Reklama

Koupání v oblečení.

Pavel W (Ne, 26. 6. 2022 - 14:06)

Koukám, že nejsem asi jediný tzv. blázen. Včera doma v bazénu, pěkně jak jsem přišel, tak jsem do něho skočil. Džíny, tričko a ani jsem boty nezul. Přišla ta moje, džínové kraťasy a krátké tílko. Přemluvil jsem ji, ať jde ke mě a krásně jsme se pomuchlovali. Jenže přišly ty její dvě kamarádky, co si chodí popovídat o nesmyslech a bylo po zábavě. Miluju ty její kozičky v mokrém tílku nebo tričku. Dnes se zase cachtáme oba a doufám, že ty dvě zase nepříjdou. Kdyby aspoň šly taky do vody, ale to ne.

Pavel (Čt, 23. 6. 2022 - 09:06)

Nepatří přímo pod " Koupání v oblečení " ale velmi se mě líbilo když jsme si šli s kámoškou zaběhat a přišel opravdu silný déšť. Měla na sobě elasťáky a bavlněné tričko. Tak krásné tvary zadečku a prsou zvýrazněné mokrým oblečením - prostě krása.

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 15:06)

A o tom to celé je.

X (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Jo pár výjevů už jsem spatřil a pár zážitků si užil. Jelikož je teplo až hic přemluvil jsem už 3x polovičku ke koupání. Poprvé dlouhý elasťáky a sportovní podprda. Dobrý ale může ro bejt lepší. Podruhý se nechala do rybníka po pár dnech přemluvit zase. Zase dlouhý elasťáky, přes ně džínový kraťásky pod zadek, tričko a páskový sandálky. To už bylo lepší. Do třetice to vychytala úplně úžasně. To si vzala dlouhý bílý plátěný kalhoty, pěkno moderní halenku a kožený balerinky. První dvě koupačky si vzala věci na převlečení ale při ty třetí naznala že je takový horko, že brzy oschne. To bylo moc fajn. Dokonce jsme se cestou domů stavěli nákupu a následně na jídlo v restauraci (na zahrádce). Ani lidi moc divně nekoukali že nám čvachtají boty.
Já měl povětšinou klasiku. Džíny/ plátěný kalhoty, triko / košili s krátkym rukávem a plátěný kecky / sportovní boty.

Petr (Po, 20. 6. 2022 - 16:06)

Včera jsem viděl dvě holky v džínách a tričku,asi tak 15 let.A máte už letos ostatní taky nějaký zajímavý zážitek.

X (Čt, 9. 6. 2022 - 17:06)

Měljsem nějakou fušku na mašinách u kamarada zemědělce. Všechno zarostlý v kopřivách takže vedro nevedro zapnutá monterková kombinéza ke krku. Když jsem dodělal byl jsem propocenej. Cestou domů jsem tedy neodolal lesnímu rybníku. Bylo to zajímavý. V monterkový kombinéze jsem ještě neplaval. Ale víckrát asi ani nebudu. Víc mě baví džíny nebo plátěný kalhoty.
A taky sem byl na veteránský akci. Konala se o potůčku. Byl hic na zdechnutí takže děti řadily na břehu i v mělký vodě. Byla tam taky mladá maminka s malym klukem co si chtěl hrát ve vodě. Překvapilo / potěšilo mě že si šla s klukem hrát ( dohlížet) tak jak byla. Přiléhavý dlouhy džíny a kožený balerinky. Postupně měla vodu až ke kolenům. Pak chodila po akci v těch mokrých botkách. Pěkny to bylo.

