Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

. (Čt, 30. 6. 2022 - 06:06)

Si chudák Bouše jsem dospěla a nosím plenky stále jak přes den a noc takzvaně non-stop 24/7.A nebo neumíš číst že je tam psáno o dětech co nosí plenky na cestu dlouhou či krátkou a nebo li Můžou větší děti při cestování nosit plenky??? Jestli ten Bouše není zvrhlik chyby asi dělá každý hlavně ne že pán Bouše je nedělá je asi vystudovany s maturitou on je pán nikdo tak si dejte pozor nanej buzeranta tady píše že je každý uchylak či uchylacka hlavní je to že on není nikdo je prostě jiný člověk. Nechodí do práce a je tady uráží i jiné lidi na různých fórech tady na doktorce.

X (St, 29. 6. 2022 - 19:06)

Tak vy dva to nečtěte nemusíte ani nikoho urážet...

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 15:06)

Existuje něco jako hosting obrázků - kam se nahraje obrázek a sem se vloží odkaz, který na obrázek odkáže. Kdyby ty uchylačky (nebo jedna uchylačka) měla nahrát obrázek 12-letého syna v plenách, a aby v ruce třeba držel lísteček a na něm napsané nějaké číslo (abychom si nemysleli, že to dotyčná stáhla někde z internetu), tak to bychom se nedočkali. Je to pořád stejný člověk. Máte tedy pravdu Bouše.

Jarka (St, 29. 6. 2022 - 08:06)

Syn 12 let už dnes prinesl vysvědčení ale dobré známky má tak jsem mu řekla že pojedeme už dnes večer do Egypta tak jsem se optala jestli bude chtít plenky na cestu dlouhou a on že radši jo kdyby byla nějaká nehoda tak už se balíme na cestu a synovi balím zvlášť batoh kde budou plenky a ostatní dětské oblečení hlavní to na přebalování v letadle si plenky nasadí sám když bude pocurany ale jak se pokadi tak ho musím jít prebalit já osobně jinak si čistou plinku nedá sám a říkal mi že v hotelu chce také dávat plenky jednorázové pro větší jistotu tak proč ne když plenky chce ale sehnala jsem mu větší pleny do vody tak se má navíc těšit bude nakonec celou dobu v plenkách a punčocháčich dostane občas většinu času bude nosit overal či bodyčko to klidně dám s plenkami a kraťasy podle toho jak bude chtít on... Teď mi řekl že by chtěl už plenky jednorázové tak mu jí vrazim mezi nohy. Když je doma a chce je dostane to s bodyckem aby si na něj zvykl.

Mirek (St, 29. 6. 2022 - 02:06)

Já jedu první týden s rodiči nejdříve na Slovensku tam budeme chvíli ale potom se pojede do práce Chorvatska a už se mi mamka s tátou ptali jestli budu chtít zase plenky jako minulý rok a já jsem prohlásil že ano klidně že se v 10 letech za pleny jednorázové či látkové nestydím že mi spíš vyhovují no a mamka říkala to jsem si myslela mirku že to řekneš nijak nemohu spát jelikož jsem pocurany v plenkách látkových a mám na sobě overal takže mámu nechci budit aby mne šla prebalit do čistých plenek mne dali vysvědčení už včera jelikož pan ředitel školy řekl že nám prázdniny udělá o trochu dřív tak já jsem dneska večer zalehnul dřív a než jsem si oblékl overal tak se mi mamka zeptala jestli nechci už jsem plenky ale řekla že má pouze látkové tak mi jich dala 7 a nebo 8 byli dost silný dostal jsem je na šířku složené mám sice větší balík plenek mezi nohama ale mne to nijak nevadí ale co mám větší gumové kalhotky a pak overal a jednorázové pleny koupí taťka v Německu vždycky je vozí že jsou tam levnější než unas že tam je obchod s produkty plenky pro větší děti ale mají tam i overaly či bodyčka ale i dupačky a popřípadě kdyby mamka nesehnala punčocháče na mne tak je tam také může klidně koupit ale až pojedu s nimi tak se mám na něco těšit co budu mít v autě přiveze to v sobotu až se vrátí ale já si myslím jestli to nebude větší autosedačka pro větší děti jako jsem já že když mám plínky tak se mám chovat jako batole které musí nosit plenky a veškeré dětské oblečení ale musím stále používat autosedačku a možná budu mít jak to brindak s kojeneckou lahevi ale i dudlík když se mne mamka bude chtít udělat zase batole tak se bránit nebudu já jsem už za ty roky zvikli minulý rok jsem byl také batole i když se tolik nemohlo cestovat tak aspoň doma ale když jsme měli online výuku tak jsem byl celý den a noc jenom v plenkách a punčocháčich a občas přišel i kamarád ale už v punčocháčích a máma mu dala jenom 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a byl také spokojený že má pleny... Bydlel vedle v bytě.

