Reklama

Mají starší ženy rády sex?

Přemek (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

O podobné smršti otázek jsem Dagmar přemýšlel nejeden večer, můžete mi věřit, kladl jsem si každý večer stejné otázky. Provinil jsem se před světem láskou k vdané ženě, čeká mě upálení v Kostnici? Dagmar paní má dospělou dceru končící střední školu, o jiných dětech nevím, její muž je často v cizině, workoholik, vzdělaný úspěšný člověk.
K jeho osobě se vyjadřovat nebudu, ale abyste si nemyslela, ke své ženě i dceři se chová slušně.
Dagmar seznámil jsem se se ženou do které jsem se zamiloval, nechci ale v jejím životě hrát druhé housle. Na jejího muže žárlím v době, kdy má svou ženu doma on, moje milovaná je v jeho náručí, nemám ji u sebe, myslím na ni celé dny, celé noci.
Vám by Dagmar líbilo, kdyby Váš partner spal s jinou ženou a Vy na něj každý večer čekala? Ano, paní je vdaná, není moje manželka, ale žádnou jinou ženu jsem v životě nemiloval jako ji.
Vyznal jsem jí lásku, požádal ji o ruku, co mi odpověděla nemůžu veřejně.
Udělám pro svou milovanou všechno co bude v mých silách, ona mi za to stojí. Nemám v úmyslu se o ni s nikým dělit, dnes se tomu říká moderně polyamorní vztah, kdy má žena dva muže nebo rodinného přítele.
Chci aby byla mou ženou, žili jsme spolu pod jednou střechou ne jako přítelkyně, milenka, kterou odvezu domů a zase se na ni dlouhé dny jen těším. Nevím přesně co bude dál, vím že jí nevzdám, nemůžu bez ní být.
Zní Vám to sobecky? Ona si zaslouží muže, který její lásku znásobí.

Dagmar (St, 10. 8. 2022 - 21:08)

Přemku žila jsem navenek ve spokojeneném manželství ze kterého jsem se s obrovskou úlevou vymanila. Ono spokojené jsem se před lidmi snažila ututlat, než jsem si dodala odvahu ho v " tichosti " ukončit.
Nechci Vám dělat kázání, odrazovat Vás od něčeho, co si rozmluvit nenecháte.
Paní může mít manželství urovnané, navenek pozlátko, za zavřenými dveřmi může být realita jiná.
Dělejte co uznáte za vhodné, aby se paní ale nedočkala zklamání. Budete stát při ní, až se bude lámat chleba, půjde do tuhého až se manželovi přizná, že má poměr?
Máte jasno jak se k ní zachováte?
Slovo dělá muže, pamatujte na to!
Připomněl jste paní Mezinárodní den orgazmu :)))

Přemek (Po, 15. 8. 2022 - 10:08)

Milá Dagmar. Slíbil jsem paní mou plnou podporu, stojím a budu stát při ní za všech okolností, ona to ví. Nejsem člověk, který nedostojí svým slibům, o paní se postarám, nabídl jsem jí i její dceři bydlení, ochranu, požádám ji znovu o ruku.
Vaše připomenutí jsem musel o pár dní odložit a přidat paní navíc úrok z prodlení. Není pro muže větší odměna, než vícero jejích orgasmů, kterých dosáhne po sobě k její spokojenosti.
Uspokojení ženy u mě vždy bylo a je na prvním místě, u paní si dávám obzvláště záležet aby byla spokojená.

Dagmar (St, 17. 8. 2022 - 13:08)

Skálopevné rozhodnutí Přemku, milenec par excelence kterého může Vaší paní leckterá závidět. Začínám vám oběma fandit aby vaše rozuzlení mělo šťastný konec a především nový začátek dvou zamilovaných hrdliček. Paní musí být ve Vaší náruči galakticky spokojená, když pamatujete na její spokojenost porcí " úroků z prodlení"*** :)))))
Hýčkejte si ji :))))
S několika nenáročnými triky jí můžete příště dopřát orgazmy které možná ještě neměla, kdybyste se chtěl zdokonalit,
když si dáváte obzvláště záležet na její spokojenosti ***** :)))))

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 13:08)

Orgasmy. Znal jsem jednu, byla vdaná, měla děti, ovdověla a pak jsme se sešli. Bylo jí přes čtyřicet a já byl koloušek. Poprvé v životě měla se mnou orgasmus. byla z toho tak rozhozená, že jsem myslel, že se zbláznila. Když jsem se jí zeptal jak je to možný, tak mi řekla, že jí to ještě nikdo tak dlouho a hezky nedělal. No, a pak ho měla pokaždý.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 22:08)

To je velmi rozumné varování. Rozbít manželství s dětmi, to je opravdu těžký hřích a časem se zjistí, že to nefunguje z ekonomických, sociálních, nebo psychologických hledisek a návraty jsou většinou neřešitelné. Vybíral jsem si zásadně vdovy, nebo takové, kde muž prokazatelně nemohl a mnohdy i s tím sám souhlasil.

Raubíř (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

A kolik ti prosím je, jestli bych neměl šanci.

Dagmar (So, 23. 7. 2022 - 08:07)

Jsem též Dagmar a vždy mě taky přitahovali starší muži.Můj partner je o 28 let starší,dokonce je po operaci prostaty,ale nic mu to neubralo na náruživosti,a děláme to minimálně dvakrát týdně,vždy mám orgasmus.Partner má výdrž,nemá po té operaci už ejakulaci,takže není třeba se bát otěhotnění.Přeji Vám další vášnivé noci plné orgasmů.

