Reklama

na holou nebo ne ?

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 21:07)

Tak to většinou není hrozné. A co menšinou?

Zuzka (Po, 11. 7. 2022 - 13:07)

No když provedu něco horšího tak dostanu vařečkou na kalhoty (to je ale málo kdy)

Gabča (Út, 12. 7. 2022 - 13:07)

No, to teda máš ok...já vařechou rovnou na holou a bolí to děsně!!!

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 18:07)

Tak to máš zatím celkem dobrý.

Zuzka (So, 9. 7. 2022 - 17:07)

No za drzé chování někdy za lhaní atd... a většinou jenom rukou přes kalhoty.

Jana (Po, 4. 7. 2022 - 19:07)

Aha promiň to jsem přehlédla. Já dala synovi na holou jarmilkama, znáš jarmilky? S nimi je to taky účinné, štípe to pořádně.

Vašek (St, 6. 7. 2022 - 19:07)

Dobrý večer mohl bych vás požádat o výprask samozřejmě na holou. Kdyžtak moje telefoní číslo 732433777

Jolana (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

Péťa byl dneska na mě drzý. Tak si zase musel sundat spoďáry, přehnout se přes křeslo a vytrčit pořádně tu jeho holou. A zase dostal výprask vařečkou. Znovu řval na celý dům.

Jana (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Ahoj Jolano
A čím jsi mu dala na holou?

Jolana (Po, 4. 7. 2022 - 19:07)

Vždyť to tam je napsané, že dostal vařečkou.

Petr (So, 2. 7. 2022 - 08:07)

Jonáše jsem ráno v pět vytáhl z postele. Stáhl jsem z něj pyžamo a na posteli jsem ho nahatýho seřezal pořádně řemenem. Dostal hlavně přes zadek, ale i pře záda a přes stehna. Pochcal se do postele.

Jolana (Pá, 1. 7. 2022 - 20:07)

S naším desetiletým synkem Péťou jsme včera udělali krátký proces....Jasně jsme mu řekli, že když si neopraví známky a přinese špatné vysvědčení, tak bude bit. Neopravil...tak Péťa musel včera ,,vystrčit a nastavit,, A pak byl bit přes ty jeho holé půlky, dostal vařečkou. Vařečka pořádně pleskala o ten jho holý zadek, Péťa řval, museli to celé slyšet všichni sousedi....

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

u pětek a čtyřek bych to pochopil ale za trojku? Každej nemůže mít doma Einsteina nechtěl bych být tvým synem

Sylva (Po, 4. 7. 2022 - 11:07)

mám dceru!! ano pane chytrý, proto píšu, že matika a trojka mi nevadí, ale zeměpis, kde byla líná se naučit mi vadí. Tohle není moc o IQ

Sylva (Po, 4. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj Jolano, stejný proces byl u nás za vysvědčení. Taky si frajerka měla opravit poslední písemkou 3ku z Matiky a ze Zeměpisu, no matiku bych i vzala, ale že se nenaučila pár vět do zeměpisu mě vážně už naštvalo. Vařecha na její holé prdeli tancovala jak nikdy

warp (Po, 4. 7. 2022 - 15:07)

I matika se dá naučit a pochopit. Ale trojka ze zeměpisu je vážně hanba, když se jinak učí dobře. Kolik je dceři let a jak často dostává?

Sylva (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

Dceři je 12 let. Nedostává moc často, to zase nee..ale ví, kde jsou hranice a že rákoska je v šuplíku.

Roman (Čt, 7. 7. 2022 - 17:07)

Dcera ta ještě snad nedostala jen několiktát od manželky, ale syn je děsně vzpurný, tak ten někdy dostane a na holou. Jedině ho vezmu, ohnu si ho přes koleno, stáhnu kalhoty, rukou mu chvilku třu zadek a pak dostane rukou pět přes ty půlky. Většinou se vzteká a brečí jak ho chytnu, ale když je dostane, tak se zeptám, zda se bude ještě vztekat, že ne, ale vydrží to tak týden.

Anna (Pá, 1. 7. 2022 - 14:07)

Tak jednou za rok se stane, že děcka něco provedou, že to nespraví jen domluva, tak dostanou na holou jen rukou. Pro ně je ta největší potupa, že je ohnu přes koleno, stáhnu ty kaťata a párkrát je plesknu přes ten zadek.

Petr (Pá, 1. 7. 2022 - 13:07)

Koukám, že tu Jonáš začal být populární, takže oznamuji, že ho zítra zase seřežu. Za vízo, za jeho drzé chování, dále nedodržuje zákaz počítače a mobilu....

Reklama

Přidat komentář