simona (Út, 28. 6. 2022 - 08:06)

Ahoj já dcerce plenky na cestu vždy, nosí je i s abdukční vložkou, jestli chcete popovídat mužeme na [email protected]

G5 (Út, 28. 6. 2022 - 08:06)

Tak co milé rodiče svých dětí kam budete cestovat s dětmi a budou mít na cestu krátkou či dlouhou plenky.???

L (Út, 28. 6. 2022 - 08:06)

To jsem psal pro pana Bouše když prý píšu český tak mi napiše abych psal Slovenský.

L (Ne, 26. 6. 2022 - 20:06)

Zašto bi Čeh pisao Slovacima znaćete Bouše koji je ovo jezik.. Moja deca takođe nose tajice i pelene za lek ili krpo za kratko ili dugo putovanje i više nemaju nikakve nezgode uvek to rade u pelenama i to je i ima 10 i 12 godina.

J (Po, 27. 6. 2022 - 22:06)

Jsi v Čechách , tak piš laskavě česky.

Lenka (Pá, 24. 6. 2022 - 20:06)

Já synovi už 2 roky stále dávám pleny doma ještě látkové pleny s svrchnimi kalhotky a bavlněné bodyčko ale nikdy si vezme punčocháče a pak bodyčko jelikož má také málo vivinuty močový měchýř začala jsem dával pleny v 8 letech a teď mu je 10 let a od těch 8 let si na pleny zvykl hned a vždy mne děkoval že jsem mu plenky dávala a do speciální školy chodí od 3 třídy a ve škole s ním není žádný problém jen ho tam vždy musím odvézt jelikož ten autobus co děti tam vozí tak k nám na vesnici nejede teď už tam nechodí dali jim už prázdniny takže každé ráno ho prebaluji do čistých látkových plen a když jde ven tak mu dávám jednorázové pleny a teplakovou soupravu a on je spokojený co jsem zjistila že nejraději nosí plenky látkové tak mám syna v plenkách a onu mu to nevadí už je na pleny zvyklí ale občas ho i doma nechám úplně bez plenek aby vetral aby nebyl furt zabalený v plenkách a když je teplo tak normálně na zahradě běhá polonahaty má jen dlouhé tričko pod pás skoro až pod kolena a když se mu chce čůrat či kadit tak použije nočník dětský akorát že já po obědě vždy dávám spát ale to už je zabalený v plenkách a dupackach takto to mají nastavené ve škole proč tak u velkých děti nevím jen si lehne a já mu dávám 2 látkové pleny s jednorázovkou a kluk je spokojený že je má a večer pravidelně chodí spát v 19 hodin dnes jsem zvolila větší počet plen 4 látkové jinak dávám jako na odpolední spánek 2 látkové pleny s jednorázovkou ale vždy kolem 22 hodin kontroluji jestli nechce čisté latkovky většinou si řekne já jsem zjistila že to takhle je lepší dávat 2 až 3 látkové pleny s jednorázovkou pak nemusí mýt svrchní či pvc kalhotky zatím kupují oblečení do velikosti 122 až do 130 takže veškeré dětské oblečení mu stále je i jednorázové pleny nosí 3 až 4 takže bude asi celý postižené dítě na endokrinologii chodíme zatím je menší než dítě ve 2 třídě ale nejdřív jsem měla látkové pleny 70x70 ale. musela jsem koupit menší 60x70 a ty větší se používají na přebalování jako podklad pod něj a nebo když ho chci uvázat na draka se snapi sponou tak se kluk snad zlepší s růstem aby celý život nebyl prcek a stále na plenkách...

