Reklama

na holou nebo ne ?

Miky (Út, 10. 6. 2014 - 12:06)

Na základní školu jsem chodil v 70. letech a na střední počátkem 80. let. Tehdy se všeobecně dávalo doma na zadek běžně. Mamka vždy tvrdila, že i ten nejhodnější občas potřebuje nasekat. Výprask rákoskou na holou mne tak stihl v průměru 2x, 3x do měsíce.

Mik (Po, 9. 6. 2014 - 15:06)

Zhruba v 15 letech jsem zažil menší příhodu. Udělalo se mi doma špatně a máma zavolala sestřenici, která je lékařka a tehdy bydlela kousek od nás, aby se na mně přišla podívat. Sestřenice mi prohmatala břicho a pak řekla ať se otočím na břicho a stáhnu trenýrky, že mi změří teplotu análně. Neodvažoval jsem se protestovat a poslechl. Už v okamžiku, kdy jsem stahoval trenýrky mi došlo, že mám ještě zadek plný jelit od včerejšího výprasku. Sestřenice mi strčila do zadku teploměr a jen prohodila: Rákoska měla práci, co. Po chvíli vytáhla teploměr a když odcházela ještě dodala: Čau a nezlob. Nevím, zda jsem víc myslel na pruhovaný zadek nebo teploměr v zadnici, ale kdykoliv jsem pak později přišel do ordinace sestřenice, tak chtěla, v rámci vyšetření, ať ji ukáži holý zadek.

Edita (Ne, 8. 6. 2014 - 10:06)

Kdyby byl od malička obřezaný,nemasturboval by.

Kamila (Ne, 8. 6. 2014 - 10:06)

Kamilo co to mate za mamku...Událost je stará zhruba dvacet let. Já jsem od bráchy starší o pět let, ale tehdy jsem neměla jak bráchovi pomoct, aby nebyl bit. Samozřejmě jsem to dělala taky, mne však máma nikdy nenačapala a asi si to u mně jako holky ani nepřipouštěla. Když jsem pak viděla jak řemen dopadá na bráchův zadek a jak on při výprasku ječí, tak jsem fakt byla ráda, že u mne se to neprovalilo. Máma brala masturbaci za neslušné chování.

Max (So, 7. 6. 2014 - 18:06)

Dostali jste někdy někdo...Kamilo co to mate za mamku masturbace je bezna vec a je to prirozene nevim proc ho za to tak trestala mela mu to vysvetlit a ric ze se to dela bezne nekds v soukromi aby pak v tom dospelosti nemel problem nechapu rodice co trestaji deti za masturbaci dela to kazdy

Kamila (So, 7. 6. 2014 - 17:06)

Dostali jste někdy někdo výprask za masturbaci? Mého bráchu jednou máma přistihla a naložila mu pořádně řemenem. Zadek měl slušně sešlehaný. To mu bylo v té době 15 let.

Alim (Pá, 6. 6. 2014 - 16:06)

Když jsem ještě chodila s mým mužem, byla jsem několikrát u toho, když dostával od své matky výprask. Tchýně mu dávala na holý zadek často, a to i přede mnou. Po svatbě jsem pak "štafetu" převzala já. Manželovi dám výprask na holou i několikrát za měsíc a občas potom klečí. Musím taky říct, že manžel není žádná ušlápnutá chudinka. Je to dobrý a velice chytrý muž a já si ho vážím.

Linda (Čt, 5. 6. 2014 - 10:06)

jsme země úchyláků...

Taky bych potřebovala dostat pořádně nařezáno na holou.
Ještě jsem to nezažila, ale představa, že budu ohnuta přes koleno, stáhnuté kalhoty i kalhotky a na vystrčený holý zadek řádně naplácána, je hodně vzrušující.

Dana (So, 31. 5. 2014 - 14:05)

Lenko a co tomu říkají synové,když tě takle krásně seřeže.To asi nepochopí,ale pokud se ti to líbí tak proč ne.To jsi mu asi zahnula s jiným a on se to dozvěděl viď?Ještě se tě lenko zeptám a co ty tvý synové také je mlátíte řemenem nebo vařečkou.Ale chápu když ženskou svrbí spodek a nikdo k tomu není že zahne.Mám Také muže,mě zapla´t pán bůh neřeže,máme malého prcka a teď byl na obřízce,což nebylo moc příjemné.Mají tvý synové také obřízku nebo ne?Prý je to dost v modě a klukům to fakt sluší.

(So, 31. 5. 2014 - 11:05)

Já to mám obráceně...myslím, že je to naprosto v pořádku. Když ženské zlobí, ať tchýně nebo manželka(vždyť je to v rodině), pořádný výprask na holou je na místě. Moje žena taky občas pocítí můj řemen na holé prdelce a jak nám to klape.