Dagmar (So, 23. 7. 2022 - 16:07)

Příteli bude 65, dělí nás 22 let, nejsme manželé, oba máme své zázemí, o to víc se na něj těším, na každou chvilku kterou můžeme strávit spolu. Chtěla jsem říct, že věkový rozdíl nehraje roli, když si dva mají co říct, je jim spolu hezky, klape to i po sexuální stránce. Jsem po několika letech předstírání opravdu konečně spokojená, o 1000 procent, za odvedené výkony muže v jeho letech by se nemusel stydět leckterý čtyřicátník, což mu ráda s chutí oplatím.
Děkuji Vám Dagmar za hezké přání, Vám přeji abyste si s partnerem maximálně užívala v rámci možností, pokud je chuť na obou stranách. Iniciativa nemusí být pouze na partnerovi. Mějte se krásně, hezký víkend.

karel (Út, 19. 7. 2022 - 15:07)

Měl jsem tři ženy po šedesátce , sex docela dobrý , já jsem mladý kluk, a všechny mi říkali, že je ten sex už nebere , že ho mají jen aby mi udělali radost , prý nechtějí být samé tak podrží .

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 10:07)

Mě se na starších ženách vždy líbilo, že jsou zkušené, dokáží ocenit vaše kvality a nic, ani citového po vás nechtějí. Jejich přístup je spíše mateřský, než milostný. Jako panice mne zaučovala starší kolegyně mamky. Později mi řekla, že o tom věděla. Eva byla naprosto dokonalá a strávili jsme spolu hodně hezkých chvil. Od té chvíle jsem starší vyhledával. Nebylo to vždy jednoduché, ale stálo to za to. Když jsem chodil s holkou, souložil jsem s její mamkou dřív než s ní. Když se to profláklo, holka to řekla babičce a ta to chtěla taky. Vzal jsem si jinou. S tchýní jsem vycházel dobře, ale po dohodě nic nebylo. Zato jsem měl hned dvě manželčiny tety. Dělala že o tom neví. Tety už nejsou. Teď už mám na krku jen tu svojí, která taky stojí za hřích, ale to asi hřích není.

David (Ne, 17. 7. 2022 - 14:07)

Jsem mladý kluk 19 let

David (Ne, 17. 7. 2022 - 14:07)

Nějaká starší žena si nezávazně užít?

Návštěvník (St, 13. 7. 2022 - 07:07)

I po 70tce bych mrdal.Jenže žena má povislou dělohu,tak jen lížu píču a žena mi kouří čůráka,chce semeno alepoň do pusy.Občas nastříkat semeno na poštěváka.

Anna (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

Za mlada jsem s manželem souložila dost nepravidelně, ale stačila jsem porodit čtyři děti. Když děti odrostly a vylétly ze hnízdečka, tak jsme se nějak s manželem do toho více pustili a jen řeknu, že to i více prožíváme. Tím, že jsem již po přechodu, tak nemusíme mít starost s nějakou antikoncepcí a mít ho v sobě bez kondomu je jistě jiné a více vzrušující než s ním. Manžel někdy použije ty podpůrné tablety na erekci, jdemu to zatím i bez. Jen s tím pohybem to máme již horší, ale vzájemně si vyhovujeme.

Jana (Út, 12. 7. 2022 - 16:07)

Děsně se divím, že se někdo podivije nad tím, že se stále ještě milujeme. Mě je letos šedesát a manžel je o dva roky starší a sportovec. Sex nám stále jde a oba ho vyžadujeme a co více, že po něm toužíme. Já to prožívám více než ze mlada, kdy jsme to vzali na takové šup šup nebo v noci, když jsme byli v nejlepším, tak začaly děti plakat a bylo po všem..

Radka (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Za měsíc mi již bude šedesát pět let, manžel o tři roky starší a spolu jsme čtyřicet roků a máme tři dospělé děti. Když jsme nedávno s manželem počítali, kolikrát jsme v životě spolu souložili, tak jsme přišli na číslo hodně přes deset tisíc. Zatím nám to spolu stále ještě jde a baví i když takovou kondici již nemáme a ty kolena má manžel také opotřebené, jen co nemá opotřebené je jeho penis, který ráda stále cítím v sobě. V některém komentáři se ptají na názor kondom nebo ne. Mi jsme ho používali, když jsem byla po přechodu, tak jsme ho přestali používat, jinou atikoncepci jsem nepožívala a ani nebyla na nějakém přerušení. Děti jsme takto i plánovali.
Závěrem jen milujte se pokud to jde až to jednou skončí víc to nebude.

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 16:07)

Do kolika let děti plakaly?To se můžeš klidně vymlouvat i teď že plakaly vnoučata.

Véna (Ne, 3. 7. 2022 - 13:07)

Vždy mě přitahovali starší plnoštíhlé a prsaté zralé ženy tak se už raději od mých pětadvaceti roků výhradně seznamuji jen s takovými ženami 50+ a jsem spokojen. Když se stane že to není k tomu tak to dámě na rovinu řeknu a je klid.

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 06:07)

hlavně bláznivé ženské udělají všechno sami od sebe dobrovolně když jsem loni v zařízení podobného typu bohužel byl měli jsme tam něco jako jukebox a jedna ženská mi za to že jsem jí pustil jejího oblíbeného zpěváka ukázala prsa. jednou jsem toho využil a dotkl se jejich bradavek a chvilku je i dráždil. Na první pohled to mohlo vypadat divně a říkal jsem si o malér ale na ten druhý byla pouze o 3 roky starší než já

Reklama

Přidat komentář