Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 11:06)

Před lety, mě bylo 30 let, bydleli jsme společně v dvougeneračním domku s tchýni a tchánem. Tchýni navštěvovala její přítelkyně - vdova, které bylo v té době 55 roků. Při jedné návštěvě za mnou přítelkyně tchýně mimochodem velice příjemná milá paní přišla, s dotazem zda bych ji neopravil kazetu na šperky. Šel jsem tedy do sklepa do dílny a opravoval kazetu. Když jsem byl s opravou skoro hotovo, přišla za mnou přítelkyně tchýně a co prý je dlužna. Pochopitelně jsem řekl, že nic, že to byla maličkost. Jak jsem tam tak stál v trenýrkách a tričku, zničeho nic mi zajela rukou na mého chlubitele. Její ruka a přirozená vůně udělali své, krásně se mi postavil a ona mě pár tahy přivedla, že jsem ji postříkal, až skoro do vlasů. Usmála se a řekla, že ví co mladý muž potřebuje a jestli chci, že by potřebovala doma opravit kapající kohoutek. Za pár dní jsem byl u ní a krásně jsme si užívali potom skoro 5 let. Nakonec se to tchýně dozvěděla, ale uměla mlčet, takže moje manželství, které bylo v té době v krizi bylo zachráněné......

Eduard Nud (Čt, 23. 6. 2022 - 08:06)

Ostatně, proč ne, že? Alespoň budete vědět, co vás čeká.

kruci fix (Čt, 23. 6. 2022 - 07:06)

to chodí u zvířátek! A možná taky u těch, co žijou z dávek a mají spoustu času.

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 07:06)

To si piš! Pro mě je takový chlap chudák, který neví už kde si ho vrazit....Jak ochutnáš, možná bez toho pak těžko vydržíš.

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 07:06)

Užívám si s tchánem nádhera...a to pořád ta nezáviď!..

kroutil (Ne, 3. 7. 2022 - 05:07)

Pokus klátí tchán snachu, a je to jen čistý sex nic proti tomu a jen to schvaluji! Ale jak se do toho vmontuje láska, je to konec a takový vztah pak jde do kytek !!! Sex jen povzbuzuje endorfiny a utužuje tělo proti nemocem.

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 07:06)

Užívám si s tchánem nádhera...a to pořád ta nezáviď!..

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 21:06)

NE není to normální! Naopak je to Trestný čin ... ve Světském pojetí. V církevním je to Těžký hřích!

Pavson (St, 22. 6. 2022 - 18:06)

Jo, pedofilové z vatikánské sekty nadrženců mají co žvanit... S tchyní jsem nespal, ale zrovna jich se ptát asi nebudu.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 21:06)

Když jí to dělá dobře a podrží , tak nech si užívá .

kruci fix (Pá, 11. 8. 2023 - 19:08)

to chodí u zvířátek! A možná taky u těch, co žijou z dávek a mají spoustu času.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 19:08)

:-)))))

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 18:06)

Ja poprve nachytal tchyni jak me sleduje kdyz chodim curat za dilnu kde mame zahradu a folijak,ja curam a ona drepi za folijakem a dela za cura,kdyz vidi ze se na ni divam tak se zveda a vlastne mi ukazuje bobra,uz jsem si skusil jako i honit a to zustala stat s bobrem venku a cekala co bude,ja ho schoval a ona prisla za mnou do dilny a pry tak proc se trapis a rozepla mi kombinezu,vyndala ho a kourila jak nikdy,zena to takhle teda neumi,az jsem se vycakal do jeji pusi a kdyz odchazela tak rekla jsi narade,no teda husty.

starší kočka (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Ahoj všichni ktivně diskutující!!! I když je první příspěvek už nějaký rok starý, opravdu mně zaujal a pak také ty další.Mám dvě dospělé dcery,nějak rychle vyrostly a zařídily si své životy po svém.Asi mám štěstí v tom, že nevypadám jako jejich máma, ale starší sestra.Mají obě partnery, skvělé muže, ale mně by ani nenapadlo si s některým z nich začít!!!!Pro mně je takový prohřešek neomluvitelný a to nejsem žádný puritán.To ty své ženy či přítelkyně nemáte rádi pánové či si jich nevážíte???Copak nechápete, jak moc byste jim mohli takovým hloupým činem ublížit???Copak je sexuální pud to nejdůležitější???Naprosto to odsuzuji, to nemá s čistými city nic společného a ten, kdo něco takového provozuje nebude sám nikdy šťastný.Jo a také ten směšný příběh, jak pám zabloudil v domě a "náhodou " si to rozdal se svou tchýní!!!Ale no tak...to je příběh jak z večerníčku.Každý snad ví, do čí postele leze, pokud je svéprávný!!!!

starší kočka (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Ahoj všichni ktivně diskutující!!! I když je první příspěvek už nějaký rok starý, opravdu mně zaujal a pak také ty další.Mám dvě dospělé dcery,nějak rychle vyrostly a zařídily si své životy po svém.Asi mám štěstí v tom, že nevypadám jako jejich máma, ale starší sestra.Mají obě partnery, skvělé muže, ale mně by ani nenapadlo si s některým z nich začít!!!!Pro mně je takový prohřešek neomluvitelný a to nejsem žádný puritán.To ty své ženy či přítelkyně nemáte rádi pánové či si jich nevážíte???Copak nechápete, jak moc byste jim mohli takovým hloupým činem ublížit???Copak je sexuální pud to nejdůležitější???Naprosto to odsuzuji, to nemá s čistými city nic společného a ten, kdo něco takového provozuje nebude sám nikdy šťastný.Jo a také ten směšný příběh, jak pám zabloudil v domě a "náhodou " si to rozdal se svou tchýní!!!Ale no tak...to je příběh jak z večerníčku.Každý snad ví, do čí postele leze, pokud je svéprávný!!!!