Tonda.wet (Ne, 12. 6. 2022 - 09:06)

Zdravím já montérky nenosim a já jsem měl zimní kombinézu od čtvrté třídy a koupal jsem se v nich hodně rád i ve vodě hodně dobře nadnáší

X (Pá, 10. 6. 2022 - 08:06)

Ještě jsem zapoměl že napsat že se jela jízda elegance zakončená ve vsi kde probíhal den dětí. Tam udělali hasiči pěnu aby se děti vyřádily. Jelikož bylo velmi horko tak do pěny šlo i dost dospělych ale hlavně holky. Některý i v keckách a o mokrý oblečení tam rozhodně nebyla nouze, kraťásky, sukně, džíny, trika , halenky i šaty....
No a nebyla by to akce s hasičema kdyby neskončilo dost holek v kádi s vodou.

Tonda wet (Út, 7. 6. 2022 - 16:06)

Ahoj já nosím tyto punčocháčky i na koupání tak normálně venku i do spaní https://www.cenyrez.eu/cs/puncochace/72-puncochace-lachtan-uzky-pruh.html#/vybrat_variantu-a/velikost-xl nosím to pod zimní kombinézou a oteplovacky hodně se mi to zalibylo když mě mamka hodila do vany v oteplovackach a v punčocháčich když jsem se pocural

Návštěvník (So, 4. 6. 2022 - 16:06)

Až za chvíli dorazím domů, tak to jistí koupel v bazénu, boty, džíny, tričko - to co mám na sobě a přiberu péřovku od TNF. Tak hurá domů.

Tonda.wet (So, 4. 6. 2022 - 11:06)

Ahoj tak jsem prvně letosvyzkoušel na koupališti vodu nechal jsem si zimní kombinézu a vlezl jsem v ní do vody úžasný pocit voda hodně příjemná i tepla

X (Út, 31. 5. 2022 - 09:05)

Včera jsem si letos poprvé zaplaval. Voda už je teplá tak to bylo moc příjemný. Za zimu jsem si koupil nový džíny a mikinu takže jsem je pokřtil. Viděl jsem video jak slečna plave v džínách a žabkách. Tak jsem to zkusil. V žabkách se plavat nedá. Takže jsem si šel obout kecky a to už se zase plavalo dobře. Pak jsem to vzal k autu oklikou přes abych okapal a nemusel se převlíkat. Doma jsem oblečení "vypral" ve sprše než jsem to naházel do pračky.

Jirka (Ne, 29. 5. 2022 - 15:05)

Skinny džíny a tričko je do vody klasika, k tomu nějaká hezká sportovní obuv. Dál přibrat třeba i mikinu nebo nějakou péřovou bundu nebo vestu a vše je dokonalé.

Hans B.B. (So, 28. 5. 2022 - 21:05)

Boty nesundávám ani já. Jednoduše proto, že už se mi několikrát povedlo šlápnout na střep z rozbité flašky nebo podobné svinstvo a pak i proto, že mám boty, které nekloužou na oslizlých kamenech. Tam kde bych bos jel jak po másle si v botách v klidu chodím a neuklouznu.

Michal (Ne, 29. 5. 2022 - 11:05)

Mě se stalo v 15, když jsem si rozříznul nohu na Seči. Všichni se potom celých 14 dní koupali a já seděl na břehu jak blb. Od té doby do vody v přírodě jen v botách, ale nemám žádné speciální, prostě klasické Adidasky, Nike a pod. A fakt už 12 let nijak nepřemýšlím, jestli se chudinkám botám něco nestane, jak do mě pár chytráků nestále cpe. Tenkrát mi ten problém stačil a už nechci zažít nikdy více. Moji skvělou přítelkyni jsem učil chodit v botách do vody hned první den co jsme šli do vody. Sice nechtěla, ale už to bere jako normální věc. Ještě ji přesvědčit, aby se koupala v džínách a bylo by to skvělé a krásné. Ona se totiž koupe ve spodním dílu plavek a podle situace je nahoře bez a nebo používá tričko, což je nádherné. Ona totiž na ty svoje broskvičky nenosí podprsenky a asi ani žádné nikdy neměla, nikdy jsem je u ní neviděl.

