Reklama

Děti a punčocháče.

Iva (Út, 2. 8. 2022 - 10:08)

Náš kluk doma také nosí punčocháče normálně je mu 12 let má je jako domácí oblečení a nikdy nemá žádný problém je nosit nejdříve je nosil na hole tělo ale pak jsem mu řekla aby si bral slipy či trenky a nebo jsem mu řekla že mu dám pod ně jednorázové pleny a že ho budu prebalovat když chce nosit punčocháče ale plenky má nejraději z důvodu že se kdykoliv může pocurat či pokadit pak se jenom prebali do čistých plenek dneska ráno dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky s punčocháči a je spokojený a v zimě pod oteplovacky či kombinézu punčocháče normálně nosí ale i s plenkami jelikož aby se nikde na svahu když lyžuje vysvlekl z kombinézy a punčocháču tak by se mezi tím pocural tak to vše zařídí plenka a pak se kluk jenom prebali a doma na spaní pod overalem má také pleny už dávám pleny rok a pul a kluk si na pleny zvykl úplně v pohodě a nemá žádný problém je nosit dávám už seni Kids jsou silné ale doma látkové pleny se svrchnimi kalhotky plus ještě bodyčko a když chodil do školy tak měl také pleny seni Kids ale nasazovaci kalhotky a nikdo se mu nesmal jelikož ve speciální škole plenky i doporučeji aby dítě mělo pleny oni si ho vždy prebali do svých plenek většinou látkové pleny dávají ale podle toho jaké dítě chce nosit je odnauceny z dětského vozíku já ho mám adoptovanyho a on mi vše řekl že ho biologický otec prebaloval že byl postižené dítě ale už na něj nestačil tak ho umístil na do klokanku a do dnešního dne nevím proč ale je u mne sice mne připadá jako batole které stále nosí plenky a punčocháče ale jednou ho to přejde a punčocháče a plenky a punčocháče nebude potřebovat..

Tonda (Čt, 4. 8. 2022 - 23:08)

Zdravím já též nosím zimní kombinézy chtěl bych se zeptat jaké má nebo jestli je možné je vidět moc děkuji

Tonda (Pá, 29. 7. 2022 - 21:07)

Zdravím bohužel se mi to stávalo též v punčocháčich měl jsem je pod oteplovackama a pak pod zimní kombinézu stalo se mi že jsem se v tom vzrusil a měl jsem to mokré a lepkavy

Martin (Pá, 29. 7. 2022 - 17:07)

Slipy,nebo tanga ale nejlepší jsou klasické kalhotky

Martin (Čt, 28. 7. 2022 - 10:07)

Je mi 25 a punčocháče nosím každý rok jak je chladněji na kolo i na hory, mám dětské a ty mi jsou nejpohodlnější a vůbec se za ně nestydím

Tonda (Pá, 29. 7. 2022 - 05:07)

Ahoj to se nemusíš stydět já je mám též a jsou příjemné já jich mám hodně mám jak bavlněné tak i takové s úzkým pruhem a i širokým pruhem sehnal jsem si je na černém řezu

Dana (Čt, 28. 7. 2022 - 17:07)

Martine není důvod proč se stydět.Proto se dělají a i ve větším čísle,já je nosím zrovna tak a i můj přítel.At si všichni trhnout je to věc každého z nás.

Lída (Ne, 24. 7. 2022 - 20:07)

Do vody to ne. Ale jednou to na mě zkoušel starší když dostal pleny a na to punčochy s laclem a pak se schválně zašpinil. Dostal vařečkou na zadek, pleny, a druhé punčochy s laclem.

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 18:07)

Já mám oteplovakya punčocháče ve skříňce připravené na zimu.

Tonda.wet (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Zdravím chtěl bych se zeptat jaké máš ty oteplovačky a punčocháčky připravené na zimu

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 21:07)

Kupujeme brambory a rýži,v zimně uhlí a dřevo, bačkory,svetry,podkolenky čepice,frisko a teplé vložky.

. (St, 20. 7. 2022 - 07:07)

Jo já vím že kdo nosí plenky tak si bere i punčocháče jak frote tak i bavlněné já když jsem byl dítě tak jsem punčocháče normálně nosil ještě si pamatuji že punčocháče měli laclace a vždy mi mamka dala i 4 látkové pleny a gum kalhotky takto jsem to nosil doma ale i venku všude jsem měl jenom pleny a punčocháče hlavně v zimě pod oteplovacky.

