten kamarád,si bez dovolení rodičů objednal na netu hned dvacet kusů,protože si myslel,že jsou za 20 korun,ale ono je to v eurech. Tak dostal doma čočku,desatery musí odnosit a desatery musí prodat a vrátit peníze rodičům. Tak jsem rozhodla, že za 2500 koupím Šimonovi teda patery,aby kamarádovi pomohl a když je tak chce. Ostatní ať si Filip prodá někomu jinému. No,prostě puberťáci pitomí.

Hanka (Čt, 21. 7. 2022 - 10:07)

No jasně, puberťáci. Na vašem místě bych uvažovala o sexuální orientaci těch chlapců.V jejich věku je zájem o sexy prádlo celkem zarážející.

JA (Po, 25. 7. 2022 - 08:07)

Tak chalani su v puberte takze horminy s nimi lomcuju ale suhlasim, ze ich zaujem o pradlo sa moze zdat trosku uchylny alebo hraniciaci s experimentovanym co sa tyka orientacie. Nevsimli ste si na synovi ci kamaratovi homosexualne sklony?

Návštěvník (Po, 25. 7. 2022 - 09:07)

Nemálo kluků v tom věku 13 až 15 je tak trochu teplých. S tím souvisí i zájem o spodní prádlo kamarádů. Jsou nadržení a bývají rádi, když mají na sobě to samé co spolužáci. Za dva, tři roky ale z toho vyrostou. Vidím to teď na synovi, který taky přesně ví co chce, neboť to nosí petr, roman, a bůhví kdo ještě. Když je u nás vidím, tak jsou to všechno takoví onani.

JA (Po, 25. 7. 2022 - 12:07)

A co nosi Vas syn podla kamaratov? Ma aj panske tanga alebo jocksy?

Návštěvník (Po, 25. 7. 2022 - 13:07)

Kluci v tomhle věku nosí hlavně boxerky a moderní variaci trenek.

Návštěvník (Po, 25. 7. 2022 - 13:07)

Do školy nosí boxerky nebo takové trenkové kalhotky a jinak si natáhne slipy. Střídá to. Tanga dostal na vánoce od starší nevlastní sestry, ale ještě je na sobě venku neměl. Balíček se třemi kusy je však otevřen a zjistila jsem hned ještě o vánocích, že si je na noc natáhne. I teď si je bere a sám je přepírá.

JA (Po, 25. 7. 2022 - 18:07)

Áno, na noc. Asi ho zárez do zadočku vzrušuje a v nich práve si robí dobre. Klasika puberťákov

Návštěvník (Út, 26. 7. 2022 - 04:07)

Asi to tak bude. Jednou jsem syna přistihla jak se prohlíží v tangách před zrcadlem. Viděla jsem ho jen pár vteřin a tu šňůrku vzadu si ještě natahoval nahoru aby víc zařezávala. Takovej puberťák a už zná jak to udělat, aby při onanii prožil co největší rozkoš.

Zuzka (Út, 26. 7. 2022 - 10:07)

U nás to bylo u kluka v pubertě úplně naopak. Nedokázal se smířit s tím, že vyspěl a tanga si nechtěl natáhnout do zadku. Muselo to být vždy po zlém. Přitom když byl menší, taky jsem mu vytahovala slipy hodně do zadečku, ale to mu nevadilo.

Návštěvník (Út, 26. 7. 2022 - 11:07)

U každého kluka je to v pubertě jinak. Ten můj se hrozně stydí, v tangách by se mě neukázal, tak tak ve slipech. Ale jak to sleduju, pěkně už si sám se sebou dokáže pohrát. Vždycky ho z té postele musím hnát, jinak by tam ležel do poledne a jen se vydražďoval.

Táňa (Út, 26. 7. 2022 - 13:07)

Já jsem spokojená s boxerkama s delší nohavičkou a hodně natěsno. Mám kluky 15 a 10 let, nosí je oba. A jsou spokojený. Velkýmu mu to může klidně topořit, jak chce, stále to má pevně spoutané. A malej má na noc ještě plenku a ta mu v boxerkách drží za všech okolností stále pevně na svém místě. Nijak se jim to do zadečku nezařezává, mají to tam pěkně napnuté. O tangách nebo jiných podobných chlapeckých kalhotkách ani neuvažuji.

Zuzka (Út, 26. 7. 2022 - 16:07)

Čím menší, tím lepší. Dá se to dát pod všechno a nikde to nevylézá. Je to nehezké, když klukovi koukají z trenek nohavičky boxerek!

Návštěvník (Út, 26. 7. 2022 - 14:07)

Ty těsný boxerky či trenky jsou vynikající. Může se to klukovi napnout úplně nejvíc a pořád ho má na jednom místě, jak píšeš, pěkně spoutaného. Taky takový synovi kupuju. A ten tvůj mladší, nebrání se když mu dáváš na noc plenku? Přece jen je mu už 10.

Táňa (Út, 26. 7. 2022 - 15:07)

Ano, kluci mají nádobíčko dobře sevřené a nemusí se trápit zářezem látky v zadku. A také se k němu dostanou jen přes pasovou gumu, jinak není šance, pokud je mají správně těsně na stehnech. No, toho mladšího je mi líto hlavně v těch vedrech, ale nedá se nic dělat, má nehody často. Zatím dávám babylove do 30 kg z DM drogerie, ještě se do nich vejde. Tak samozřejmě radost nemá, když mu pleny dávám, pokud je utahaný, tak se odevzdá, ale dost často je to bitva, když se zasekne a nechce roztáhnout nohy. Někdy musí pomoci Lukin a nebo manžel.

Reklama

Přidat komentář