Hans B.B. (Po, 30. 5. 2022 - 19:05)

Taky nemám speciální. To jsem zkusil dvakrát a dopadlo to špatně. Jednou to byly takové koupací tenisky a podruhé speciální boty do vody. Sotva jsem šlápnul na oslizlý kámen už jsem letěl. Protože mimo opravdu velké zimy nosím prakticky celoročně prstové Vibram fivefingers, lezu do vody v nich. To, že na oslizlých kamenech nekloužou je fajn bonus ale nekupoval jsem je kvůli tomu.

X (Po, 30. 5. 2022 - 06:05)

V jakých botách tak chodí do vody?
Moje polovička se v botách koupe jak kde ale třeba při vejšlapu přes brod se nezouvá. Kdysi šla na tůru v kožených balerinkách a cestou bylo několik brodů. Tehdy to bylo naše rande když jsme se poznávali a nevěděla že ta procházka bude delší a přes brody. Přes to neměla rozpaky jít i přes vodu a nezouvat se. Měla černý silonky a sukni ke kolenům. I její okraj si smočila. Jeden konec brodu byl i celkem bahnitej. To se mi taky líbilo. Pohled na její mokrý lýtka v tmavých silonkách a zablácených balerinkách byl skvělej. Cestou na vlak si bláto v dalším brodu smyla takže nebyla nezi lidma za čuně. Já měl plátěnky se slabou podrážkou a dlouhý džíny. Oba mokrý nad kolena jsme jeli vlakem domů a cestou se ještě stavěli na jídlo. Přitom nám boty pomalu usychaly.

Jinak neřesí jestli má botasky, platěnky nebo žabky. Prostě jde přes vodu jak je ani kalhoty si nevyhrnuje.

Michal (Út, 31. 5. 2022 - 14:05)

Boty klasika sportovní, některé ani neznám, ale poznám Adidas, Nike, Puma. Jinak má hlavně těsné džíny, džínové kraťasy a legíny, jen jedny šaty. Kupu všelijakých triček, mikin a nějaké bundy. Takže namáčet je co. Doma máme krytý bazén a tak se do něj už dá vlézt a koupat se. O víkendu u nás byla na návštěvě její kamarádka. Tak ji říkám, ať jde do vody, že prý nemá plavky, tak ji říkám, máš na sobě přece džíny a tričko, co chceš víc. Prostě nešla. Přišla přítelkyně a svlíkla se do naha a skočila za mnou. A na kamarádku, jestli nejde, nebo se snad stydí. To jsem ji poprvé uviděl nahou, protože se svlékla na naléhání mojí přítelkyně. Takže zase nic a boty, džíny a tričko jsem měl na sobě jen já. Ale na druhou stranu jsem zase viděl něco hezkého nahého a mohl jsem si sáhnout, jak jsme blbli a dováděli a svlékli i mě. Ale s tím, že půjdou do vody oblečené to nevzdávám. Jen je potřeba, aby bylo venku tepleji a nějak je překvapit.

X (Út, 31. 5. 2022 - 22:05)

Nešlo mi o značky jako o druh bot.
Mě se líbí u holek (nejen při koupání) balerinky, žabky, plátěnky takový ty s nízkou podrážkou ať už šněrovací nebo slip on a hlavně speradrilky (plátěnky s lýkovou podrážkou).
Jednou jsem viděl holku tak si šla opláchnou ruce ve městě do říčky kde vedly schody až do vody. Měla právě ty speradrilky (podrážka tomu schne hodně dlouho) a sestoupila až na schod co byl pod vodou. Opláchla si ruce, sedla si na suchej schod ale nohy nechala ve vodě. Pár minut poseděla a pak šla pryč. Asi taky trochu wetlookačka.

Michal (St, 1. 6. 2022 - 19:06)

Boty sportovní, těch má kupu, nějaké sandály a jinak má do společnosti a ty normálně nenosí. Do vody chodí ve sportovních botách.

Reklama

Přidat komentář