Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 10:06)

holkám je 11, a jo vzala to v pohodě, ráno,když se vzbudili, si prý i sáhla na plnou plenku, a ptala se jaké to je, jinak nic, dcera s ní a v pyžamu i snídala. to že ji má, nebylo v tom oweralu skoro poznat. teď už lítaj po zahradě a loví motýli.

Pulec (Ne, 19. 6. 2022 - 16:06)

Krásné jestli hcete popsat tak budu rád na meil [email protected] a má jen na noc nebo i na cesty někdy

Návštěva (Ne, 19. 6. 2022 - 00:06)

Aby to jen byla pravda že kluci nosí plenky a skoro všechny věci dětské. Já vím jaké to je mít zlomenou skoro celou nohu a nebo obě naráz tak pleny jsou potřeba. Ale co to záleží na rodičích jak se svojimi dětmi zachazeji...

M (Ne, 19. 6. 2022 - 00:06)

Mirek tak když mne mamka minule přebalovala tak to bohužel kamarád viděl a jemu to nevadilo pak se ho mamka zeptala jestli chceš tak ti plenky mohu dát také ale bude to naše tajemství ale on se potom přiznal že mu jeho máma také dává pleny ale jednorázové pouze na noc ale látkové pleny by chtěl taky zkusit přes den tak je dostal také a dneska je také u nás spíš od pátku je u nás jelikož ho jeho máma nechtěla nechat doma samotného jelikož jeho máma dělá noční tak jeho máma se domluvila s mojí že ho klidně pohlída a že plenky jednorázové nemusí mýt sebou že ho bude dávat do plenek látkových a ona souhlasila ale dnes to byl pro mne horor on v bazénu a já na suchu jenom v plenkách na invalidním vozíku abych se mohl pohybovat sám ale on měl tu nevýhodu že když se cachtal v bazénu tak měl plenku do vody a on si to užíval a já vždy po obědě chodím spát už jsem takto zvyklí z nemocnice akorát že on měl oběd v normálním stavu a já v kojenecké lahvi Krupičnou kaši ale on ji měl taky ale v talíři ale jedl sám já sice také ale měl jsem i brindak s látkové plínky a nejdříve mi mamka tu láhev držela že mne krmila a pak po obědě prebalit a spát aspoň na 2 až 3 hodiny já jsem usnul hned a to mamka mne dala největší punčocháče aby je mohla přetáhnout přes sádru ale kamarád dostal 6 látkových plen s igelitem složený v plenkách a mohl si vybrat buď také punčocháče a nebo bodyčko ale řekl si o bodyčko teď se snažím spát ale mamka mi říkala až se mi bude chtít tak usnu jelikož jsem spal odpoledne asi tak 6 hodin v kuse tak to chápe kamarád sice nespí také ale kouká se na telku ale mamka říkala že nás zítra nechá doma po dobu spánku a zajde do obchodu koupit jednorázové pleny že to hlavně bude lepší pro mne mít tyto plenky jsem sice zvyklí na látkové pleny a já spím v klasické posteli ale mám tam udělané výsuvné postranice do jednoho metru jelikož jsem před úrazem padal s postele tak mi jedno dne řekla mamka že mne bude dávat do klasické dětské postýlky ale od kamaráda truhláře si na postel dala vyrobit tyto postranice a kdyby to nestačilo do 1 metrů tak se postranice dají vyrobit větší klidně i do 3 metrů a kamarád spí ve svojí vlastní posteli jeho máma mu ji přinesla k nám jelikož je skládací on má klasickou dětskou postýlku jelikož je menší tak se ještě do ní vejde teď jsem se pocural ale do rána to v plenkách ještě vydržím nebudu mámu budit nebo volat tak mamka už přišla ona byla na zahradě ještě s přítelem a zeptala se jestli nikdo nepotřebuje čiste pleny a já se ozval že já tak mi je sundala a řekla že to na čisté látkové pleny ještě není že do rána s nimi vydržím a pak mne trochu umyje a dá čisté látkové pleny a ještě jsem dostal pozdní večeři v kojenecké lahvi a kamarád se ozval že chce taky tak ji dostal také v kojenecké lahvi ale už pouze hustý Sunar a mamka nám dala ještě dudlík každému ještě jsou po mne ale byly úplně nové mamka řekla že jsou od 6 až 18 měsíců ale jsou větší ale značka NUK takže dobrá kvalita a ty dopis a kluci ale už spát a dobrou noc a krásné sny moje děťátka.