Irena (St, 28. 5. 2014 - 22:05)

Ja vyprask na holou naprosto...Já to mám obráceně výprasky nemusím ale dostávám od manžela doopravdy a za trest. Vdala jsem se do rodiny kde tchýně je taky čas od času bita od tchána. Několikrát už dostala i přede mnou vždy na holou a řemenem. Málokdy možná tak jednou za půl roku dostanu od manžela i já a oni jsou u toho. Ten řemen visí u nich v kuchyni. Takže když mně chce manžel potrestat probíhá to tam. Nikomu nepřeju doopravdický výprask řemenem a na holou. Někdy mám co dělat abych se nepočůrala. Bydlíme s nimy ve společném domě tak jsem se musela přizpůsobit a snažím se aby k mému výprasku docházelo co nějmíň nebo už vůbec

Lenka Cerna (Ne, 25. 5. 2014 - 19:05)

Ja vyprask na holou naprosto zboznuju! Manzel mi to rad umozni, protoze ho dost zlobim. Jednou jsem mu dokonce byla neverna, takze me stahl kalhoty a kalhotky a zrezal me paskem, ze jsem mela zadek cely fialovy. Pak jeste pridal nekolikran rukou a nechal me v breku lezet na posteli a odesel z domu. Rano jsem se mu moc omlouvala on to prijal a rekl, ze se se mnou nerozvede kvuli detem. Mame tri male syny (8,5,2,) ale rekl, ze na me bude prisnejsi, a jestli zase neco provedu, opet me seteze. Vyprask na holou od nej dostavam pomerne casto, opz mi neva, protoze me to dost vzrusuje, ale vadi mi, ze u toho bylo i publikum. Vcera jsem dostala pred kamaradkou s jejim manzelem. Bylo to vareckou. Ale ma to spravne ucinky, uvedomila jsem si, jak jsem byla hloupa a uz mu nikdy nic takoveho neudelam. Jo holt dostat piradne narezano na holy zadek je skvela vec. Mel by to dostavat kazdy.

Petra (Ne, 25. 5. 2014 - 17:05)

Mám šestnáctiletá dvojčata, kluka a holku. Když je potřeba, tak dostanou výprask. To si pak provinilce ve stoje ohnu, levou rukou ho pevně chytím kolem pasu a pravou mu našvihám holý zadek. Mám krátkou, ale hodně pružnou rákosku. Mají pak jelita, ale výprask jim vydrží nejmíň na čtvrt roku. Je to lepší, než nějaké zákazy, domácí vězení nebo nadávání. Rákoska u nás visí na stěně v kuchyni.

Aneta (Ne, 18. 5. 2014 - 10:05)

Myslím, že dospívající...Myslím že to je přesné. Taky jsem byla ještě skoro ve 20 letech ohnuta přes koleno jak malá holka a dostala čerstvě utrženým proutkem ze zahrady na holou, prý aby to víc štípalo. No štípalo to tak že jsem se počůrala a s mamkou jsem skoro 3 týdny nemluvila, takhle mě ponížit!!!Potom jsme si to nějak vypovídaly.A navíc byl doma mladší pubertální brácha a slyšel z obýváku jak brečim a slibuju, že už to neudělám.Nechci psát co jsem provedla, bylo to hnusný, přiznávám.

kuk :P (Po, 12. 5. 2014 - 20:05)

http://tajne-choutky.webnode.cz/
když je tu prej tolik sadistických hovat jak někteří tvrdí tak můžou kouknout sem :D je to moje tvorba ;)

Kate (18) (Po, 12. 5. 2014 - 20:05)

mám dvě mladší sestry a dřív sme se dost hádaly a asi sme to přeháněly pač nás několikrát nějakej ten výprask neminul. na holou jsme teda nedostávaly. já byla na mamku vždycky strašně naštvaná, ale když se na to dívám zpětně tak se jí nedivím :D
nevím jestli to s tím má nějakou souvislost, ale teď mě bije přítel v posteli a dost si to užívám. :D :D a to sou ty výprasky kolikrát dost veliký a stopy jsou znatelné i 14 dnů :D :P

Mirek (Ne, 11. 5. 2014 - 15:05)

Kdo bije své dospělé děti,je dementní úchyl který by sám potřeboval pořádný výprask,a ještě k tomu nakopat do zadku!Nedocílí tím vůbec ničeho,jen toho že se ztrapní před děckama a nikdo u něho nemá respekt,maximálně tak vynucený.Když je sám nevychovaný,a neví jak se zachází s dětma,tak nemůže vychovávat nikoho druhého!Kdyby rodič plesknul po zadku třeba tak ještě 12-ti letému potomkovi,ještě bych se nedivil,ale ve 20-ti to už je fakt na psychiatrickou léčbu.Nechápu jak se s tím někdo ještě může chlubit.

Alena (Ne, 11. 5. 2014 - 10:05)

Aleno, mně je 42 let a...Byla bych moc ráda,kdybys ses ozvala na můj mejl.Děkuji.Alena

Mil (So, 10. 5. 2014 - 19:05)

Moniko,u nás to bylo stejné...Aleno, mně je 42 let a vdávala jsem se ve 20. Do té doby jsem musela doma poslouchat a občas mne neminul tátův řemen. Při výprasku jsem vždy brečela.

mirek456 (Čt, 8. 5. 2014 - 16:05)

Moji synové právě...Také by mne ty rákosky zajímaly. I s tím spojeným rizikem výprasku.

Reklama

Přidat komentář