Jirka (Ne, 17. 7. 2022 - 08:07)

Když jsem byl malý kluk, tak jsem punčocháče nosíval. Je to už dávno. A jednou v zimě jsem domů přišel pozdě a byl jsem za to bit na chodidla. Klečel jsem při tom v kuchyni u stolu na židli. Nejdřív jsem dostával v těch punčocháčích, pak ale musely dolů (takže i kalhoty) a dále jsem byl bit bos. Dostal jsem pořádně zabrat.

M (Ne, 17. 7. 2022 - 04:07)

My jsme z dětmi na dovolene a na noc mají ve stanu jak punčocháče tak i overal ale každý si řekl i o plenky tak to takto dostávají a když odpoledne běhají venku tak mají také pleny a slabé punčocháče a kraťasy a klukům to vyhovuje a nemají žádný problém to nosit a klukům je 7 a 9 let ale dnes už pojedeme domů ráno tak se kluci jen prebali do čistých plenek a místo overalu dostanou jen kraťasy a nebo zůstanou jen v punčocháčích stejně se jede autem. Teď se dávají jednorázové pleny a punčocháče a doma dostávají látkové pleny.

Tonda.wet (So, 9. 7. 2022 - 22:07)

Já v zimě mám jednu kombinézu mám silnější a mívám pod ní punčocháčky a mikinu a ta kombineza je podšitá flizem já nosím kdyz je teplo mám mikiny s kapucí a slabé oteplovačky jinak já se bohužel klepu zimou i v noci když spím v noci se musím při obléct

Návštěva (So, 9. 7. 2022 - 21:07)

Já vím o takové nemoci v létě je člověku zima že nosí všechny věci teplé a v zimě zase letní. Já jsem klukům už nechtěla pod tepláky dávat punčocháče ale jeden si o ně řekl a druhý se ozval také ale jsou slabé silonove 20 D je to prý že je to slabé vlákno a podle toho pak hřeji pod tepláky jim stačí.

Tonda.wet (Ne, 10. 7. 2022 - 11:07)

Zdravím chtěl bych se zeptat jaké to jsou ty punčocháčky co mají já mám ty to ve velikosti 180 https://www.cenyrez.eu/cs/puncochace/72-puncochace-lachtan-uzky-pruh.html
Ale nosím je ze jsou příjemné na těle mám slabé oteplovačky v létě s mikunou ale když se ochladí nebo začne pršet tak si obleku kombinézu ta nepromokne mrzí mě tu některé ty příspěvky že dělají s člověka hnet blbce vy máte zkušenosti s něčím takovém moc děkuji

Matka syna (So, 9. 7. 2022 - 21:07)

Tondo jsi normální v zimní kombinéze kdybys si měl pod tepláky aspoň jenom punčocháče tak to pochopím ale chodit v červenci v zimní kombinéze je už padlé na hlavu tak zůstaň doma v posteleve kleci a nevylejzej vůbec ven až tě máma vytáhne klec ven s řemínek kolem pasu aby si nemohl utéct a nebo ústav čeká a nemine tě to já vím že ti je třeba zima tak by ti stačili jenom ty teplejší punčocháče s tepláky a snehule náhodou nenosis a jak chodíš v zimě oblečený to máš na sobě rovnou 4 zimní kombinézy Ano či Ne..

Tonda.wet (So, 9. 7. 2022 - 20:07)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jste měl někdo dnes punčocháčky venku nebo něco teplého dnes bylo docela chladno já byl dnes na procházce a musel jsem si vzít zimní kombinézu moc děkuji

Návštěva (Pá, 8. 7. 2022 - 21:07)

Také jsem koukal na jeho FACEBOOK jak se jde koupat v zimní kombinéze já bych to nemohl udělat toto to až se tedy vůbec nekoupe a zůstane v té kombinéze na suchu ale až si pod kombinézu vezme tak sestery punčocháče a pořádné zimní snehule já být takto oblečen i v zimě tak se raději zabiji.

Reklama

Přidat komentář