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 23:06)

a všimla si teda kamarádka že má dcera plenku ?

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 22:06)

Moje holky si odpoledne dovedly kamarádku a byly se čáchat v bazénu, navečer ta kamarádka řekla že by chtěla dneska spát u nás, moje holky byly nadšené a taky mě přemlouvali, vzala jsem so jednu tu dceru bokem a říkám jí " a to ti nevadí že tě uvidí že máš na spaní plenu" "ne , ona to ví" tak po konzultaci s kamarádčinou maminkou jsem souhlasila.
večer se společně byly vysprchovat a zuby kamarádku jsem vyhnala z koupelny že ať se jde do pokojjíčku oblíct do pyžama že Majka (dcera) hned dojde, dceři jsem v koupelně nasadila plenu, a protože nechci aby dcera provokovala s tou plenou musela si i v té koupelně oblíct letní oweral na spaní, z prvu protestovala, nebylo to zrovna její oblíbené, ale pokud chtěla aby u nás spala , musela povolit. Teď už holky spí.

Pulec (Ne, 19. 6. 2022 - 00:06)

A kolik pak je dcerám

M (Pá, 17. 6. 2022 - 14:06)

Mirek já jsem si minuly týden zlomil nohu ale po celé délce že mi rupnul kotník ale i koleno tak jsem byl asi 14 dní v nemocnici a tam už to začalo s plenkami dávali mne nijake na lepitka ale byli dost silný takže jsem je měl celý den a noc mne vždy prebalili do čistých plenek ale nohu pak vyšetřili jestli nebude něco na operaci a nebylo tak mne pustili domů a do zprávy napsali že musím mít pleny a jak si to mamka přečetla tak i doma mne jsou pleny davany ale místo jednorázovych plen dostávám látkové pleny 80x80 vždy složené na šířku ale dostával jsem je nejdříve s igelitem mezi nohama ale už mamka sehnala větší ale jsou to trenky a v nich ten igelit spíš to usila sama na stroji tak si ležím doma bohužel v látkových plenkách a ven mohu také ale pouze na invalidním vozíku a mne je 11 let a spolužáci když přijdou tak se nesmějí že mám na sobě plenky když jsou vyprané na zahradě na šňůre tak si hned mysli ze je mám i já to mám stim zlomenim byla nešťastná náhoda. Jelikož jsem po mamce chtěl už pleny před tím než se mi to stalo jelikož to mámu štvalo že jsem se vždy v noci ještě pocuraval do postele a nechtěla to řešit tak jsem jí poprosil o plenky ale ona se ještě rozhodovala až se to stalo toto co mám a plenky mne nevadí jelikož je budu muset nosit až do konce prázdnin až se vše zahojí teď dopisu a musím si říct o plenky čisté jsem na zahradě z kamarádem tak vše uvidí v přímém přenosu to přebalování..

martin (Ne, 12. 6. 2022 - 15:06)

ahoj..zajímají tu někoho děti a plenky ? napiš... [email protected]

Jiřík (So, 11. 6. 2022 - 10:06)

Já sám už si beru plenky mamka nakoupila nejdříve drynites a jelikož jsem hodně čůral tak nakoupila abeny xs a já si je už beru automaticky sám když jdu spát v koupelně je koš na použité jednorázové pleny tyto plenky mne nevadí nosit jsou nasazovaci a venku když mám pleny tak i dlouho vydrží i celý den ale i noc úplně v klidu mají sací schopnost 2000 ml takže úplně v klidu je mohu mít pod kalhoty, kraťasy či tepláky a nejsou vůbec vidět pod oblečením a mamka je ráda že jsem v suchu a když jsem doma tak mám také pleny ale jenom občas ale občas mám plínky a krátké tričko a že jsou plenky vidět mne navadi ale občas si musím vzít i bodyčko a mamka mi ho zapne jenom mezi nohama mamka mne říkala že když nosím plenky tak vždy po obědě si musím i lehnout tak vždy poslechnu ale to mám jenom jednorázové plenky a dlouhé tričko a občas i overal či dupačky podle toho jak je doma jestli chladno tak dupačky ale to už mám více plinek. Ať si tady říká co chce že jsem uchyl či něco jiného jsem dítě co plenky nosit musí když to neudržím když mám nemocné močové sverace. Mamka musí říct i paní doktorce že mi tyto plenky vyhovují jelikož mne vždy predepisovala ty na lepitka ale to mne je musela vždy mamka dát sama... Teď jsem ještě v posteli a ležím zatím jsem v suchu spíš si myslím jestli mne mamka nedala čistou plinku ve spánku aniž by něco cítil že mi ji vyměnila musím se jí zeptat..

