Reklama

Existuje Bůh?

sardanapal (Út, 28. 6. 2022 - 20:06)

Co tady blbnete ? Existoval vůbec nějaký ? A šlo pouze o jednu osobu ? Kdo dnes může vědět koho popisuje Pavel z Tarsu ?

nona (Út, 28. 6. 2022 - 20:06)

Sarde, když tě tady vidím, já to Cynikovi psala několikrát, aby se zaregistroval, bohužel jeho názor je, že ''nechce ustupovat''. Dělat se s tím nedá nic. Mně tam vyčuchal jeden můj osobní hejtr, který zapomněl svůj nick, tak jsem ti to napsala se, sorry

sardanapal (Út, 28. 6. 2022 - 20:06)

Ano , on je v tomto tvrdohlavý , ale odpustil by sám sobě i ostatním zabývat se hloupostmi ...

Cynik - realista (Út, 28. 6. 2022 - 21:06)

Ale zase bys do sebe asi lil víc chlastu, ne?

sardanapal (Út, 28. 6. 2022 - 21:06)

Zalez , slimáku !

Cynik - realista (Út, 28. 6. 2022 - 21:06)

Ale základní školu jsi dokončil, ne?

nona (Út, 28. 6. 2022 - 21:06)

Proč to děláš? Jen proto, že jsem po letech unáhleně odpověděla na otázku ohledně mého vzdělání, tak teď se budeš na vzdělání ptát každého? OK, já to smažu, byla to chyba...Stačí ti to takhle?

Cynik - realista (Út, 28. 6. 2022 - 21:06)

Nevztahuješ na sebe náhodou tak trochu celý svět? Carda je takový méně bystrý, tak by mne zajímalo, jak to má se vzděláním, to je celé:)

sardanapal (Út, 28. 6. 2022 - 22:06)

A já na tebe prostě seru , to je taky celé ... :'(

nona (Út, 28. 6. 2022 - 21:06)

Ne nevztahuju, natolik mě znáš. Jen mi šlo o to, jestli jsem to nezavinila já svou unáhleností. A ještě jedno ne, už jsem ti to psala, Sardanapala jsi špatně odhadl, nebo možná dobře ale jen si tak hraješ. OK, s tím nemohu nic dělat, jen tě nepovažuju za gaunera, proto to píšu. Hele mně je na tom vlákně tolik nesympatických lidí, že bych musela hejtit jejich inteligenci každý druhý příspěvek.

sardanapal (Út, 28. 6. 2022 - 21:06)

Tys možná dokončil i nějakou tu střední abys pochopil , že tvé konání zde , má už nějakou tu značku , odkazujíc na různé psychické problémy ...

Návštěvník (Út, 28. 6. 2022 - 19:06)

zadržena policií.

Rakato (Út, 28. 6. 2022 - 17:06)

Ale tohle je skvělý výrok: -------------------------- „Pocity nejsou argument.“ (Alfred Adler) ------------------------------------ Famózní! Ozlatit! ---------------------------------------------------------------------------- A proč? Protože dneska každá západní čubka visí na rtech primitivním imigrantům, a žádá od nich pocity. Příliš mnoho bělochů. Křížů? Málo respektu k Afričanům a Asiatům? Rozdílný sociální statut? Znevýhodňování kvůli tomu, že jsou blbí jak tágo? ---------- A to všechno chce ta čubka řešit, aby se pocity těchto primitivů zlepšily. Ale Adler říká: Pocity nejsou argument. A tak i my bychom měli imigrantům říct: Máte z Evropy a ze svého postavení špatné pocity? Mazejte do Afriky a své pocity si pěstujte tam. Tady na ně nejsme zvědaví.

Sun (Út, 28. 6. 2022 - 16:06)

Boha jeho!

Rakato (Út, 28. 6. 2022 - 16:06)

Za byty v Sedčicích chce pronajímatel od cikánů prý příliš vysoké nájemné. Protože je prokazatelně vyšší než průměrné nájemné v okolí. ------------ Dementní novinář zjevně nepochopil, že svoloč byty stále ničí, a ty se musí neustále draze opravovat. Proto vyšší nájemné. ------------------ Tyto demagogické nesmyslné články vytvářejí jakousi stínovou realitu. Ale čtenáři si myslí, že taková je pravda. --------------------

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/zatec-gynekolog-romove-najem-obchod-s-chudobou_2206270500_ank?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=763010&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 20:06)

Tato skupina se zvrhla v politickou debatu jednoho člověka, to mě mrzí, že se to odklonilo od tématu. Rakato, jestli se chceš vypovídat, tak proč nejdeš do politiky, tam bys mezi ně zapadl. A jak tady někdo psal, měl bys jít makat, aby tě my daňoví poplatníci nemuseli živit.

Rakato (Po, 27. 6. 2022 - 21:06)

Nepůjdu ze stránky, kde je mi fajn, někam, kde se srocují plytcí političtí renegáti, abych se pak zbytečně enervoval jejich triviálními úvahami (které navíc nejsou jejich, ale vyčtené). -------------------------- Zatímco tebe už zřejmě ajťáci nachytali, jak si za peníze a čas svého zaměstnavatele surfuješ, já jsem dost chytrý, aby mě nechytili. ------------------+ Kromě toho - tady na vlákně jsme si už stran existence Boha řekli všechno. Chybí jen mé závěrečné odhalení a demaskování Ježíše, a smysl stránky bude naplněn.

Návštěvník (Út, 28. 6. 2022 - 12:06)

a vysvětlil tady někdo definici Boha a bohů?

Rakato (Út, 28. 6. 2022 - 15:06)

Boha si musí každý definovat sám. Tak jak potřebuje. Rozhodně bych při tom nevycházel z reality, resp. z toho, co někdo za fakta vydává. Např. Ježíš byl ve skutečnosti malý obtloustlý snědý mužík, a ne pohledný štíhlý blonďák s oduševnělou tváří. A kdyby to věděli jeho přisluhovači, hodně jich by odpadlo. (No rozhodně by měl v kostelích méně svíček )

Návštěvník (Út, 28. 6. 2022 - 19:06)

Pokud není k dispozici definice objektu - je jeho diskuze o jeho existenci nebo neexistenci nesmyslná.

Reklama

Přidat komentář