Reklama

Obřízka

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 19:02)

Fuj...

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 14:02)

A cos očekával? Bez obřízky většinou málokterý vypadá nějak hezky

Honza (Út, 7. 2. 2023 - 08:02)

Já obřízku nemám ale nosím pořád žaluda venku a večer spím nahý. Viz foto. PS 18 let.

https://ibb.co/ZY5fxfw
https://ibb.co/m6DQyWN

Tony (Út, 7. 2. 2023 - 03:02)

Vás to ještě nepustilo? Mě jako důchodce už nezajímají ty vaše cirkumfetišistické nálady.

Zkoumal (Ne, 5. 2. 2023 - 02:02)

Co bys urologu udělal, kdybych ti dal facku?

Mates2005 (Čt, 2. 2. 2023 - 09:02)

Zdravím, udělali se mi na pinďourovi bílé tečky pod žaludem. Každý den pinďoura ve sprše myju. Sexuální život nežiju. Čím by to mohlo být? Mám jít k lékaři? Díky všem za odpověď. Prosím jen vážné odpovědi.
https://postimg.cc/MnN77z0h

Zkoumal (Čt, 2. 2. 2023 - 04:02)

A zvládl bysis jurášku i sednout do vosího hnízda? Anebo urazit vršek včelího úlu jednoho dědka z Jirkova a sednout si na to?

Tony (Út, 31. 1. 2023 - 02:01)

Někdo opět píše za mě. Zdraví důchodce.

T.Vl. (Út, 31. 1. 2023 - 06:01)

Rikam, Zkoumale, ty dobytku, nepis za me. Tady je po pulnoci, jdu konecne do pelechu.

Juras (Čt, 26. 1. 2023 - 20:01)

Myslíte si, že by mohla obřízka pomoct nějak řekněme sexuálně dospět? Já nějak nemohu od mala mít sex po psychické stránce. Tak asi od těch 12 kdy jsem si to začal uvědomovat, že to asi není ok tak uběhlo 20 let a je to horší. V tom mladym věku to vadilo méně. Teď jsem vyčleněnej ze společnosti, protože to nechci říkat a měl bych hambu. Jsem bi no mám zajem jen o picku jen najít něco co by mi pomohlo, aby mohla taky hlava, protože problém je v mé hlavě.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 00:01)

Asi ano. U žen, aspoň u některých to vzbudí zvědavost a pokud si připadáš nedospělý tak tím se to možná překoná. Já si také dlouho nedovedl představit mít sex a měl z toho strach a až když jsem začal mít trvale staženou kůžičku se to postupně zlepšilo.To že jsem si musel navyknout že žalud je vystaven na odiv ostatním a neustálým dotykům o prádlo, že penis vypadá jinak než jsem byl do té doby zvyklý a jinak než to má většina ostatních, a že nezbývá než se s tím nějak vypořádat...časem jsem si to uvědomil že se muselo překonat nepříjemnosti s tím spojené a pokaždé když vidím svuj penis, tak je to taková připomínka toho že jsem to nějak zvladl

Juras (St, 1. 2. 2023 - 21:02)

Aha jo. Hm no já bych neřekl, že je to zase až taková výjimka někdo to tak má možná i bez té obřízky. Já jak měl od toho sexualniho problému ty potíže tak jsem se začal dnes už vím, že sebeposkozovat. Akorát ne viditelně žádné porezani nebo tak. Ne já si začal dávat vyprasky na holou. Vším možným a vím jak to udělat a čím i teď. Myslím, že by to mohla být moje výhoda. Vím jak to udělat jen s mírnými stopami. Možná se to může nějaké holce líbit můžeme se vyplatit spolu.

Sára (Čt, 26. 1. 2023 - 08:01)

Synovi se na ferdovi pod kůžičkou udělali bílé tečky (viz. foto) ve velkém množství. Je to normální? Dříve to neměl. Díky za jakoukoliv odpověď.

Fotka: https://i.ibb.co/R3kyDf1/IMG-20230126-082352.jpg

Dr. Galen (Čt, 26. 1. 2023 - 19:01)

To je normální , tomu jsme říkali Bílá nemoc, dnes syndrom bílé nemoci …

Zkoumal (Čt, 26. 1. 2023 - 19:01)

Bílá je dobrá, já si nechal vybělit konečník.

T.Vl. (Pá, 27. 1. 2023 - 00:01)

Zkoumale, ty dobytku!

Marta (Čt, 26. 1. 2023 - 17:01)

Sáro fotečku jsem bohužel neotevřela, ale pokud to jsou pouze bílá tečky co nemokvají,
zkuste slabý roztok hypermanganu a uvidíte zda se stav vylepší.
Měla jsem s chlapci občas také něco a tenhle způsob se nám pokaždé dobře osvědčoval.

marta (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Najde se tady nějaká spřízněná duše na seriózní povídání na téma obřízka.
Ráda bych řešila téma matka a syn - pochybnosti.

Šárka (Ne, 26. 2. 2023 - 16:02)

Nepochybuji o pozitivním hygienickém významu pánské obřízky, avšak nikdo nesmí mít k takovému zákroku nucen. Svému dvanáctiletému synovi jsem vysvětlila veškeré výhody této procedury, rozhodl se sám. Pár dní po zákroku mluvil o nepříjemném pocitu tření žaludu ve slipech, nyní si pochvaluje stálou čistotu.

Návštěvník (Čt, 2. 3. 2023 - 00:03)

Spíše to má výhody než nevýhody. Přitom já si vždycky myslel že to tak není a že to musí vadit, především to že žalud zůstane už natrvalo odhalený. Až později jsem nakonec začal ze dne na den nosit staženou kůžičku, a musel najednou snášet nepříjemné tření žaludu o prádlo. Zpočátku jsem na tom nic dobrého nevěděl, ale když se na to zvykne tak už je to pak naprosto bez problémů. Taky mě štve že jsem s tím nezačal mnohem dříve.

Reklama

Přidat komentář