Reklama

Lechtání

Barca782 (Čt, 24. 9. 2015 - 15:09)

no ja bych chtěla lechtat nejakeho kluka,ale nejlíp hodne hubeného:D ty jsou nejvic lechtivy a taky se moc neubrani když nemaji silu:D

martin (So, 19. 9. 2015 - 16:09)

Ahoj,lidi napiste mi vek me...Ahoj nechces mě lechtat

Majk (So, 12. 9. 2015 - 22:09)

se to líbí a všude,ale ne...jestli by jsi chtela tak te muzu hezky lehce simrat :)) kolik ti je leT? :) me 15 :)

Majk (So, 12. 9. 2015 - 22:09)

Ahoj,lidi napiste mi vek me je 15 a muzu nekoho zlechtat ! :)) jsem z prahy :) tady je muj email [email protected]

skautik (Čt, 3. 9. 2015 - 13:09)

4au jestli chceš tak tě...Napiš na [email protected] domluvíme.

martin (Út, 1. 9. 2015 - 17:09)

me by se libilo nechat se takhle lechtat

Petr (So, 29. 8. 2015 - 14:08)

Mě se něco podobného, jako Pepíkovi taky v dětství stalo. Asi tak ve druhé třídě. Ve škole jsem žaloval a pak jsem to odnesl. Cestou domů mě čtyři kluci a jedna holka obklopili, chytli mě za ruce a musel jsem jít s nimi. Dovedli mě do jednoho domu a zatáhli mě do sklepa. Když už jsme byli dost hluboko, tak mě položili na zem. Boty musely dolů, sundali mi ponožky. Taky mi stáhli bundu, kalhoty a tričko. Zůstal jsem jen ve spoďárech. A pak mě lechtali, na hebké, holé kůži. Od hlavy až na holé paty... A nepřestali., dokud jsem pořádně nepočůral spoďáry…

Jožka (Čt, 27. 8. 2015 - 15:08)

Čau, je tady někdo z Prahy...4au jestli chceš tak tě zlechtám, chceš abych si na tebe klekl a lechtal nebo přivázat ruce od sebe aby ses nemohl bránit :-)

martin (Čt, 27. 8. 2015 - 10:08)

To, co se mi stalo, se...To muselo být krutý lechtani když jsme byli mladší tak jsme pořad lechtali kamosovu segru skoro pokaždé se pocurala

Pepík (St, 26. 8. 2015 - 18:08)

To, co se mi stalo, se odehrálo asi před čtyřiceti lety. Bylo mi asi deset let a ve škole ve frontě na oběd jsem se pohádal s asi o dva roky starším klukem. Trochu jsme se strkali, ale učitelka, co měla dozor, nás okřikla. Bohužel jsem toho kluka pak potkal před školou, ještě se dvěma dalšíma klukama! Hned křikl to je on a hnali se ke mně. Na nic jsem nečekal a začal jsem zdrhat přes trávníky. Rychle mě ale dohnali, chytili mě a položili mě na zem. Nikoliv však proto, aby mě zmlátili, jak jsem se bál, ale proto, aby mě ulechtali… Jeden mi klekl na rozpažené ruce druhý mi sedl na kolena a třetí mi začal rozvazovat tkaničky u polobotek…Zul mě a začal mi stahovat podkolenky…. A pak mě úplně bosýho začal lechtat na chodidlech. Takhle mě mučili alespoň dvacet minut. Málem jsem se počural. Řval jsem smíchem a tekly my slzy. Celý rudý a zpocený jsem prosil, ať přestanou. Ale nic platné. Dokud sami neuznali, že mě už dost potrestali, tak nepřestali. Pak mě pustili, řekli, ať si příště dávám pozor, že by to mohlo skončit pro mě hůř a odcházeli pryč. Rychle jsem se obul, popadl jsem tašku a mazal domů, fakt mi dali zabrat.

Anonym (Čt, 4. 1. 2024 - 02:01)

Já bych te lechtal ešče pod paží 

martin (Út, 25. 8. 2015 - 09:08)

S partnerkou se hodně lechtame nejlepší je když ji svazu a lechtam nahou po celém těle až se pocura

lechtac@seznam. (So, 18. 7. 2015 - 12:07)

Máš ráda, když tě kluk pěkně lechtá úplně všude po celém těle? Nebo ráda lechtáš kluka, který se ti nebrání? Nebo si chceš jenom pořádně o tom popovídat, tak mi napiš 8-)

Peťan (Pá, 3. 7. 2015 - 17:07)

https://www.youtube.com/watch?v=yMJCEgvcD5EPěkné zlechtání kluka. Tričko šlo dolu, taky ho vyzuli do bosa a málem ulechtali...

skautik (Ne, 14. 6. 2015 - 15:06)

Čau, je tady někdo z Prahy a je mu ...do 16,17 let a má rád lechtání? Rád bych byl od svých kámošů zlechtaný, jsem lechtivej hodně, ale nemám moc kým...pište na email [email protected]

skautik (Čt, 11. 6. 2015 - 15:06)

Ahoj kolik ti je klidne bych...20, ale vypadám na 15.Když tak piš na [email protected]

skautik (Čt, 11. 6. 2015 - 15:06)

Zlechtaný...no, prima.A až...To záleží dost na tobě :D Když tak piš na mail [email protected] domluvíme se klidně :D

Luki (Pá, 5. 6. 2015 - 01:06)

já bych se nechala často...ahoj taky desne rad lechtam tak jesi chces muzem se take domluvit:))[email protected]

hubene vyzlatko (So, 23. 5. 2015 - 11:05)

a laka te to i s takovym...pro kikinu

hubene vyzlatko (So, 23. 5. 2015 - 11:05)

Ahoj, mě to také láká...:)a laka te to i s takovym paratkem jako sem ja???168/43

Reklama

Přidat komentář