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Musim to aspon sem napsat nebo me jebne,porad to drzet vsobe,kdyz jsem si zacal smoji ted zenou tak jasne ze jsem chodil na navsevy a tak,ale byli jsme uz tak nejak otrkani ze odchazel ten stud a ja videl tchyni jen v kalhotkach,nebo vesla do koupelny kdyz jsem se spchoval,tak nejak stud opadal ale bylo to normalni az do chvile pred mesicem,nevim co to je ale je to chemie jako prase,sel jsem vzit vyprane pradlo a na kosi bylo nejake spodni pradlo,Mila(tchyne)byla v praci,dela ucetni tady vestatku a bylo to jeji pradlo a nic bych neudělal ale citil jsem zretelne tu vuni lasturky,uplne se mi postavil,cuchnul jsem ktem kalhotkam a musel si vyhonit,krasne voneli,neznama vune ale tak hezka a chutnali jako susene mandle,cele jsem je olizal a nastrikal semeno na ne ale nehodil do prachy,byl jsem zmateny tou silou co jsem citil,jenomze kdyz jsem vysel z bytu a podaval predlo zene aby ho povesila tak sla Mila domu ze se musi prevlect ze jedou pro nejake papiry a vesla dobytu,jak prosla kolem me,myslel jsem ze mi vyskoci srdce ztela a doslo mi ze jsem nechal ty kalhotky venku,chtel jsem jit dovnitr ale pozde,Mila uz byla vkoupelne a kdyz vysla ven byla ruda a koukala mi mezi nohy a tak zvlastne se usmivala,vecer jsme se najedli,zena sla nahoru se synkem a ja chtel taky ale Mila me zastavila ze by chtela neco jeste,tak jsem sedel a rekla muzes sem?a sla do koupelny,cekal jsem kraval a facky nebo nevim co ale nechapal jsem co se stalo,rekla muzes si kleknout,a kdyz jsem si klekl tak me vzala zahlavu a zvedla si sukni a nenela kalhotky a ja lizal az jsem se neudrzel a vystrikl jsem si do slipu,udelala se tise,jenom trosku zahekala ale krasne voni a chutna,ma uplne jinou picku nez zena,ta ma vyjete vnitrni pysky ven,nevadilo mi to ale Mila ji ma tak krasnou,zavojicky schovane,bo hladka vyholena a voni ze bych ji sezral,nemohl jsem prestat lizat jak pořád tekla citil jsem ze stale chce a tlacila mi hlavu na sebe az se mi znovu postavil ale to jsem ho uz vyndal a ona to videla jenom rekla ano krasne se vyhon a postrikej mi kalhotky a podala mi jeji co mela predtim nasobe,byla to chvilka a ja je postrikal,potom jsem se zvedl,dala mi pusu a pry oplachi se jsi citit mnou a odesla na televizi,takhle je to pravidelne tazdy druhy den,nemuzu se te vune a chuti nabazit.je jina nez moje zena,jinak voni a ichutna,jsem do ni blazen.

Návštěvník (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Klícku jsem měl poprvé na sobě asi před čtyřmi léty po vzájemné dohodě, kdy mne často přistihla, jak si to dělám ve sprše a pod peřinou. Bylo to tehdy moc vzrušující a zábavné. Moc nám to oběma obohatilo vztah! Nyní, když jsme odloučení, moc mi to chybí a musím se přiznat, že si ho občas dobrovolně nasadím, už jen pro ten pocit během léta, kdy jsou muži více vzrušení tím, co potkávají kolem sebe. Klidně bych do toho šel bez váhaní znovu a nestydím se to doporučit i svým kamarádkám, které to ve velké míře ochotně a se zájmem poslouchají, a nejedná z nich to i ke své spokojenosti vyzkoušela. Kdo si hraje, nezlobí, obzvláště muži, kteří si s nasazenou klíckou hrát nemohou, o to je to zajímavější. Takže milé Dámy, vy co ještě váháte, na nic nečekejte, za pokus to rozhodně stojí!

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 11:06)

To si piš! Pro mě je takový chlap chudák, který neví už kde si ho vrazit....Jak ochutnáš, možná bez toho pak těžko vydržíš.

kruci fix (Ne, 19. 6. 2022 - 07:06)

to chodí u zvířátek! A možná taky u těch, co žijou z dávek a mají spoustu času.

kroutil (So, 18. 6. 2022 - 20:06)

Pokus klátí tchán snachu, a je to jen čistý sex nic proti tomu a jen to schvaluji! Ale jak se do toho vmontuje láska, je to konec a takový vztah pak jde do kytek !!! Sex jen povzbuzuje endorfiny a utužuje tělo proti nemocem.

Reklama

Přidat komentář