(So, 11. 6. 2022 - 08:06)

Ale jeden podnět bohužel nestačí koukni se kolik stránek mají nemají jenom o plenkách ale o různých podnětech ty inspektore Bouše když začaly tyto stránky fungovat od roku 1999 když sjedes dolů až tak si přečti s čím se zabývají a potom nikoho krytizuj ty debilní inspektore.

Ty (Pá, 10. 6. 2022 - 23:06)

Ty Bouše já do práce chodím každou noc ale na pleny si vydělam tak mne neurcuj co si mám dát na chleba místo šunky pleny to je pak vidět že ty do té práce nechodíš a pouze cumis jsem na tyto stránky a urážís děti které ty plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou potřebuji. Už si dlouho nepsal vzali ti snad pc a nebo telefon a nebo si přebalovány také a jenom se tady posmivas dětem větším že pleny nosit musí už jsem to zažil tohle že jsem od nikoho byl pro smích že jsem malé děcko v plenkách ale přitom ta samá osoba také nosila pleny ale i to co k plenkam patří tak tahni víš kam do prdele.

inspektor Bouše (So, 11. 6. 2022 - 05:06)

To je tvoje pohádka a svět. 99 procent diskutérů jsou uchylové nad 30 let. Ty diskuze na doktorce stejně skončí - už jsem dal podnět.

Tom 17 let (Pá, 10. 6. 2022 - 21:06)

Pod matrací jsou popruhy a ven vyčuhují jen konce na ruce a nohy a to my rodiče večer zacvaknou. Teď mě mamka přebalila a dovolila mi chvíli koukat do mobilu ale za 20minut už mě zase zaváže ruce, nohy mám připevněné. A zítra jedeme na chalupu a tam musím být taky uvázaný na popruzích a čúrat do plen

Tomík (Pá, 10. 6. 2022 - 05:06)

Teď jedu z mamkou pryč ke strejdovi jsme v autě ale já jsem říkal mamce ať mne furt nerve do plenek a punčocháču ale mamka si trvá na tom abych pleny měl že stále nikde zastavovat nehodlá tak mám 3 látkové pleny s jednorázovkou a stoupla mne i punčocháče frote ještě ale i teplakovy overal a od české značky lazzy nikde to vyčetla na netu tak mi je objednala ale já jsem nechtěl nic s toho mne je 10 let a hold mámu musím poslouchat já vím ale když mne chtěla dát plenky tak akorát jednorázové s punčocháči ale slabší a stim teplakovym overalem bych to dal jelikož se pomocuji v noci tak se bála abych se nepomocil i ve dne v autě ale stejně když se pomocim tak stejné mne bude muset i prebalit a to sundavani tepláku a punčocháču pak při přebalování ji sice řeknu o čistě jednorázové pleny čistě jenom s punčocháči stejně musí mamka na benzínku pro benzín tak ji rovnou řeknu o přebalování cítím v plenkách mokro to jak mi dala ty látkové plínky ale já jsem i pokadeny lehnul jsem si na sedačky a pokrčil nohy abych se mohl vykadit v klidu a mamka to i cítí a říká že mne v autě prebali v klidu a že mne nechá jenom v plenkách a punčocháčich že mne nebude už dávat tepláky při cestě u strejdy vyzvedne jeho dceru a ty je jako mne a už bude také připravena v plenkách a punčocháčich akorát že ona má v plenkách separační pleny místo látkových plen tam nás dají do jiného auta to je větší pro větší děti co při cestování noseji pleny aby nás během cesty mohli prebalit do čistých plenek to zase tak budeme muset nosit plenky non-stop dnes do škol nejdeme.

