Reklama

na holou nebo ne ?

:( (Po, 13. 2. 2012 - 23:02)

Bohužel úchyláků je hodně jak je vidět.

Lucko, (Po, 13. 2. 2012 - 23:02)

Asi jsou už jsem dost stará...tvoje matka je psychicky nemocný člověk se sadistickými sklony.

Lucka (Po, 13. 2. 2012 - 21:02)

dobrý den,
máme kluka(8)...Asi jsou už jsem dost stará a občas stejně dostanu nářez od mamky. Jemi trapně když musí kalhotky dolů a dostanu vejprask vařečkou pak se fakt snažím aby neměla důvod mi zase nasekat holou prcku.

Luboš (St, 8. 2. 2012 - 13:02)

Je mi 10. Nikdy sem nebyl...Taky bych chtěl mít starší sestru a vidět,jak dostává na holou.

Martin (St, 8. 2. 2012 - 13:02)

Je mi 10. Nikdy sem nebyl bit. Jen občas pár rukou na zadek,když jsem byl menší. Ale má 13ti letá cesta je bitá docela často. Páskem,plácačkou na mouchy,nebo proutkem. Chodí za školu,doma bere peníze,kouří a je drzá. Velice rád to pozoruji. Nejlepší bylo,když si bezdovolení pučila můj mobil a vybila mi 300 kredit,protože ona už neměla. To sem jí moh sám zlískat proutkem dle libosti. Rodiče jí jen drželi.

Franta (So, 4. 2. 2012 - 22:02)

Já byl taky bit na holou od batolete i nělikrát deně a nijak mě to nepoznamenalo. A tuto výchovnou metodu niní praktikuji i na přítelkyni. Když třeba přídu z práce a nemám uklizeno tak jí dám na holou a dohodiny se vše blejská.

Gábina 20 let (So, 4. 2. 2012 - 21:02)

Já byla bita na holou i několikrát deně jiš od batolete až do doby,než jsem v 17 otěhotněla a odstěhovala se k mému příteli,co se živí výrobou a prodejem pervitinu. Živí mě a vaří ho zcela zdarma i pro mě. A díky jeho podnikatelským schopnostem si můžem koupit co nás napadne a smažit od rána do večera. Vydíte,že mě to nijak nepoznamenalo. Na svého sina tuto výchovnou metodu praktikuji od narození a taky ho to nijak nepoznamenalo. Když nechtěl sedět na nočníku,tak dostal na holou stejně jako já a od 2 let se nepočůral ani nepokakal. A již teť ve 3 letech narozdíl od vás zná celej postup výroby peří.

Dan (So, 4. 2. 2012 - 14:02)

Ono je asi tez dulezite se aspon pokusit odhadnout, do jakych budoucich spolecenskych pomeru sve deti vychovavame a jakou roli maji realnou sanci v techto pomerech hrat.

Zijeme-li treba v okupovane zemi, ovladane cizimi utlacovateli a jejich domacimi nohsledy, a verime-li, ze je pravdepodobne, ze to tak zustane i po dobu zivota nasich deti, je asi zpravidla vhodne je vychovavat ponizujicim zpusobem, a nedovolit jim, aby se rozvinuly v sebevedome osobnosti.

Naproti tomu, zijeme-li ve spolecnosti, kde maji sebevedomi, iniciativni lide sanci, a patrime-li sami k vladnouci tride dane spolecnosti, je potreba pri trestani potomstva krecovite zohlednovat jeho osobni dustojnost, a eventuelne si pro dosazeni maximalniho efektu platit i nejake soukrome rodinne otloukanky.

Hm (So, 4. 2. 2012 - 13:02)

Až jednou se mě povedlo,...Ten příběh má jen jednu vadu, a to tu, že pak se situace obrátila a na holou před celým oddělením jsi dostal ty.

Dana (So, 4. 2. 2012 - 08:02)

Souhlasim. Na holou je to...Souhlasím s Martinou je to účinější a navíc jsem toho názoru, že k výprasku patří i trocha toho studu. Vím to z vlastní zkušenosti a můžu vám říct, že to fungovalo. Já byla bita na holou zadnici co jsem bydlela u našich a ani by mně nenapadlo si stěžovat byl to prostě trest za porušení předem stanovených pravidel a dohod s rodiči. Při výchově mých dcer jsem metodu nasekání na holý zadek taky občas použila (a to i v pubertálním věku) a neuškodilo jim to, jak mi nedávno řekly. V životě jsou úspěšné a mám s nimy výborný vztah.

Martina (Pá, 13. 1. 2012 - 17:01)

dobrý den,
máme kluka(8)...Souhlasim. Na holou je to účinější.

Prosba (Čt, 1. 12. 2011 - 20:12)

Ahoj,
udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj.
A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude !

MocMocDěkujeme

P (Po, 21. 11. 2011 - 14:11)

Až jednou se mě povedlo, že jsem chtěl jedné mladé dámě dát vážně na holou a potom se ukázalo, že to byla moje nadřízená p. Ing. která přišla na kontrolu. Na čele to napsaný neměla a její chyba měla se představit! Měla předpokládat, že pokud mě nezná, tak ji možná nemusím znát taky! A málem dostala na holou!!

Radek (Ne, 20. 11. 2011 - 15:11)

Ja dostavam na holou odmalicka a to uz je mne 17, nejdriv rukou a pak kdyz jsem byl starsi paskem. Kdyz mne bylo asi tak 12, tak jsem se zacal stydet a ted mne vadi vic to ze dostavam na nahej zadek nez ta bolest (a ta je poradna). Rodicovsky vyprasky jsou ok, ale nemelo by to byt na holou, to je ponizujici.

Návštěvník (Ne, 7. 4. 2019 - 09:04)

Mamka musí přece vidět kdys tě přece řeže jak je zadecek červenej ne a taky to víc stipe kdys té řeže třeba vareckou na holou.

Petr (Ne, 20. 11. 2011 - 14:11)

dobrý den,
máme kluka(8)...Ahoj Marku, není na tom nic zvláštního...Mám určité zkušenosti a jsem schopen na celou věc nazírat ze dvou úhlů. Nechci to, ale rozebírat tady. Pokud to chceš probrat napiš mi na [email protected].

P (St, 28. 9. 2011 - 09:09)

Je zajímavé kolik ženských to má rádo na holou? Já jsem jich za svůj život dost kolegyň ve službě naplácal na holou a nikdy proti tomu žádné protesty nebyly. A co jsem jich ještě orazítkoval? to by byl dlouhej seznam.Ani to není možné spočítat.A jak jim to dělalo dobře!

Rus (Út, 27. 9. 2011 - 14:09)

Škoda každé rány která...to ovšem Makarenko neříkal

Venuše Chtivá (Út, 27. 9. 2011 - 10:09)

trapas,
já myslela, že to je diskuse o plácání na holou při šoustáníčku. Tak to já ná holou ráda.
Jinak děti ne. Nevylévejme si své vzteky na dětech a ještě k tomu na vlastních. Raději více plácejme své ženy na holou. Juch.!

Přesně (Út, 27. 9. 2011 - 10:09)

Škoda každé rány která padne vedle!! Jak to říkal Makarenko: řezat, řezat a řezat!!!

Reklama

Přidat komentář