Reklama

Kontrola přirození náctiletého

OndřejC (Čt, 28. 4. 2022 - 10:04)

A už se oba holí v podpaží nebo případně i dole??

Milka (Čt, 28. 4. 2022 - 11:04)

Jak mi sestra říkala, tak ten její si to dole už upravoval. A synovi to taky začíná, zatím nahoře na kořeni, ale kulky a kolem má úplně hladké, bez chloupků. To jsem viděla teď před pěti dny. V šuplíku má schované jednorázová holítka, takže už se asi připravuje na holení tam dole. Ale tak jak to má teď, zatím bez holení, tak je to pěkný pohled.

Návštěvnice (Čt, 28. 4. 2022 - 11:04)

To není běžné aby se puberťák takto nechal kontrolovat. Většinou se tomu brání jakoby šlo o život. Já mám toho mýho zpracovanýho už od školky a i teď, v jedenácti to bere normálně a to už je na něm znát začínající puberta. Ví, že co mu přikážu, tak platí a neodmlouvá.

návštěva (Pá, 29. 4. 2022 - 05:04)

Jak je na něm znát ta začínající puberta?

Návštěvnice (Pá, 29. 4. 2022 - 08:04)

Na první pohled vidím, že i v klidu ho má vyvinutějšího a hlavně ty kule. Jsou napěchované semenem a stačí trocha erekce a už se pohybují a stahují.

Marie (Čt, 28. 4. 2022 - 16:04)

Mně to také přijde divné prohlížet synovi podpaží atd .svého syna tet radši občas také zkontrolují , protože to co jsem viděla u něho viděla na prohlídce mne dost videsilo

Návštěvnice (Čt, 28. 4. 2022 - 16:04)

Občasnou kontrolou nemůžeš nic zkazit, ale nejlépe je začít s ní ve věku kdy chodí třeba do první třídy nebo tak nějak. Ten můj má 11 a šest měsíců a podvolí se tomu zatím bez řečí. Samozřejmě že podpaží mu nemusím prohlížet. To běžně vidím.

Marie (Čt, 28. 4. 2022 - 06:04)

Byla jsem se synem také ne prohlídce u doktorky .je mu 12 let tak mi to přišlo normální.vse bylo v pořádku,potom se svlékl do naha ,penis měl v pořádku,ale strašně velká varlata a pytel který mu strašně visel měl ho sestoupli možná 25cm . paní doktorka ho prohmatla a řekla nám že je vše v pořádku.v soukromí mi potom řekla že to má strašně velké,a že je pravděpodobné že mu penis doroste do délky varlat abych se nelekla , když bude mít i penis velkých rozměrů, že penis začne růst až po varlatech a většinou je delší.mame přijít na kontrolu ,že už se na nás těší

Milouš (Čt, 3. 2. 2022 - 09:02)

Já nevím co s nahotou pořád máte. Já jsem vyrustal s mladší sestrou. Vubec mi nepřipadlo divné, že nás máma koupala a kontrolovala mi ptáka zda mi jde přetáhnout předkožka a mám ho řádně vymydleného. Nebylo mi to divné i když mi bylo 15 let a občas se mi postavil. Sestra se se zájmem dívala co mi máma dělá ale ta jí vše vysvětlila a bylo to v pohodě. Později mi máma ukázala jak si ho mám vyhonit a bylo po všem. Honil jsem si ho před mámou i sestrou a vubec jsem se nesyděl a jim to přišlo normální.

Alan (Pá, 18. 3. 2022 - 05:03)

No já to měl takhle s mámou. Přetahovala mi ho když sme byli sami a mě se postavil pokaždý co mi na něj sáhla. Nebo i ve vaně spolu občas sme a já vidím zase upne nahou jí. Mě se to líbí s mamou

Filip (St, 2. 2. 2022 - 21:02)

Já byl v pondělí na 15 ti leté prohlídce, máma byla se mnou. Nejdřív jsem odevzdal moč a potom udělala klasické vyšetření pak jsem si měl v boxerkach lehnout a prohmatala mi břicho a pak řekla že se musí podívat na bimbase. Tak stáhla mi trenky koukla na koule, prohmatala mi je a zkusila mi ho ohrnout. Nic hrozného, máma byla dál a neviděla mě, protože tam stála doktorka. Bylo to úplně v pohodě. Pak jsem se mohl obléknout a to bylo celé.

MAX (St, 2. 2. 2022 - 18:02)

chlapci, muži nechte si udělat úplnou obřízku a nemáte do konce života problém z přetahováním předkožky ,lepší je i hygiena a na to by měly dohlédnout především matky které většinou od mala koupou své syny a přetahuji předkožku, někdy s tím mají problémy. Mě rodiče nekoupali ani nepřetahovali předkožku, matka i otec to asi nevěděli osobně jsem většinou po celých dnech chodil nahý, neměl jsem nikdy do 20 let erekci ani jsem nemasturboval, svého ptáčka jsem považoval že je pouze k čůraní-později jsem zjistil že je problém s přetahováním při hygieně a tak jsem se trápil se zúženou až do 40 let, kdy mi při sexu na dovolené ve vodě předkožka přeskočila za žalud a tak jsem podstoupil úplné obřízce. Proto doporučuji všem matkám poněvadž děti to nevědí a ve škole jim to také nikdo neřekne, již v dětství nejlépe je nechat obřezat- vůbec to nebolí, budou vám za to vděční než se tímto trápit a je také nebezpečí že při delším přiškrcením mohou přijít i o žalud

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

To co zde popisujete je úplný nesmysl.

cyrilek (Út, 23. 11. 2021 - 14:11)

mě ho přítelkyně kontroluje cca každý druhý den, nemám s tím problém :-)

Fanda (Po, 22. 11. 2021 - 22:11)

Dobrý den je mi 13 let a chci aby mi mamka zkontrolovala penis (myslím že je s ním něco špatně) jak jí to mám říct?

Návštěvník (Út, 23. 11. 2021 - 07:11)

Prostě jí řekni jaký máš problém. Když to bude chtít vidět, sama si řekne, ale spíše dá přednost odbornému vyšetření a půjde s tebou k doktorce.

Návštěvník (Út, 23. 11. 2021 - 10:11)

Mě máma kontroluje ztopořený penis i varlata denně. Ani já, ani ona s tím nemáme problém. Je totiž zdravotní sestra. Ta vidí denně ptáků víc, než hajnej v lese.

Petra (Út, 23. 11. 2021 - 06:11)

Máš meil? Ozvu se ti

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 22:11)

nemáš už spát? dej si pyžamo a šupajdá do postele, nezapomeň ráno vyhonit do kalhot , je to zdravé

Honza (Pá, 24. 9. 2021 - 16:09)

Čau lidi dnes jsem zjistil že mám na koruně žaludu bílé pupínky neví někdo co to je a jak se toho zbavit?

Reklama

Přidat komentář