Jolana (Pá, 24. 6. 2022 - 05:06)

Tak syn má ještě nevivinuty močový měchýř tak bude muset být ještě na plenkách zhruba do 15 let jelikož má nijakou poruchu tak jsem řekla paní učitelce že od září už nenastoupí zpět do jejich školy ale do speciální školy takto mne to bylo doporučeno od dětské lékařky že teď to zatím tolik nevadí ale postupně se bude kluk zhoršovat a bude muset nosit plenky stále více a to non-stop no on stim se už smířil že bude muset nosit plenky ale zase každé ráno mi děkuje že jsem mu dala pleny vždy ráno je durch mokrý a posrany už si na pleny zvykl ona mi ho paní učitelka už nechala doma jelikož děti co byli z Ukrajiny tak nemůžou ještě dostat vysvědčení jelikož byli a nebo jsou ve škole necelých dva měsíce tak syn mi odpověděl že se těší až bude v jiné škole oni tam mají speciální třídu kde jsou pouze děti z Ukrajiny takže probíhá vyučování jak v rodné češtině ale i v ukrajinstine já umím dobře česky jelikož jsem dělala na ambasádě na Ukrajině a tady v České republice mám rodiče ale manžel zůstal na Ukrajině kvůli válce i když má české občanství tak děkuji všem Čechům že mi vzali syna do školy on byl chytrý chlapec ale co se stalo to se stalo pan z Ruska chce všechny UA pomlatit aby získal velmoc na vším co mi jsme si vybudovali..

Jolana (Čt, 23. 6. 2022 - 00:06)

Kluk 2 třída se k školou byli na výletě včera a když přišel domů tak byl pocurany prý to bylo od vody ale voda nesmrdi pokud není zkažena ale bylo to bohužel úplně něco jiného pak mi volala paní učitelka že se jim pocural v autobuse tak si všechny věci sundal a celého jsem ho musela umýt pak ještě v koupelně dostal jednorázové pleny s bodyckem chvíli protestoval že už to neudělá ale ještě za trest klecel v koutě až do večera a včera ráno když šel do školy tak měl jednorázové pleny a kraťasy jelikož paní učitelka říkala že mají přijít se svačinou v batohu ale syn tam měl i 4 plenky na přebalování já mu dám vědět chodit domu v mokrém stavu i paní učitelka řekla sama až mu dám plenky jednorázové klidně sebou že když se pocura že ho i klidně prebali tak tam měl 4 jednorázové pleny pampersky zatím č. 4 a vlhčené ubrousky a masticku pro opruzeninam a když přišel domů tak v batohu zbyli jenom dvě jednorázové pleny a paní učitelka řekla že ho dvakrát venku prebalila a já jsem ji řekla že zítra ráno s nim půjdu k lékařům proč se pocurava a ona souhlasím s vámi ok sice děti byli na ničem domluvené kam půjdou ale aby nosil pleny v 7 letech. On šel do školy už v 5 letech ale to byl ještě z manželem a semnou na Ukrajině.

