Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Iva (Ne, 5. 6. 2022 - 12:06)

Ten můj má 13 a přes půl a dělá si dobře úplně neuvěřitelně. Prostě neustále si ho honí a toho semene z něho vychází tolik. Každé ráno mu přeperu ty jeho hadříky a trička kam se utírá. No prostě manžel je oproti synovi úplná nula.

Face (Ne, 5. 6. 2022 - 13:06)

Tak syn je mladi tak co Vam vsetkym furt vadi ze syn honi? Omg by ste chceli vsetky nadrzane debilne matky aby Vam syn odkladal to semeno a Vy ste si s nim uzili alebo rovno aby Vas syn sukal? Ma Vas informovat ze si ide honit a nechcete mu rovno z penisu zlizat semeno? Sa preberte, uchylne matky!

Verča (Ne, 5. 6. 2022 - 04:06)

Se synem jsem byla na 13ctilete prohlídce a taky mě udivilo jakého už ho má. V deseti, když jsem ho tak běžně viděla při koupání nahého, měl takovýho malýho šulinka. Teď na prohlídce se mu napnul, kule se mu stáhly k ocasu, no úplně jak dospěláckej. Trvalo to jenom chvilku,pak se mohl obléct, ale ta podívaná stála za to. Teď aspoň vím, jakýho ho má při tom jeho neustálým honění.

Alex (Ne, 5. 6. 2022 - 10:06)

A co se divíš. Ten kluk honí pořád

Verča (Ne, 5. 6. 2022 - 15:06)

Jako nedivím se tomu že onanuje. O šulina se zajímá nejmíň od deseti let. Jen když jsem viděla ten jeho ocas, jak ho má našponovanýho, úplně na doraz, tak mě to vzalo.

Aneta (Ne, 5. 6. 2022 - 15:06)

To je otázka na tebe

Verča (Po, 6. 6. 2022 - 07:06)

Začalo to jako běžná prohlídka. Prostě úplně běžné věci. Pak si lehnul na lehátko a sestra mu řekla ať si stáhne slipy. Stála jsem malinko za ním a to už mě překvapilo, ten jeho šulin. Ještě né v erekci, ale pěknej macík. Doktorka mu pak prohmatala kule a to už se mu začal napínat. Pak mu dvakrát stáhla kůžičku a něco se jí ještě nezdálo, a do necelé minuty se mohl obléct. To už ho měl jako svíčku. Styděl se hrozně, že jsem to všechno viděla. Ještě doma byl celý nesvůj. No a večer si ho už zase mastil. Týdně onanuje snad patnáctkrát.

Anouš (Po, 6. 6. 2022 - 11:06)

Už si někdy syna viděla nebo přistihla pri onanii?

Verča (Po, 6. 6. 2022 - 11:06)

Párkrát od jeho predpeburtalních let jsem ho přistihla. Jak si ho zkoumal a prstíkem mastil. Tak si to dělá doposud.

Aneta (Po, 6. 6. 2022 - 10:06)

A má už ochlupení? Ten můj ho ve 14 má hodně

Verča (Po, 6. 6. 2022 - 10:06)

Kluk má teprv 13 a necelé 4 měsíce a v té nemocnici jsem si všimla, že mu chloupky malinko nahoře na kořeni začínají. Z toho metru jak jsem nad ním stála už to bylo vidět. Ale kule, jak je pak měl napnutý, má hladké. Úplně mě to vzalo, ten pohled na to, jaký to má mezi nohama.

OndřejC (Po, 6. 6. 2022 - 10:06)

A styděl se synátor před Vámi hodně Verčo?

Verča (Po, 6. 6. 2022 - 10:06)

No úplně šíleně se styděl. Mě to teda vzrušilo, když jsem viděla jaký to má mezi nohama, ale jednala jsem se synem jakoby o nic nešlo. Zašli jsme do nemocničního bufetu a nechala jsem ho vybrat, na co všechno měl chuť. Je to pěknej puberťák a tak, jak se vždycky se mnou baví a všechno, tak tentokrát se mi ani jednou nepodíval do očí. Styděl se úplně na nejvyšší míru a i pak doma. Až tak za dva, tři dny se dostal zas do normálních kolejí.

Ondřej (Po, 6. 6. 2022 - 10:06)

Upřímně, stává se že když je doma, tak za ním občas přijdete do pokoje a řeknete mu, lehni si na záda a ukaž Mě jak to máš mezi nohama a on Vám řekne, mami, není nutné Mě už kontrolovat.

Verča (Po, 6. 6. 2022 - 11:06)

Tak, tak to u nás doma není. Syn tu svou onanii skrývá jak může a ani mě by něco takového nenapadlo. Ale vím přesně, kdy si dělá dobře. Poznám to podle skvrn od jeho semene.

Ondřej (Po, 6. 6. 2022 - 11:06)

To ho vážně nikdy nekontrolujete, zda je u něj dole vše v pořádku??

Verča (Po, 6. 6. 2022 - 12:06)

Jako to jo. Když je ve vaně, tak mu řeknu, ať se poté připraví na kontrolu. Už ví, co ho čeká a sám si potom lehne na svou postel. Když pak k němu přijdu, tak sám si stáhne slipy. Šulinka a i kulky má takové nic moc, a začnu s prohlídkou. Důkladně mu prohmatávám kulky a postupně se mu to začíná všechno napínat. Takže vím, že kluk má všechno v pořádku a jak mě napadne, tak zase mu provedu kontrolu za pár dní.

Ondřej (Po, 6. 6. 2022 - 12:06)

Aspoň je vždy dopředu připravený na prohlídku u doktorky, že??

Verča (Po, 6. 6. 2022 - 15:06)

Jo, už ví co ho čeká a je na to připravený. Mě nejvíc fascinuje nikoliv ani ten jeho šulin, ale ty kule. Když je prohmatávám a teď vidím, jak to v nich pracuje, začínají se v šourku stahovat, až se úplně přimknout k ocasu. A jsou plný semene. A kluk si pak sám v posteli v pokojíčku udělá dobře, prostě se vysemení.

Aneta (So, 4. 6. 2022 - 08:06)

Před časem jsem tuhle otázku psala na jiné diskusi, ale tam jsem se dočkala pouze jedné odpovědi. Tak to zkusím tady. Museli jste někdy být u vyšetření syna v nemocnici? A měl u toho erekci?

Reklama

Přidat komentář