Jana (Čt, 9. 6. 2022 - 22:06)

Tak milý Kubo tady pouze existují zdravotní potřeby kde si můžeš plenky buď koupit a nebo objednat a nebo si řekni máme aby ti koupila plenky až do Ameriky dojedeš tak je potřebovat budeš jestli si nikdy neletel letadlem a máš strach z létání. Občas co se mi stalo u syna v dětském věku kolem 10 let tak vždy vyžadoval mít pleny jak v letadle ale i v dálkovém autobusu ale vždy plenky musel mít jinak se mu nikam nechtělo pleny bylo jeho součástí oblečení ale když jsem sním jezdila po České republice na hory tak vždy před cestou chtěl 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a pak zimní kombinézu ale i na hotelu také jinak mi neusnul když neměl plenky jednorázové takto jsem mu plenky musela dávat do 15 let samozřejmě se mu děti některé posmivali že je batole ale on to vůbec neřešil teď už je dospělý a žije v Německu ale má své děti už ale dlouhou jsem ho už neviděla tak nevím jak se má....!!!

Tom 17 let (St, 8. 6. 2022 - 21:06)

já mívám taky záchvaty a na noc mě rodiče musí přivázat nohy a ruce do postele a mám pleny protože musím mít ty popruhy. A dnes můžu být vzhúru do deseti hodin a pak už přijde táta a musím do vázacích popruhů

Kuba (St, 8. 6. 2022 - 19:06)

V létě mám jet do Ameriky, tak jsem si začal psát na ig s lidma od tamtut. Už od několika lidí jsem se dozvěděl, že tam začíná být populární u kluků nosit plekny. Že prostě si vemou něco co se jmenuje goodnites a vypadá to jako slipy, a pak prostě neřeší čůrání a pustí to. Nebo že když hrajou na kompu, tak si prostě vemou plenku a do tý čůrají a kadí. Prý se to u nich normálně prodává v obchodech, neví někdo, kde se to dá sehnat tady? Díky

Jitka (St, 8. 6. 2022 - 19:06)

Já se synem mám stejný problém jako paní Jana syn trpí také epileptickymi záchvaty takže pleny musí nosit je mu ještě 8 let ale malého vzrůstu takže pleny má větší pampersky číslo 7 až 8 do těch se vejde normálně akorát teď přišel z venku a byl hodně pomoceny a říkal mi že se v nich i potí tak přemýšlím že mu do plenek budu ještě dávat jednu látkovou plinu on musí mít pleny také non-stop jelikož si záchvaty nevibiraji jaký den přijde on už je na plínky zvyklí a také je nosí úplně všude bez plinecek ani ránu ale občas ho nechám úplně bez plenek aby vetral nemůže přeci být furt zabalený v plenkách a punčocháče dávám s kraťasy také pak je ho lepší i venku prebalit kdykoliv je to možné vždy nosím batoh vybaveny s plenkami atd... Teď se šel umýt a pak ho čeká dávání látkových plen se svrchnimi kalhotky látkové pleny zatím používám ještě doma a jednorázové pleny dávám pouze na cesty krátké či dlouhé a hlavně na venek.

Návštěvník (St, 8. 6. 2022 - 08:06)

Máma mne poslala na týden se strejdou a bratrancem na hory do Francie. Mělo se jet přes noc a slyšel jsem jak se telefonem domlouvá s tetou, že mi má na cestu koupit plenky abychom neřešily stavění kvůli záchodům. A tak jsem ve 13 letech vyfasoval plenku jako malé kluk. Do auta jsem byl oblečený jen v silných punčocháčích a mikině. V autě jsem ale zjistil, že ani bratranec ani sestřenice plenky nemají, že si je odmítli vzít. Takže jsme stejně stavěli na benzínkách kvůli čůrání a já chodil na záchod jen v těch punčocháčích, plenku jsem měl takovou nasazovací, že šla stáhnout jako slipy. Nakonec ale když jsme dopoledne dojeli na hotel, tak jsem zjistil, že jsem ve spaní plenku trochu použil. Zjistila to i teta a donutila mne vzít si plenku čistou i přes den. Celou dobu na horách jsem strávil v plence a čas od času jí použil, hlavně když jsme byli na sjezdovce ale v podstatě i každou noc jsem se probudil s mokrou plenkou. Teta mi dokonce ve Francii koupila nový balík plenek, protože ty co jsem dostal od mámy tak mi došly. Ty nové plenky byly na lepítka po stranách a větší než ty natahovací. Po návratu z Francie, mi máma dává plenky na noc i kdykoliv někam jedeme autem i když je to jen kousek. Co přibilo v mém šatníku jsou silonky které mne máma naučila nosit a které nosím i pod kraťasy. čím je větší teplo tím mám slabší a jemnější.

Reklama

Přidat komentář