Jitka (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Já klukovi a holce také na cesty krátké či dlouhé dávám pleny klukovi je 7 a holce 11 let a s plenkami nemají žádný problém je nosit hlavně když jedeme s autem tak jim říkám aby se šli ještě na wc doma ale já jsem dostala odpověď když máme pleny tak to uděláme do nich holka do nich jenom moči ale kluk obojí vždy nikde zastavit musí a kluka prebalit ono to bylo takto plenky na cestu nejdříve nosil syn a dcera se pak přihlásila také? Že pleny nosit chce ale pro syna mám jak kdy i levnější pleny mu jsou kupují je levné pleny nappy mají tam pytel 100 ks plen a ty mu jsou už dávám jenom jednorázové ale občas dostane i pampersky a dceři dávám jiné plenky seni Kids S ty levnější pleny až dojdou tak mu už budu také dávat seni Kids xs syn má tu výhodu že se vejde i do do pull ups plenky do vody takže má plenky i ve vodě když bylo o víkendu teplo tak v řece mu pleny vyhovali ale dcera byla bez nich vždy se u vody prevlikla sundala si jednorázové pleny a vzala si plavkove bodyčko a když se šlo domů tak jsem jim dala normálně jednorázové pleny a klukovi s kraťasy a dceři slabé jakoby leginy. Teď o prázdninách jedeme do Egypta a už se hlásí že chtějí mít pleny na cestu a v hotelu je také dostanou to mi řekla kamarádka když byla se synem v Egyptě a jemu bylo v té době 12 let tak ji na hotelu nabídli ať synovi na noc dává radši pleny tak je dostal každou noc ale ona mu je dávala i přes den pro větší jistotu a syn nejdříve protestoval že pleny nosit nebude že si je v noci sundá ale ona objevila krámek a koupila mu tam 3 bodyčka ze zipem vzadu a pak si pleny nemohl sundat až ráno mu je vždy sundala když byl mokrý a posrany a tak ho rovnou umyla a prebalila a teď mu pleny dává i doma i když je o rok starší a je úplně v pohodě dostává je jak na cesty ale na noc a kluk je spokojený že nemusí v noci vstávat a že vše udělá do plenek já když ho občas mám na hlídání tak se mi vždy opta jestli dostane plenky na noc a já mu řeknu jak chceš ty když se v noci pomocis tak vše budeš prát ale ručně na valse. Tak si pleny nechá dát bez jakéhokoliv odmlouvani.

Pulec (Po, 20. 6. 2022 - 20:06)

Zajímavé a krásné

Lucka (Po, 20. 6. 2022 - 16:06)

Ahoj..
Já třeba dávám synovi plenky na dlouhé cesty a do letadla skoro vždy. Nedávno mi bylo 8 a nikdy se nestěžoval . Dokonce mi párkrát poděkoval. Když byla nějaké nehoda tak ho to jakoby zachránilo. Nejhorší bylo v Egypte, když si tam dál nějakou sladkost u stánku. To měl plenky skoro 4 dny a ne a ne se zbavit toho prujmiku. Kdyby si o tel chtěl někdo promluvit..není problém [email protected]

M (Ne, 19. 6. 2022 - 21:06)

Já jsem to dnes nevydržel řekl jsem mamce aby mne dala jenom jednorázové pleny bez punčocháču a jen dlouhé tričko ale dnes jsem si namocil jednu nohu aspoň ale trochu to Odnesla i sádra je rozmocena a mamka volala do nemocnice jestli to nevadí a oni jí řekli aby mne přivezla až nebude takové vedro že my to zrengenuji a když tak čistě ovazou s obimadlem tak už jedeme do nemocnice a kamaráda jsme museli vzít sebou toho mamka ještě doma prebalila do čistých jednorázovék ale já jsem dostal 2 látkové pleny s jednorázovkou jelikož hodně čůram pro větší savost a už jdeme na řadu tak potom to dopisu..

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 10:06)

holkám je 11, a jo vzala to v pohodě, ráno,když se vzbudili, si prý i sáhla na plnou plenku, a ptala se jaké to je, jinak nic, dcera s ní a v pyžamu i snídala. to že ji má, nebylo v tom oweralu skoro poznat. teď už lítaj po zahradě a loví motýli.

Pulec (Ne, 19. 6. 2022 - 16:06)

Krásné jestli hcete popsat tak budu rád na meil [email protected] a má jen na noc nebo i na cesty někdy

Návštěva (Ne, 19. 6. 2022 - 00:06)

Aby to jen byla pravda že kluci nosí plenky a skoro všechny věci dětské. Já vím jaké to je mít zlomenou skoro celou nohu a nebo obě naráz tak pleny jsou potřeba. Ale co to záleží na rodičích jak se svojimi dětmi zachazeji...

Reklama

Přidat komentář